Poptávám koupi rodinného domu, Brno a okolí

Poptávám koupi rodinného domu, Brno a okolí

Poptávám koupi rodinného domu v Brně a okolí do 25 km, plocha pozemku od 300 m2, užitná plocha od 100 m2, stav RD nerozhoduje.
Poptávka byla vložena dne:
03.07.2018 09:40

Platnost poptávky:
03.08.2018 07:46

Kontaktní osoba:
Sandra Adramanovská

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Využijte prodej nemovitosti, činžovního domu, průmyslového areálu či administrativní budovy formou výběrového řízení a obraťte se na společnost Naxos Ostrava a.s., která působí na trhu realit již několik let. Výběrová řízení jsou pro svoji formu zpeněžení využívána především tam, kde je nutnost důkladné due diligence a převod práv, které souvisejí s předmětem prodeje (územní rozhodnutí, zajištění věcných břemen pro prodávajícího, stavební povolení a jiná dokumentace). Podmínkou účasti na výběrovém řízení je složení kauce od účastníků a parafování smluvní dokumentace před závaznou nabídkou. Výběrová řízení probíhají dvoukolovým způsobem. Dochází k němu během cca 5-ti měsíců, kdy po dvou až tříměsíční marketingové kampani a přímé komunikaci s investory dochází ke složení kauce, předložení nabídky a podpisu závazné smluvní dokumentace. Investor má po vybrání vítězné nabídky zhruba 2 měsíce na doplatek kupní ceny. Finální rozhodnutí o prodeji je vždy na straně prodávajícího. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat a my rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.


Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Jsme AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy poskytující špičkové služby v oblasti realit. Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem a koupí nemovitostí. O vysoké úrovni naší profesionality svědčí úspěchy realitní makléřky Jany Palové v soutěži Realiťák roku. Tato prestižní soutěž probíhá pod záštitou Realitní komory ČR, Asociace realitních kanceláří, Ministerstva pro místní rozvoj a jiných organizátorů. Soutěžící musí během 11 měsíců oslovit svou prací hlasující veřejnost a přesvědčit odbornou 18-člennou porotu svými právními, obchodními, znaleckými a technickými znalostmi. Naše makléřka Jana Palová získala v této soutěži prestižní ocenění za Moravskoslezský kraj, a to 1. místo podle hlasování veřejnosti a 1. místo podle 18-členné odborné poroty. Toto vítězství svědčí o spokojenosti našich klientů, kteří nás v soutěži hlasově podpořili. Chcete-li špičkové a komplexní služby v oblasti realit, obraťte se na nás.


Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej je standardní způsob zpeněžení nemovitosti, kdy je nemovitost nabízena na realitním trhu za využití všech možných pasivních i aktivních prostředků prodeje. Propagace nemovitosti spočívá v inzerci na cca 9 významných realitních serverech, na inzerci v tisku, regionální televizi, oslovujeme naše klienty z řad investorů napříč celou Českou Republikou a v zahraničí, vyhledáváme potencionální investory, spolupracujeme s nadnárodními realitními společnostmi. Taková forma prodeje je určena pro všechny typy nemovitostí, u kterých nelze očekávat vyšší zájem investorů nebo tam, kde dochází k testování trhu. V těchto případech doporučujeme dražby nebo výběrová řízení. Máme za sebou celou řadu zkušeností a poznatků, které dále zúročujeme ve prospěch našich klientů!


Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležité vybrat si pro spolupráci vhodnou realitní kancelář

Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležité vybrat si pro spolupráci vhodnou realitní kancelář

Chystáte se prodávat dům nebo byt? Budete pronajímat kanceláře? Hledáte vhodnou realitní kancelář, která se postará o vyřízení formalit spojené s prodejem? Aktivně se bude starat o prohlídky a o reklamu Vaší nemovitostí? Aby jste nenaletěli podvodníkům, kterých je na realitním trhu spousta, obraťte se na spolehlivou realitní kancelář Znojemské reality se sídlem ve Znojmě. Správná realitní kancelář Vám zajistí hladký průběh při prodeji, koupi i pronájmu domů, bytů, pozemků i administrativních a komerčních prostor. Vždy je dobré volit spolehlivou realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která má dobré recenze nejen na internetu. Realitní makléři se postarají o inzerci, komunikaci se zájemci, o prohlídky a o veškerou dokumentaci a formality spojené s prodejem či pronájmem. Chcete-li mít prodej zajištěn bez komplikací, oslovte nás.


Znojemské reality – pronájem bytů, domů a komerčních prostor

Znojemské reality – pronájem bytů, domů a komerčních prostor

Potřebujete zprostředkovat prodej, pronájem či koupi nemovitostí? Jste ze Znojemska? Pak jsou tou nejlepší volbou Znojemské reality, s.r.o., které na poli nemovitostí vynikají svými bohatými zkušenostmi. Postaráme se vám o prodej i pronájem bytu, domu, pozemků a komerčních prostor. Naší snahou je zajistit co nejrychlejší prodej nemovitostí a zároveň poskytovat co nejkvalitnější služby pro naše klienty. V rámci naší klientské péče nabízíme zdarma vypracování odhadu nemovitosti, odborné poradenství a právní servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši realitní kancelář.


Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Hledáte nové bydlení, chcete si pronajmout byt, dům, kancelář v Praze či okolí? Hledáte tu správnou nemovitost? Profesionální služby naší společnosti TIDE REALITY, spol. s.r.o. Vám pomůžou jak s prodejem a koupí, tak i s pronájmem. Zaštiťujeme kompletní proces od porozumění požadavkům s konkrétním zadáním, přes samotné zprostředkování až po vyřízení právních formalit. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním přístupem a snažíme se uspokojit jeho představy. V naší nabídce naleznete zprostředkování pronájmu domů a bytů, prodej domů a bytů, ale i komerčních prostor a pozemků. Veškeré dotazy zodpovíme v naší realitní kanceláři na ulici Dřevěná 382/2, Praha 2. Aktuální nabídku nemovitostí si můžete nejprve prohlédnout na internetových stránkách naší společnosti.