Výstavba a zajištění dokumentace opěrné zdi

Výstavba a zajištění dokumentace opěrné zdi

Poptávám výstavbu a zajištění dokumentace opěrné zdi, rozměr 3m x 12m x 3m (tvar U), výška cca 3, 5m.
Lokalita: Praha Stodůlky, Přeučilov.
Poptávka byla vložena dne:
11.07.2018 08:20

Platnost poptávky:
11.08.2018 07:41

Kontaktní osoba:
Michal Jäger

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 715 274

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Výstavba a zajištění dokumentace opěrné zdi

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavební činnost a zednické práce na klíč - SPO-T centrum s.r.o., Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Pardubice, Vysoké Mýto Nabízíme tyto stavební činnosti: Provádíme zednické práce všeho druhu Stavby na klíč Rekonstrukce bytových jader Sádrokartony – kompletní výstavba Zateplování objektů Fasády Dlažby a obklady Ploty Dřevěné konstrukce


Zednické práce – zateplování a nátěry fasád, montáž sádrokartonu

Zednické práce – zateplování a nátěry fasád, montáž sádrokartonu

Uvažujete o rekonstrukci domu či bytu? Hledáte šikovného a spolehlivého zedníka? Obraťte se na společnost FATO Hlaváč, která v okolí Moravského Krumlova obstará veškeré zednické práce. Realizujeme vyzdívky, bourací a demoliční práce, montáže sádrokartonu a sádrokartonových podhledů, natažení venkovních a vnitřních omítek, izolační práce, zateplování a nátěry fasád, pokládku zámkových dlažeb a chodníků. Svou práci děláme s láskou a proto usilujeme o kvalitní dobře odvedenou práci. Na naši společnost se můžete vždy spolehnout. Neváhejte nás kontaktovat.


Stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů, zednické a zemní práce, terénní úpravy

Stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů, zednické a zemní práce, terénní úpravy

Hledáte spolehlivou stavební firmu z Prahy? RUBINEKS STAV PRAHA s.r.o. je společnost sídlící na Praze 2 Vinohrady, jejíž hlavní činnost spočívá v poskytování stavebních a zednických prací. Pro naše zákazníky provádíme kompletní stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů včetně zahradnických a terénních úprav pozemků. Před samotnou stavbou věnujeme čas podrobnému zjištění dané lokality a na základě těchto informací se poté společně domluvíme na cenových podmínkách. Vždy se snažíme najít to nejlepší stavební řešení, přičemž dbáme na pravidelnou spolupráci s daným zákazníkem.


Stavební práce, zednické práce Mikulov, Břeclav

Stavební práce, zednické práce Mikulov, Břeclav

Jestliže sháníte kvalitní firmu, která provádí stavební a zednické práce v oblasti Mikulova či Břeclavi, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost OSP spol. s r.o., provádí veškeré práce týkající se stavebnictví také na Břeclavsku či Mikulovsku. Postavit nový dům, kancelář či výrobnu pro nás není žádný problém. Náš tým profesionálů postaví vše, ať už se jedná o byty, domy, haly, objekty či kanceláře. Provádíme také rekonstrukce interiérů i exteriérů. Pokud potřebujete inženýrské sítě, či zemní práce, upravit terén, obraťte se i v tomto případě na nás. Běžně zateplujeme fasády, zajišťujeme půdní vestavby a jiné. Máme 20-leté zkušenosti v oboru. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Je fasáda Vašeho domu omšelá, popraskaná nebo oprýskaná? Pak je čas oslovit odborníky na nátěry fasád z firmy Kapitán Praha s.r.o. Provedeme veškeré fasádní práce od přípravy až po samotný nátěr, ke kterému používáme výhradně prověřené a kvalitní barvy od renomovaných výrobců. Výsledkem je stálobarevná fasáda bez blednutí a prasklin na dlouhé roky. Vzorník barev fasádních nátěrů je velice obsáhlý a vyhoví každému přání. Z mnoha odstínů a podtónů si jistě vyberete i Vy. Pro krásnou fasádu žádejte pouze kvalitní barvy od renomovaných výrobců, jaké používá firma Kapitán Praha s.r.o.


Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Samonivelační potěry cementové a anhydritové nacházejí uplatnění v oblasti povrchové úpravy podlah v průmyslové i bytové výstavbě. Specializaci na lité potěry a strojní omítky má společnost Omítky - potěry s.r.o.. Působnost firmy je v regionu Uherské Hradiště, Brno, Hodonín, Vsetín. Lité potěry, betony: - samonivelační anhydritový potěr - podlahový potěr na bázi síranu vápenatého - samonivelační cementový potěr - na bázi cementového pojiva. - betonový potěr. Strojní omítání stěn. Vnitřní omítky: - rychlá realizace - omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů - odolnější omítka - minimální ztráty a úspora nákladů. Používáme certifikované kvalitní materiály a moderní stroje. Činnost jsme rozšířili o aplikaci stříkané PUR pěny na izolaci střech a podkroví.