Bylinná kosmetika, Indie

Bylinná kosmetika, Indie

Jsme dynamická exportní firma z Indie. Vyvážíme bylinnou kosmetiku. Máme přípravky péče o tělo, péče o obličej, o pleť, péče o zuby, výrobky pro péči o nohy.

Naše výrobky jsou přísně testovány a jsou bez vedlejších účinků, poskytují dobrý výsledek. Vlastníme certifikáty WHO, HALAL, ISO, GMP.
Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás.

Máme zájem o obchodní spolupráci.
S pozdravem
Dynamic Export
Nellairajan.N

0091 9042859869

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir/Madam

We are the Dynamic Exporter from India . We are Exporting Herbal Cosmetics . We have Body care, Face Care, Skin Care, Beauty Care, Tooth Care, Foot care items.

Our Products all are Highly Tested without side effects our products give Good result. We have WHO, HALAL, ISO, GMP Certificates in our products.

Should you require further clarifications, please do not hesitate to contact us.

Thanks and best Regards
Dynamic Export
Nellairajan.N

0091 9042859869
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2018 14:30

Platnost poptávky:
14.12.2018 14:04

Kontaktní osoba:
dynamicexport100@gmail.com

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
INDIA

Obrázek:
Bylinná kosmetika, Indie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - ekodrogerie.


Světově první ekologický polyuretanový lak pro ochranu Vašich podlah

Světově první ekologický polyuretanový lak pro ochranu Vašich podlah

Sháníte vhodný přípravek pro ochranu Vašich podlah? Vyzkoušejte unikátní Dr. Schutz PU NEO, světově první ekologický 2-komponentní polyuretanový lak. Bez emisí, rozpouštědel a izokyanátů. Lak poskytne Vašim podlahám dlouhodobou ochranu. Na povrchu vytvoří permanentní elastický ochranný film, který redukuje přilnutí nečistot a snižuje náročnost běžného čištění. Také poskytuje odolnost proti bezbarvým chemikáliím. Lak je vhodný na všechny elastické podlahoviny – vinyl, PVC, kaučuk, linoleum s hladkým nebo lehce strukturovaným či zvrásněným povrchem, a také pro epoxidové a polyuretanové silnostěnné lité podlahy. Pro podrobnější informace neváhejte navštívit naše webové stránky, nebo nás kontaktujte.


Čistící a dezinfekční prostředky, čistící přípravky od výrobce

Čistící a dezinfekční prostředky, čistící přípravky od výrobce

Široký sortiment čistících a dezinfekčních prostředků vyrábí firma CHEPORT spol. s r.o. Vizovice. Čistící přípravky dodáváme pro úklidové firmy, pro prádelny, gastronomická zařízení i do zdravotnictví, jsou určeny i pro úklid vaší domácnosti. Veškeré zboží, čistící a dezinfekční přípravky u nás zakoupíte za velmi výhodné ceny: - prostředky pro úklidové firmy, potravinářský průmysl, gastronomii, zdravotnictví, sociální služby, školy, komerční prádelny - tekuté prací přípravky - aviváže - čistící přípravky a prostředky - WC čističe - tekuté mýdlo - saponáty, leštící přípravky - kapalné alkalické čistící a desinfekční prostředky - prostředky na čištění potrubí a bojlerů - plastové obaly kanystry 20 l UN PE - a další...


Velikonoční dekorace, barvy, semena a sazenice cibule za akční ceny

Velikonoční dekorace, barvy, semena a sazenice cibule za akční ceny

V DROGERII Petra Poruby z Rožnova pod Radhoštěm seženete kromě klasických drogistických a papírenských výrobků i kvalitní barvy značek Primalex Plus, Luxol, HET Klasik nebo Cererit. Každý měsíc navíc naleznete akční zboží za skvělé ceny. Mimo tohoto sortimentu si můžete vybrat i velikonočních dekorací, které připraví Váš domov na nadcházející svátky. V sortimentu najdete: - polystyrenová a plastová vajíčka - barvy na vajíčka - nálepky, obtisky a košilky na vajíčka - věnce - jutové stuhy - lýka Pro Vaši zahrádku jsou připravená květinové a zeleninové semena a různé druhy sazeček cibule (Karmen, Všetana, Stuttgart, Snowball). Tak neváhejte a navštivte DROGERII Petra Poruby z Rožnova pod Radhoštěm, kde naleznete úplný sortiment zboží.


Drogerie, barvy, čistící a úklidové prostředky – vše na jednom místě

Drogerie, barvy, čistící a úklidové prostředky – vše na jednom místě

Chystáte se malovat či provádět drobné opravy v domácnosti a potřebujete si koupit novou barvu a případně i čistící prostředky na následný úklid? Nebo Vám doma schází toaletní potřeby? V tomto případě navštivte Drogerii Navrátil v Němčicích na Hané. V naší prodejně můžete zakoupit vše potřebné pro úklid a péči o vaši domácnost nebo všechnu potřebnou drogerii, a to: kosmetiku - parfémy - deodoranty - tělovou a vlasovou kosmetiku - tekutá mýdla - sprchové gely - krémy na ruce, tělová mléka - deodoranty - kosmetiku pro muže - prací prášky - aviváž - barvy, laky - papírové kapesníky, papírové utěrky, toaletní papír - potřeby na holení - osvěžovače vzduchu - úklidové a čistící prostředky - pomůcky pro úklid domácnosti - lopatky, smetáčky, smetáky apod.


Olejová lázeň – čištění a ošetřování olejovaného dřeva a korku

Olejová lázeň – čištění a ošetřování olejovaného dřeva a korku

Účinným a zároveň speciálním prostředkem k základnímu vyčištění a současně i doolejování je Eukula olejová lázeň od společnosti Dema Dekor. Olejová lázeň Eukula je nízkonákladová a časově úsporná alternativa ošetření dřevěných podlah a korku. Výhody Eukula olejové lázně: - vyčištění a impregnace podlahy v jednom kroku - vyčištěný a vylouhovaný povrch znova získá atraktivitu - olejovou lázeň je možné aplikovat na parkety impregnované bezbarvým olejem, dřevěné a korkové podlahy s uzavřenými spárami - vhodné i na impregnaci nábytku, panelů apod.