Frézovací stroj vybavený CCD kamerou pre výrobu dosiek s plošnými spojmi v počte 2 kusy

Frézovací stroj vybavený CCD kamerou pre výrobu dosiek s plošnými spojmi v počte 2 kusy

Predmetom zákazky je nákup modernej technológie pre výrobu dosiek s plošnými spojmi - Frézovací stroj vybavený CCD kamerou pre výrobu dosiek s plošnými spojmi v počte 2 kusy. Vyrobený plošný spoj je
potrebné mechanicky opracovať na finálny tvar. Opracovanie sa vykonáva pomocou CNC frézovacieho stroja. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2018 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KKE, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KKE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31623867

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Hric

Zadavatel telefon:
+421 905 642 330

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42611000-2
Špeciálne obrábacie stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Sháníte plazmové pálící stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. prodává tyto stroje a k ním kompletní sortiment. Strojní řezání všech elektricky vodivých materiálů - ocel, nerez, hliník, měď, mosaz. Plazmové řezání: -bezkontaktní zapálení oblouku -interface s CNC řízením -regulátor tlaku vzduchu -odlučovač oleje a vody -plynu kontrola plazmového plynu -indikace plazmový oblouk zapnutý -vzduch plazmový plyn - vzduch. Poradíme s výběrem. Typ a délka hořáku, kabelů, vodní chlazení, dálkové ovladače, plynové hospodářství. Pro kompletní nabídky máme připraveny i zajímavější ceny!


CNC portálová centra – krytovaná, otevřená, moderní stroje pro přesné obrábění obrobků

CNC portálová centra – krytovaná, otevřená, moderní stroje pro přesné obrábění obrobků

Machine Group s.r.o. produkuje více než 185 modelů CNC obráběcích strojů a patří mezi největší výrobce na světě s certifikátem v oblasti řízení kvality TÜV ISO 9001 a mnoha získanými oceněními z mezinárodních strojírenských veletrhů. Naši odborníci s dlouholetou praxí ve strojírenství Vám zajistí kompletní služby včetně záručního a pozáručního servisu, dodávky originálních náhradních dílů a jiných požadavků. CNC portálová centra – krytovaná (DMC série): (Tuhé vertikální frézovací centra pro obrábění obrobků větších rozměr.) CNC portálová centra – otevřená (SDMC série) (Tuhé vertikální frézovací centra pro obrábění obrobků extra velkých rozměrů.) Tyto CNC portálová centra - krytovaná, otevřená, mají možnosti výběru: -otáček vřetena -výkonu a typu vřeten -úhlových hlav s automatickou výměnou -multifunkčních pěti-osých hlav -řídicího systému a dalšího příslušenství včetně elektronické kompenzace teploty Řídicí systémy Fanuc, Heidenhain a Siemens. Více v katalogu DMC série. CNC portálová centra (řada GMC 8000) -vysoce tuhý 5-osý stroj, zkonstruován pro obrábění lisovacích nástrojů a forem -5-osé obrábění dosažené multifunkční frézovací hlavou -pevně uložený obrobek k dosažení vysoké kvality povrchu -vysoká produktivita dosažená hrubováním a dokončovacím obráběním při jednom upnutí -ergonomická obsluha stroje z důvodu dobrého přístupu do pracovního prostoru -velmi kompaktní stroj, velký pracovní prostor při poměrně malém nároku na prostor -vynikající poměr ceny a výkonu


Značkové nářadí Dobruška - prodej a servis profesionálního nářadí

Značkové nářadí Dobruška - prodej a servis profesionálního nářadí

Značkové nářadí s.r.o. Dobruška, Rychnov nad Kněžnou Již několik let se zabýváme prodejem a servisem dřevoobráběcích strojů, kovoobráběcích strojů, zahradní techniky a ručního a elektrického nářadí. V našem Eshopu si vybere každý to své. Poskytujeme odborné poradenství všem, kteří chtějí mít ucelené informace o značkovém nářadí. Obráběcí stroje Ruční i elektrické nářadí Aku nářadí Zahradní technika Náhradní díly Profesionální před i poprodejní servis


Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Hledáte společnost, která se Vám postará o opravu kardanových hřídelí? Pak jsme tu pro Vás! Vlastníme klasické obráběcí stroje, pracoviště pro vyvažování kardanových hřídelí, osazené vyvažovacím zařízením ad. Oprava kardanových hřídelí: -dle požadavku klienta i na počkání. -spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro silniční motorová vozidla, stavební a průmyslové stroje. Pro rychlou opravu a servis se objednejte on-line prostřednictvím formuláře, který naleznete u nás na stránkách.


Generální opravy, renovace, modernizace kovoobráběcích strojů, CNC strojů

Generální opravy, renovace, modernizace kovoobráběcích strojů, CNC strojů

U starších kovoobráběcích strojů bývá nutností modernizace na nový řídící systém, případně generální oprava, kdy je nutná celková renovace mechanické části stroje, výměna elektrické části i řídícího systému. Společnost CNC–INTERSERVICE Zlín zaměstnává vysoce kvalifikované montéry a techniky, kteří posoudí stav staršího stroje a po dohodě s majitelem provedou modernizaci či generální opravu stroje. Po renovaci či generální opravě získáte stroj s lepšími či stejnými parametry jako u stroje nového. Zvýší se produktivita obrábění, sníží se poruchovost a zjednoduší obsluha řídícího systému. Výsledkem je tedy výkonnější CNC stroj, u nějž je zaručena vysoká provozní spolehlivost do dalších let.


Ultrazvukové leštící přístroje pro leštění forem včetně spotřebního materiálu Praha

Ultrazvukové leštící přístroje pro leštění forem včetně spotřebního materiálu Praha

Nahraďte nutné a zastaralé čištění forem a nástrojů moderním leštícím přístrojem od společnosti NOVAPAX CZ s.r.o. Praha. Ultrazvukové lešticí přístroje jsou velmi efektivní, práce s nimi je na vysoké hygienické úrovni a jejich využívání ušetří mnoho času. Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. Vám dodá kvalitní a prověřené přístroje podle Vašich požadavků a samozřejmostí je také dodání veškerého spotřebního materiálu. Další naší nabídkou je záruční a pozáruční servis na veškeré námi dodané přístroje. Pokud Vás nabídka zaujala a rádi se dozvíte o výhodách ultrazvukových lešticích přístrojů více, neváhejte kontaktovat společnost NOVAPAX CZ s.r.o.