Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Logistické služby, Polsko

Logistické služby, Polsko

Hledáme sklad s vešlerými logistickými službami.
Máte volný prostor ve vašem skladu.
Budu rád za odpověď.
S pozdravem Małgosia

Původní znění:
Inquiry
Hello,
We are looking for warehouse with full logistic services.
Do you have any free space in your warehouse.
I will be glad for answer.
Best regards, Małgosia
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2018 10:43

Platnost poptávky:
10.10.2018 10:04

Kontaktní osoba:
Małgorzata Grupa Transportowa

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Země:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

JHT CZ Holding s.r.o. Mladé Buky Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ - silniční motorová doprava nákladní - přeprava nebezpečných nákladů, pro které je nutné mít vybavení ADR - přepravy Just-in-time - flexibilita během přepravy - zasilatelství - skladování zboží a manipulace se zbožím a s nákladem - zámořské a letecké balení zásilek - technické služby - maloobchod s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím - opravy silničních vozidel


Nippon Express - významný partnerem v oblasti přeprav zásilek již od roku 2001

Nippon Express - významný partnerem v oblasti přeprav zásilek již od roku 2001

Aniž si to kdokoliv z nás uvědomuje, každý z nás se v dnešní době podílí na rostoucí mezinárodní přepravě zboží. Každý den se po celém světě přepraví neuvěřitelné množství zboží z jednoho konce světa na druhý. Společnost NIPPON EXPESS je významným partnerem v oblasti mezinárodní přepravy zásilek a jeho pobočka pro celou střední a východní sídlí v Praze. Mezi zázemí této společnosti patří vlastní sklad a technické vybavení pro manipulaci zásilek až do hmotnosti 3 tun. Silný partner pro leteckou a námořní přepravu včetně poskytovaných služeb proclívání a pojištění zásilek, to je společnost NIPPON EXPESS.


Přeprava těžkotonážních nákladů - strojů, stavebních konstrukcí, hutního materiálu

Přeprava těžkotonážních nákladů - strojů, stavebních konstrukcí, hutního materiálu

Dlouholeté zkušenosti s přepravou nadrozměrných, těžkotonážních nákladů má společnost S.I.T.S. Zlín, která zajišťuje dopravu v ČR i v zemích EU. Standardní náklady nás nebaví ! Jakýkoliv nadrozměrný, těžkotonážní náklad je pro nás výzvou. Vlastníme potřebné vybavení: - vozy SCANIA, MAN - všechna vozidla máme s emisní normou EURO 6 - přípojná technika Schmitz a Svan - teleskopické JUMBO návěsy - kolové prohlubně. Připravíme ideální trasu, postaráme se o logistiku i doprovodná vozidla.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.


Komplexní servis v oblasti přepravy – dopravíme Vaši zásilku včas na sjednané místo

Komplexní servis v oblasti přepravy – dopravíme Vaši zásilku včas na sjednané místo

Včasnost dopravení zásilek na místo určení je dnes vedle příznivé ceny za dopravu klíčovým požadavkem každého zákazníka. Společnost NIPPON EXPESS se zastoupením v Praze je připravena vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Postaráme se díky rozsáhlé síti dopravců v doručení zásilky do destinace kdekoliv na světě v termínu. Samozřejmostí je možnost sledování zásilek pro zjištění jejich aktuální polohy a pohybu. Nabízíme také pojištění zásilek a celní poradenství. U společnosti NIPPON EXPESS poskytují komplexní servis v oblasti přepravy a tím šetří Váš čas a Vaši peněženku.


Spedice a logistika Praha – pobočky v 37 zemích celého světa

Spedice a logistika Praha – pobočky v 37 zemích celého světa

Hledáte skutečně spolehlivou a silnou spediční společnost, která má zastoupení po celém světě? Pak se spolehněte na NIPPON EXPESS, která má pobočky celkem v 37 zemích světa včetně Prahy. Nabízíme kompletní služby spedice a logistiky v námořní a letecké přepravě, servis proclívání a pojištění zásilek, celní poradenství a možnost využít našeho skladu vybaveného manipulační technikou. Připojte se i Vy do řad našich spokojených klientů, žádejte spediční a logistické služby od profesionálů, žádejte služby společnosti NIPPON EXPESS.