Poptáváme realizaci autobusové čekárny pro obec

Poptáváme realizaci autobusové čekárny pro obec

Poptáváme realizaci autobusové čekárny pro obec o rozměrech cca 150 x 300 cm, prosklená nebo polykarbonátová výplň, kovová konstrukce.Termín dodání do 15.08.2018.
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2018 09:51

Platnost poptávky:
28.07.2018 06:56

Kontaktní osoba:
Obec Strážkovice

Kontaktní email:

Telefon:
+420 387 996 052

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést neotřelým designem

Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést neotřelým designem

Toužíte po nové neotřelé jídelní sestavě? Pak oslovte Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Vladislavi u Třebíče, která se zabývá výrobou kovového nábytku na zakázku. Práce s kovem je pro nás srdcovou záležitostí. Vyrábíme luxusní kovové stoly a židle, které se skvěle vyjímají v moderních interiérech domácností, restaurací, hotelů i kanceláří. Každý námi vyrobený kousek je originál, navržený a vytvořený tak, aby naplňoval individuální potřeby daného prostoru. Vaše představy a přání jsou pro nás výzvou. Zámečnictví Jaroslav Borůvka je zárukou vysoké kvality a toho nejvstřícnějšího přístupu k zákazníkům. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.


Nájezdové rampy pro sklady, logistická a obchodní centra, hydraulické vyrovnávací můstky

Nájezdové rampy pro sklady, logistická a obchodní centra, hydraulické vyrovnávací můstky

Ing. Radmila Hamerníková s.r.o. je firma pohybující se velmi dlouho v oboru ocelových konstrukcí, která se primárně zaměřuje na výrobu hydraulických můstků tzv. nájezdových ramp, a to až do nosnosti 15 tun. Náš výrobní program ocení především majitelé logistických center, obchodů a dalších míst, kde se denně přemisťuje zboží z/do nákladních aut. Součástí našeho doplňkového sortimentu jsou ocelové výrobky, jako vedení kol, bezpečnostní sloupky, nárazníky či nájezdy. Hlavním centrem naší společnosti je výrobní hala v Kopřivnici, kde se na na více jak 2 tisících metrech čtverečních nachází moderní stroje a zařízení určené k výrobě a následné manipulaci. Ing. Radmila Hamerníková s.r.o., ideální řešení pro společnosti zabývající se spedičními službami, expresní přepravou či manipulační technikou.


Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Svým zákazníkům zajišťujeme demontáže a likvidace kovových odpadů, technologických celků a zemědělských sil. Naše společnost KRN spol.s.r.o. Svitavy provádí demolice objektů vlastním autojeřábem po celé České republice. Součástí demolic a likvidací jsou zajištěny svozové služby až na skládku. Disponujeme stroji a technologií, které slouží k rychlé a odborné demontáži kovových odpadů z průmyslových objektů a budov. Vše provádějí vyškolení pracovníci, kteří mají zkušenosti v oblasti ekologie i bezpečnosti práce.


Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci, značení, osvětlení a dále výrobou ocelových stožárů pro veřejné osvětlení a světelnou signalizaci? kontaktujte společnost AMAKO, spol. s r.o. se sídlem na jižní Moravě v obci Strachotín, která vyrábí stožáry pro dopravní signalizaci a pro veřejné osvětlení. Naše vyráběné produkty jsou : -chodecký stožár s deskou -chodecký stožár bez desky -výložníkový stožár -sloupek ručního řízení -osvětlení přechodové, sadový, silniční, dálniční, železniční, dekorativní, vlajkový, reklamní a podobně. Více informací naleznete na webových stránkách.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Kovovýroba Mikulášovice

Kovovýroba Mikulášovice

Hledáte společnost, která vyrábí kovové ploty a zábradlí, lehké ocelové konstrukce nebo nabízí sváření na robotizovaném pracovišti? Pak neváhejte oslovit Kovovýrobu S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o., se sídlem v Mikulášovicích. Garantujeme odborné provedení veškerých zakázek, ať už jednotlivé nebo sériové výroby. Máte-li k nabídce jakékoliv dotazy, obraťte se s důvěrou na společnost Kovovýroba S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o.