Medicinálne, technické a špeciálne plyny vrátane ich dopravy do miesta dodania

Medicinálne, technické a špeciálne plyny vrátane ich dopravy do miesta dodania

Predmetom zákazky je dodávka Medicinálnych, technických a špeciálnych plynov vrátane ich dopravy do miesta
dodania a ostatných služieb spojených s dodávkou pre prijímateľov:
1.1. Fakultnú nemocnicu s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica, Nám. l. Svobodu 1, 974 17 Banská Bystrica.
1.2. Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Banská Bystrica, Cesta knemocnici, 974 01 Banská
Bystrica.
1.. Regionálny úrad verejného zdravotníctva Banská Bystrica, Cesta k nemocnici 1, 97556 Banská Bystrica
- t.z., že sa jedná o:
* dodanie medicinálnych, technických a špeciálnych plynov v oceľových/tlakových fľašiach a iných tlakových nádobách,
* umožnenie užívať dodané oceľové/tlakové fľaše a iné tlakové nádoby počas stanovenej doby (prenájom),
* umožnenie užívať zásobníky počas stanovenej doby (prenájom)
a to v súvislosti s činnosťami, ktoré koneční príjemcovia vykonávajú a na ktoré boli zriadení.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2018 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2018 14:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24111500-0
Lekárske plyny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

Kvalitní výčepní plyn DrinkGAS je potravinářský plyn pro výčep nápojů, který zajistí ochranu chuti a kvality nápojů i stálost vlastnosti výčepu od plného do prázdného sudu. DrinkGAS je určen pro všechny typy čepovaných nápojů. (výčep piva, vína, limonád) Tento systém a nová technologie výroby plynů pro výčep nápojů se postará o kvalitní produkt, který Vám usnadní práci a zajistí perfektní výsledky. Tento výčepní plyn není vyráběn z technických plynů a nemusí se tudíž upravovat pro kontakt s potravinami. Výhody plynu Drink GAS: -šlehačková pěna -zachování vůně a esence -nižší nežádoucí pěnění -má vlastnosti tankového piva Zachování chuti a profesionální výtoč jakéhokoliv nápoje, Vám zajistí spokojenost a chuť se znovu napít.


Prodej, dodávky a plnění technických plynů

Prodej, dodávky a plnění technických plynů

Vyberete si u nás z těchto služeb: - prodej a pronájem lahví na přepravu technických plynů - Oxid uhličitý (CO2) - dodávky a plnění do vlastních lahví - plnění a dodávky CO2 do lahví i kyvet do Sodastream a Česká soda. Provádíme rozvoz technických plynů až k zákazníkovi a to i o sobotách a nedělích. Pro smluvní zákazníky fungují naše služby NON-STOP.


Spolehlivá protipožární ochrana zajistí bezpečnost pro vás i váš majetek

Spolehlivá protipožární ochrana zajistí bezpečnost pro vás i váš majetek

Společnost SIAD Czech se zabývá dodáváním nejrůznějších plynů, které mají využití v různých odvětvích - od dopravních prostředků, elektrotechniky, chemie,farmacie a sklářství až po potravinářství nebo zdravotnictví. Protipožární ochrana je oblast, které se věnujeme již několik let, během kterých jsme neustále rozšiřovali nejen sortiment a postavení společnosti na trhu požární ochrany, ale zejména také znalosti získané výzkumem, vývojem i prostřednictvím spolupráce s předními společnostmi v odvětví. Protipožární plyny z naší nabídky lze rozdělit do těchto kategorií: - interní plyny pro hasící systémy - chemické látky pro hasící systémy - aerosolové hasící systémy - systémy vodní mlhy - protipožární uzávěry a protikouřové clony - protipožární systémy Protipožární ochrana využívá plyny pro hasící systémy. V naší společnosti SIAD jsme vyvinuli protipožární systém Wall System 300, který funguje na bázi interních plynů s technologií pracující s tlakem 300 bar. Spolehlivé jsou také naše systémy Clean agent, které dokáží potlačit požár ještě před tím, než může poškodit senzitivní zařízení, zničit data nebo způsobit významnější přerušení obchodní činnosti. Poskytují ochranu, která je bezpečná jak pro lidi, tak i pro životní prostředí. Dodáváme i systémy vodní mlhy, které potlačují a hasí oheň vypouštěním vodní mlhy, která je generována protékající vodou přes trysku s mikro-otvory do okolního prostředí. Zajistíme vám i systémy kouřových clon, které se při hašení požáru se používají v různých oblastech a zajišťují vysokou účinnost a minimální vizuální dopad.


Sítě na balení vánočních stromků

Sítě na balení vánočních stromků

Firma František Valdman - Vánoční stromky a balící sítě nabízí kvalitní balicí sítě a stroje na balení vánočních stromků v několika provedeních. Připravte se včas na předvánoční prodej a pokud již stroj na balení stromků vlastníte, pořiďte si dostatečné zásoby sítí. Sítě mají kvalitní a hustě pletená, netrhají se a jsou vyrobena v České republice. K dostání jsou jednotlivě ve svazku, který je 300 metrů dlouhý a díky novému způsobu návinu se do stroje na balení lépe nasazuje. Pro velkoprodeje doporučujeme nákup balíku obsahujícím 10 svazků, tedy celých 3000 metrů sítí. Nákup celého balíku sítí na balení vánočních stromků u firmy František Valdman - Vánoční stromky a balící sítě je cenově výhodný a doprava k této objednávce je zdarma.


Prodej uhlí koks brikety Ostroměř Nová Paka Dvůr Králové Jaroměř

Prodej uhlí koks brikety Ostroměř Nová Paka Dvůr Králové Jaroměř

Zabýváme se prodejem uhlí, koksu a briket z kryté skládky a to nejen pro lidi z Ostroměře, Nové Paky, Dvora Králové nebo Jaroměře, ale pro všechny z celé ČR. V našem skladu najdete: -suché uhlí hnědé, černé, koks -brikety uhelné, dřevěné-volné i balené -palivové dřevo měkké, tvrdé, vyschlé, volné i balené, třísky na podpal -propan-butanové bomby 2, 10, 33kg. Uhlí, koks i brikety Vám nejen prodáme, ale i dovezeme a uklidíme hydraulickým pásem. Sháníte kvalitní uhlí na zimu? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zajistíme Vaše teplo na zimu.


Plyny pro svařování a řezání Praha 5 - oxid uhličitý, dusík, argon, kyslík, acetylen

Plyny pro svařování a řezání Praha 5 - oxid uhličitý, dusík, argon, kyslík, acetylen

Acytelen Vám dodáme v pórovité hmotě, která zamezuje výbušnosti a hořlavosti tohoto svářecího plynu. Je bezbarvý, nasládle zapáchá. Oxid uhličitý je bezbarvý, nehořlavý a bez zápachu. Vhodný pro čištění odpadních vod, pěstitelství a kovovýrobu. Argon je netoxický, nehoří a je bez barvy i pachu. Používá se při výrobě hliníku, polovodičů a osvětlení. Kyslík užijete při kování oceli, v chemickém, papírnickém a sklářském průmyslu. Dusík se hodí do potravinářské, ropné a elektronické výroby. Při letech zkušeností se svařováním jsme vyvinuli několik plynových směsí, jako jsou Stargas, Laserstar a Starflame.