Výroba nástrojů a forem, Německo

Výroba nástrojů a forem, Německo

Vážené dámy a pánové,

prosím, pošlete nám informace a kontaktní údaje o firmách zabývajících se výrobou nástrojů a forem z Brna a okolí, kteří mají zájem o spolupráci.
Tisíceré díky!

Dr. Manfred WUrdinger
Boßler Werkzeug & Formenbau GmbH
Kümmersbruck

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Dadmen und Herren,

bitte übersenden Sie uns Informationen und Kotakt-Adressen zu Werkzeug- und Formenbauunternehmen aus Brno und Umgebung, die an einer Zusammenarbeit interessiert sind. Vielen Dnak!

Dr. Manfred WUrdinger
Boßler Werkzeug & Formenbau GmbH
Kümmersbruck
Poptávka byla vložena dne:
04.10.2018 14:49

Platnost poptávky:
04.01.2019 14:38

Kontaktní osoba:
Boßler Werkzeug & Formenbau GmbH


Telefon:
+49-(0)9621-777105

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovové formy, výroba slévárenských modelů Brno, Jihomoravský kraj

Kovové formy, výroba slévárenských modelů Brno, Jihomoravský kraj

Hledáte firmu, která se zabývá dodávkami kovových forem, slévárenských modelů a jejich opracováním? Jihomoravská společnost USOB s.r.o. se již více než 18 let zabývá kompletními dodávkami kovových forem, opracováním a výrobou slévárenských modelů. Zajistíme kompletní dodávku strojních dílů. V příznivých cenových relacích navrhneme příslušnou technologii výroby slévárenských modelů, odlitků a kovových forem a provedeme jejich optimální obrábění, vše dle Vámi dodané výkresové dokumentace. Kovové formy zabalíme a dopravíme na místo určení. Nabízíme také možnost zajištění proclení dodávaného zboží. Na výrobky naší společnosti se stahuje záruka 12 měsíců. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás.


Vstřikovací formy-vývoj, výroba na zakázku, konstrukce v Cad Cam systému

Vstřikovací formy-vývoj, výroba na zakázku, konstrukce v Cad Cam systému

Firma MouldPro Zlín vyrábí na zakázku vstřikovací formy, konstrukce v CAD CAM systému. Vývoj, konstrukce, vlastní výroba: -vstřikovacích forem - gumárenských, obuvnických, plastikářských, automobilových. Zpracování zakázek, návrhy a konstrukce za použití CAD/CAM technologií. Ručíme za kvalitu našich výrobků, spolupracujeme pouze s prověřenými a spolehlivými partnery.


Špičková výroba forem pro zpracování plastů

Špičková výroba forem pro zpracování plastů

Naše firma TVAR výrobní družstvo Pardubice se zabývá výrobou forem na základě vlastní i dodané dokumentace. Jsme schopni v krátké době vypracovat dokumentaci požadovaných nástrojů, a to jak v klasické, tak i v elektronické podobě ve formě 2 D i 3 D. Technologické postupy při výrobě tvarových částí: •  strojní opracování - elektroerozivní hloubení, CNC frézování, drátové řezání •  tepelné zpracování - ve vakuových pecích   •  technická realizace - navrhujeme a vyrábíme nástroje s moderními systémy vstřikování


Objemově tvářené dílců za studena

Objemově tvářené dílců za studena

Firma FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna provádí výrobu kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Disponujeme lisovnou kovů, kde také provádíme kvalitní objemové tváření dílců za studena. Vyrábíme rotační dílce od ? 16mm do ? 80mm s délkou do 110mm. Od nás můžete využít i drobné montáže dílů s možnou následnou kooperací. Pro objemové tváření zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované. Maximální tloušťka zpracovávaného materiálu do 4mm a šíře 600mm.


Výroba forem - vstřikovací formy pro plasty, vypěňované materiály

Výroba forem - vstřikovací formy pro plasty, vypěňované materiály

Společnost Frema a.s. Zlín svoji výrobu zaměřuje na vstřikovací formy pro plasty, vypěňované materiály, vulkanizační a propařovací formy. Výroba forem zahrnuje modelovou a konstrukční přípravu. Podle výkresové dokumentace modelujeme tvary dutin a ploch. Realizujeme specifické požadavky. Vyrábíme tyto typy forem: - vstřikovacích formy pro výrobu plastových dílů - vypěňovací formy pro vypěňované materiály - vulkanizační formy pro pryžové výlisky - propařovací formy pro výlisky z polypropylenu EPP a z expandovaného polystyrenu EPS - vakuové, vyfukovací formy.


Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Speciální kovonástroje dodá společnost VYDONA s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů se odvíjí od požadavků zákazníka. Využíváme i 3D měření dílů pro reverzní inženýrství - vyrobíme znovu potřebný nástroj, ikdyž máte původní poškozený. Výroba, konstrukce: - nástrojů na obrábění kovů, rychlořezných kalitelných ocelí: - kovoobráběcí nástrojové systémy - nástroje pro výrobu hliníkových oken a dveří - speciální nástrojové systémy na kov - zakázkový nástroj je individuálně řešen se zákazníkem. Nástroje vyrábíme podle evropské bezpečnostní normy EN 847-1 a EN 847-2. Provádíme i opravy, repase, ostření a přepovlakování nástrojů vlastních, i od jiných výrobců.