Poptáváme náhradní díl na kladkové polohovadlo PKG32

Poptáváme náhradní díl na kladkové polohovadlo PKG32

Poptáváme náhradní díl na kladkové polohovadlo PKG32, potřebuji vyměnit kola, na kterých je již opotřebená guma.
Poptávka byla vložena dne:
12.10.2018 11:21

Platnost poptávky:
12.11.2018 09:11

Kontaktní osoba:
Technonova, s.r.o., Nováky

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Obrázek:
Poptáváme náhradní díl na kladkové polohovadlo PKG32

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a výroba hydraulických průmyslových hadic Plzeň - na počkání

Servis a výroba hydraulických průmyslových hadic Plzeň - na počkání

Opravy a servis vysokotlakých i nízkotlakých hydraulických hadic a výrobu hydraulických hadic nebo hadic s koncovkami pro tlakové mytí nebo do potravinářského průmyslu nebo dodávky průmyslových hadic pro dopravu nabízí česká spolehlivá firma Adrián – HADICEADRI z Plzně. Nízkotlaké a vysokotlaké hydraulické hadice s koncovkami připravíme a vyrobíme podle Vaší objednávky nebo na počkání přímo v naší plzeňské dílně. Grantujeme použití kvalitních materiálů. Pokud máte k našim produktům jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Výroba vlnovcové, vinuté hadice Opava

Výroba vlnovcové, vinuté hadice Opava

Firma Witzenmann Opava, spol. s r.o. vyrábí vlnovcové a vinuté hadice s různými typy zakončení. Vlnovcové hadice - přivařovací nátrubky - rychlospojky - šroubení - pevné, otočné příruby - pevné, otočné závitové připojení - speciální přípojné armatury - atypické zakončení Vlnovcové hadice se díky své absolutní těsnosti používají na vedení kapalin, plynu nebo jako vakuové potrubí. Vinuté hadice s kulatým nebo vícehranným profilem se používají jako - ochranná hadice pro vedení vlnovcových hadic nebo pro světelné vodiče a elektrická vedení - odsávání kouře, pilin, granulátu - odvod spalin - liner k optimalizaci poměru proudění Naše výrobky jsou dodávány pro automobilový, strojírenský, petrochemický, chemický i energetický průmysl do celého světa.


Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Jste vlastníkem nákladního vozu či vlastní rovnou celý vozový park nákladních vozidel a potřebujete sehnat rychle a levně náhradní použitá kola či disky pro nákladní vůz? V tomto případě se obraťte na soukromou zemědělskou firmu Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči. Zde najdete speciální použité pneumatiky či disky za příznivé ceny, které hledáte. Soukromá zemědělská firma Ing. Josef Kamaryt z Telče prodává: - Použité pneumatiky pro nákladní vozy od prověřených výrobců - Použité disky pro nákladní vozy - Pneumatiky s dobrou přilnavostí pro bezpečnou a ekonomickou jízdu - Pneumatiky a disky za příznivé ceny


Výroba pogumovaných drážkovaných pryžových válců s celou řadou výhod

Výroba pogumovaných drážkovaných pryžových válců s celou řadou výhod

Důležitou součástí všech dopravníkových, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost AGT Zlín se zabývá výrobou pryžových válců pro průmyslové použití. V současné době vyrábí původní hladké i drážkované válce. Výhodou drážkovaných pogumovaných válců je, že válce nejsou lepené, ale drážka je přímo vyřezána do navulkanizované gumy. Použití spirálových pryžových válců může výrazně zvýšit kvalitu jednotlivých vlastností i celkovou funkčnost zařízení. Drážkované válce na sebe nenanáší nečistoty, v případě rozprostíracích válců pak zajišťují roztahování dopravovaného materiálu do stran. Pogumované drážkované válce: - válec s jemným obvodovým drážkováním - válec černou pryží s křížovým drážkováním - válec s obdélníkovým drážkováním - válec s obvodovým drážkováním - válec se spirálovým drážkováním - váleček s jemným podélným drážkováním - válec se šikmým drážkováním - rozhrnovací pogumovaný válec - rozprostírací drážkové válce - spirálové pryžové válce. Drážky zhotovujeme na NC stroji, počet drážek i úhel lze zadat libovolně. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka. Příklady pogumovaných válců naleznete na internetových stránkách společnosti.


Prodej pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku

Prodej pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku

Speciální pneumatiky, jako jsou vzduchové pneumatiky, superelastická kola či plnopryžové obruče, které jsou určené pro vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku, zakoupíte u společnosti Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči. Právě u nás zakoupíte pneumatiky, které Vám zajistí hladkou a plynulou jízdu. Superelastická kola a plnopryžové obruče totiž vynikají vlastnostmi, jako je tlumení nárazů a vibrací. Vybírat si u nás můžete z několika značek výrobců pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.


Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Odborníci na lisování technické pryže a její kombinace s kovem a textilem jsou v gumárně ZD Myslejovice - AGROGUM. Zabýváme se zakázkovou výrobou gumokovových dílů, které se používají jako tlumící prvky, pružné přenášení točivého momentu, pro pružné spojování hřídelů motorů a poháněných strojů, pojezdová kola různých strojů a zařízení. Naše výrobky najdou uplatnění v automobilovém a strojírenském průmyslu. Výroba gumokovových dílů různých tvarů a rozměrů dle požadavků klienta: - silentbloky - dorazy - pouzdra - hardy spojky - spojky s použitím kovové armatury - pogumování kol apod. Jsme jednička ve výrobě technické pryže a dalších gumových výrobků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.