Zvýšenie kapacity MŠ Gajary - rekonštrukcia a dostavba /2 (EVO)

Zvýšenie kapacity MŠ Gajary - rekonštrukcia a dostavba /2 (EVO)

Verejné obstarávanie zabezpečuje výber zhotoviteľa pre stavebné úpravy jestvujúceho objektu materskej školy. Objekt materskej školy sa nachádza v centre obce Gajary, na ul. Hlavná 88, parc. č. 208. Ide o pôvodnú budovu základnej školy z r. 1984. Budova prešla viacerými drobnými rekonštrukciami v r. 2008 sociálne zariadenia pre deti III. a IV. triedy. V r. 2010 bola zrealizovaná nadstavba v rovine strechy, čím bol vytvorený objem pre plánované rozšírenie kapacity MŠ. V r. 2013 sa uskutočnila rekonštrukcia zvyšných sociálnych zariadení a drobné úpravy interiéru, či budovy z exteriéru. V r. 2014 bola otvorená trieda pre najmenšie deti Herňa IV. Objekt má v súčasnosti využité len priestory 1.NP.
Predmet zákazky je detailnejšie opísaný v súťažných podkladoch a popis a rozsah prác v projektovej dokumentácií.
Veřejná zakázka vložena:
11.07.2018 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Gajary

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Gajary

Zadavatel IČ:
00304743

Kontaktní osoba:
Ing. Svetlana Pernecká

Zadavatel telefon:
+421 347 797 132


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Správa a údržba silnic Kroměřížska provádí regenerace a revitalizace sídlišť a náměstí, sportovišť i dětských hřišť a také městského mobiliáře. Reference: - revitalizace sídliště Družba, Město Hulín - regenerace sídliště Chropyně XI. etapa - panelové sídliště Oskol Město Kroměříž - regenerace sídliště Galašova a Na Hrázi v Hranicích - Město Hranice - revitalizace Slovanského náměstí, Město Kroměříž a Hanáckého náměstí v Kroměříži - SYNER Morava a.s. - Rákosníčkovo hřiště - Lidl, Město Kroměříž - Město Hulín - finanční úřad Kroměříž, úprava dvora a parkoviště.


Stavební rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, precizní zednické i obkladačské práce

Stavební rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, precizní zednické i obkladačské práce

Hledáte šikovného řemeslníka z Prahy? Pavel Svoboda je menší firma se sídlem na Praze 9, která pro své zákazníky zajišťuje kompletní stavební rekonstrukce bytů a koupelen. Vybouráme staré bytové jádro a zrekonstruujeme Vaší koupelnu tak, aby přesně vyhovovala Vašim představám. Mezi naše další činnosti patří drobné stavební práce, jako jsou pokládky podlah, obklady, omítky a další zednické práce. Provádíme rovněž vodoinstalační a elektroinstalační práce, jakožto i montáže vodovodního i odpadního potrubí. Jsme spolehlivá firma, jež si cení svých zákazníků, kterým poskytuje prvotřídní servis s důrazem na detail.


Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Chcete postavit nový rodinný dům na klíč? Potřebujete zajistit drobné stavební úpravy? Obraťte se na stavební firmu K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce. Realizujeme stavby v rozsahu od drobných stavebních úprav až po celé objekty či stavby na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naši pracovníci schopni zajistit velmi kvalitně odvedenou práci. Stavební práce profesionálně, kvalitně a spolehlivě: - stavby, rodinné domy na klíč - drobné stavební úpravy - stavební práce při rekonstrukcích i modernizacích budov - klempířské, střešní či pokrývačské práce - zateplování domů, fasád či zateplení obvodového pláště nebo stropů - pokládky dlažby, přístavby schodiště - opravy balkonů - prodej stavebního materiálu. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám a spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.


Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Potřebuje váš panelový dům revitalizaci? Společnost STAVOS STAVBA se vám o to postará. STAVOS STAVBA patří mezi renomované generální dodavatele staveb jak pro veřejné, tak pro soukromé investory. Stavební činnost: - rekonstrukce, modernizace, regenerace, revitalizace panelových a bytových domů - revitalizace balkónů - bytová a technická výstavba - sanace - zateplení, zateplování panelových domů - výstavba rodinných domů, bytů, řadových domů - rodinné domy na klíč - novostavby, nebytové prostory. Naší vizitkou je špičková kvalita odvedeného díla a maximální spokojenost zákazníka.


Zateplení rodinných domů Praha – finanční úspora při vytápění

Zateplení rodinných domů Praha – finanční úspora při vytápění

Výhodnou investicí do budoucna představuje zateplení rodinných domů, které nejen že dodá fasádě objektu nový design, ale především v budoucnu přinese značné finanční úspory při vytápění. Specialisté ze společnosti Jumar s.r.o. z Prahy provádí zateplení domů zásadně dle platných technických a technologických předpisů daných výrobcem, proto se může zaručit za dlouhodobou kvalitu odvedené práce. Dům opatřený kvalitním zateplením získává na tržní hodnotě, je ochráněn před povětrnostními vlivy počasí a přináší komfortní bydlení. Přemýšlíte-li o zateplení rodinného domu, neváhejte oslovit společnost Jumar s.r.o.


Stavební firma, realizace staveb, novostavby, stavební rekonstrukce

Stavební firma, realizace staveb, novostavby, stavební rekonstrukce

Potřebujete nové bydlení? Toužíte po rodinném domě dle Vašich představ? Neváhejte a kontaktujte naši stavební společnost Ing. Jindřich Uherík, sídlící v obci Fryčovice v okrese Frýdek-Místek. Zaměřujeme se na výstavbu budov pro bydlení. Současně provádíme veškeré rekonstrukce interiéru i exteriéru objektů. Zajišťujeme vše od návrhu, projektu, zaměření stavby po celkovou realizaci a terénní úpravu okolí. Realizujeme zemní a zednické práce, instalace vody, topení i elektro, demolice, obkladačskou, truhlářskou, podlahářskou a malířskou činnost. Poskytujeme komplexní služby ve stavebnictví na klíč.