Epoxidová pryskyřice, Německo

Epoxidová pryskyřice, Německo

Poptávám 60 litrů průzračné epoxidové pryskyřice.

Původní znění:
Anfrage
Hallo was kosten 60 Liter Epoxidharz glasklar mfg Domi
Poptávka byla vložena dne:
20.09.2018 09:00

Platnost poptávky:
19.12.2018 12:45

Kontaktní osoba:
Dominik Adelhardt

Kontaktní email:

Telefon:
+491 515 999 7717

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Rekonstruujete nebo realizujete novou stavbu? Ceny stavebních materiálů neustále rostou. Vhodnou alternativou je staré dřevo, které se vždy schraňovalo a dá se znovu využít na jiné stavby. Takové dřevo je důležité sanovat a potom preventivně impregnovat, aby vám co nejdéle vydrželo. Společnost Bochemie představuje špičkové přípravky Bochemit pro ochranu a ošetření trámů, fošen, krokví, příček a jiných dřevěných stavebních materiálů. Stav starého dřeva vždy pečlivě zkontrolujte. Vybírejte pouze zdravé a suché dřevo (nejlépe pod 15 % vlhkosti). Vyvarujte se dřeva napadeného dřevokaznou houbou (v krajním případě odstraňte poškozené části a pro jistotu ještě i kus okolo). Je-li dřevo napadané dřevokazným hmyzem, pak pro sanaci volte přípravek Bochemit Plus I. Jako preventivní ochranu proti škůdcům volte Bochemit Opti F+, Bochemit QB Profi či Bochemit Hobby (pro malé plochy). Před jakoukoliv impregnací neopomeňte povrch důkladně očistit, odstranit staré nátěry a nečistoty, příp. obrousit, aby impregnace do dřeva lépe vsakovala.


Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Budete-li dělat novou fasádu nebo máte novou fasádu či jí chcete dát jen jiný vzhled a hledáte, kde nakoupit spolehlivé a vysoce kvalitní fasádní nátěry, barvy v okolí obce Bořetice pak Vám s tímto velmi rádi pomůžou ve společnosti Stavebniny Vajbar v Bořeticích. Nabízíme Vám u nás ve stavebninách různé druhy fasádních nátěrů a barev. Prodáváme fasádní nátěry a barvy pro renovace starých fasád, máme širokou škálu zářivých, trendových i klasických odstínů. Zakoupíte u nás třpytivé flitry i kovový vzhled. Námi nabízené produkty pro fasády slouží také k vytvoření, zachování či zvýšení hodnoty i estetiky staveb.


Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Ať už jste profesionálním malířem nebo domácím kutilem, vše potřebné pro vaši práci nakoupíte ve specializované prodejně malířských a natěračských potřeb M.J. Final, s.r.o. V naší prodejně Vás vybavíme vším potřebným pro výmalbu interiérů nebo nátěry v exteriéru. Sortiment příslušenství zahrnuje ochranné pracovní pomůcky – pracovní rukavice, lakýrnické kombinézy nebo respirátory, ale také stříkací pistole včetně jejich náhradních dílů, různé typy štětců, válečků a držadel. Nechybí zde také tmely, lepidla, montážní pěny nebo pryskyřice.


Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Renovujete tepelně izolační systémy? Pak vsaďte na silikonovou a vodoodpudivou barvu CAPAROL CarboSol Compact, kterou zakoupíte u společnosti ABC barvy s.r.o, působící v Opavě a Krnově. Pořiďte si kvalitní barvu a ošetřete fasádu proti plísním, řasám na dlouhou dobu. Caparol CarboSol Compact je vodou ředitelná barva, propustná pro CO2 a odolná proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám. Vyznačuje se nízkým zápachem, obsahuje uhlíková vlákna, nanoporézní strukturu a pigmenty s fotokatalytickým působením pro samočistící efekt (chrání fasádu proti mikroorganismům). Barva je vyrobena na bázi silikonové emulze a je dostupná v různých odstínech bílé (ColorExpress tónování). Není termoplastická a má vynikající krycí schopnost. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.


Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

Hledáte kvalitní interiérové barvy? V naší DROGERII Petr Pouba v Rožnově si určitě vyberete ze širokého sortimentu tu správnou! Právě jsme zahájili prodej nových odstínu interierových barev HET. V naší prodejně naleznete: - kovářské barvy - Klasik HET: purpurová, hnědá, vínnová - Creative HET: fialová style, modrá, tyrkysová Cool a Trendy, žlutooranžová Beauty - barva Klasik HET 15 + 3kg zdarma . - Alkyton + 33% navíc - Lazurol Top decor v odstínu modřín Nabízíme široký výběr malířských výrobků značky HET a dalších. Jsme prodejna s dlouholetou tradicí a můžete u nás také využít míchání barev díky tónovacímu systému Multimix. Pomocí spektrometru jsme schopni Vám na počkání určit a namíchat nejpodobnější odstín dle vašeho doneseného vzorku do interierových, fasádních i syntetických barev značky HET. Přijďte si k nám nakoupit ještě dnes, rádi Vám poradíme s výběrem.


Autolaky ve spreji - plnění barev, laků na auta a motorky do sprejů

Autolaky ve spreji - plnění barev, laků na auta a motorky do sprejů

Pro každé auto i motorku u nás najdete přesně takovou barvu, která vám bude plně vyhovovat, stačí nás navštívit v Ostravě a nechat si ji namíchat. Barvy vám namícháme v té nejlepší kvalitě a naplníme do sprejů či lakovacích tužek tak, aby bylo jejich použití pro vás co nejjednodušší. Výběr z více než milionu barev zajistí maximální spokojenost každého zákazníka. Lakovací tužky využijete například také pro zakrytí jemných rýh na vašem voze. Vsaďte na profesionální barvy ve spreji, díky kterým dostane vaše auto či motorka nový design!