Poptávám sprej na opravu palubních desek veteránů

Poptávám sprej na opravu palubních desek veteránů

Poptávám sprej na opravu palubních desek veteránů.
Poptávka byla vložena dne:
31.10.2018 07:33

Platnost poptávky:
30.11.2018 07:31

Kontaktní osoba:
Petr Týbl

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 912 547

Okres:
Kladno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designové hliníkové, lité a plechové disky, litá autokola, šrouby na kola osobních automobilů

Designové hliníkové, lité a plechové disky, litá autokola, šrouby na kola osobních automobilů

Sháníte šrouby na kola osobních automobilů? Chcete si koupit nové a kvalitní hliníkové nebo lité disky? Navštivte prodejnu nebo e-shop firmy AUTOLA, kde si můžete vybrat kvalitní disky i kolové šrouby na všechny typy osobních automobilů. Poradíme Vám s výběrem správné velikosti disků i šroubů na kola vašeho automobilu. Na výběr máme designové hliníkové disky, ale také kvalitní hliníkové nebo plechové disky značek Borbet, Rial, Autec, Magma. Naskladněny máme i litá autokola. V případě, že na skladě nenajdeme potřebný rozměr nebo typ disků nebo šroubů, velice rádi Vám je objednáme.


Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Strojírenská firma s dlouholetou tradicí Kovo-Uličný se sídlem v Hulíně u Kroměříže na přání zákazníka vyrábí a repasuje díly pro automobilové a motocyklové veterány i zemědělskou techniku. Zaměřuje se na kusovou výrobu i zakázkovou výrobu. Zakázková kovovýroba: - renovace dílů a komponentů na veterány pro motocykly i automobily - výroba náhradních dílů a součástí pro veterány - přesné hřídele, čepy, pouzdra, příruby, táhla, držáky, zarážky, klouby a další díly. Na přání zákazníka zajistíme povrchovou úpravu. Nabízíme veškeré služby spojené s renovací.


Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Renovujete tepelně izolační systémy? Pak vsaďte na silikonovou a vodoodpudivou barvu CAPAROL CarboSol Compact, kterou zakoupíte u společnosti ABC barvy s.r.o, působící v Opavě a Krnově. Pořiďte si kvalitní barvu a ošetřete fasádu proti plísním, řasám na dlouhou dobu. Caparol CarboSol Compact je vodou ředitelná barva, propustná pro CO2 a odolná proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám. Vyznačuje se nízkým zápachem, obsahuje uhlíková vlákna, nanoporézní strukturu a pigmenty s fotokatalytickým působením pro samočistící efekt (chrání fasádu proti mikroorganismům). Barva je vyrobena na bázi silikonové emulze a je dostupná v různých odstínech bílé (ColorExpress tónování). Není termoplastická a má vynikající krycí schopnost. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.


Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Rekonstruujete nebo realizujete novou stavbu? Ceny stavebních materiálů neustále rostou. Vhodnou alternativou je staré dřevo, které se vždy schraňovalo a dá se znovu využít na jiné stavby. Takové dřevo je důležité sanovat a potom preventivně impregnovat, aby vám co nejdéle vydrželo. Společnost Bochemie představuje špičkové přípravky Bochemit pro ochranu a ošetření trámů, fošen, krokví, příček a jiných dřevěných stavebních materiálů. Stav starého dřeva vždy pečlivě zkontrolujte. Vybírejte pouze zdravé a suché dřevo (nejlépe pod 15 % vlhkosti). Vyvarujte se dřeva napadeného dřevokaznou houbou (v krajním případě odstraňte poškozené části a pro jistotu ještě i kus okolo). Je-li dřevo napadané dřevokazným hmyzem, pak pro sanaci volte přípravek Bochemit Plus I. Jako preventivní ochranu proti škůdcům volte Bochemit Opti F+, Bochemit QB Profi či Bochemit Hobby (pro malé plochy). Před jakoukoliv impregnací neopomeňte povrch důkladně očistit, odstranit staré nátěry a nečistoty, příp. obrousit, aby impregnace do dřeva lépe vsakovala.


Regenerace a servis turbodmychadel pro osobní auta a dodávky Náchod, těsnění pro turbodmychadla

Regenerace a servis turbodmychadel pro osobní auta a dodávky Náchod, těsnění pro turbodmychadla

TurboExpert24 s.r.o. Náchod Představujeme Vám firmu TurboExpert24 z České Skalice, která provádí repase, servis a regenerace turbodmychadel pro osobní auta a dodávky. Součástí služeb jsou také dodávky špičkových náhradních dílů, elektrických regulačních ventilů a těsnění. Velkou výhodou repasovaných turbodmychadel je snížení nákladů až o 70%, ve srovnání s pořízením nového zařízení. Naše služby,repase, servis a regenerace: Repasované turbodmychadla Sady těsnění pro turbodmychadla Elektronický regulační ventily Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G. Masaryka 885, Česká Skalice, Náchod.


Levné náhradní díly z vrakoviště – prodej použitých autodílů

Levné náhradní díly z vrakoviště – prodej použitých autodílů

Sháníte levné náhradní díly pro Váš vůz? Jste z okolí Pohořelic, Ivančic, Židlochovic či Brna? Pak oslovte společnost IB – MET z Hlubokých Mašůvek. Za skvělé ceny prodáváme použité funkční náhradní díly z havarovaných i nehavarovaných vozidel. Skladem máme více jak 300 automobilů různých druhů a typů určených pro okamžitý odběr náhradních dílů a autopříslušenství. Seženete u nás autodíly téměř všech značek: Fiat, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Škoda, Opel, Peugeot, Renault, Toyota a další. Neváhejte a ozvěte se nám pro více informací.