Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Vážené dámy a pánové!
jsme střední továrna na odlévání do pískových forem.
Mezi naše zákazníky patří firmy -DB-HOMAG, některé švýcarské společnosti atd.
Pro nás hledáme firmy, které nám mohou například vyrábět modely a hledáme CNC obráběcí společnosti, které nám mohou vyrábět díly a včas doručit.

S pozdravem
AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
vedoucí provozu/manažer výroby

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren!
wir sind ein Mittelgroße Fabrik für Sandgißerei.
Für unsere Kunden zählen -DB-HOMAG werke, einige Schweizer Firmen usw.
Für uns suchen wir Firmen die uns zum Beispiel Modelle herstellen kann,
und suchen wir CNC Bearbeitung Firmen die uns.teile fertigen können,
und Termingerecht Liefern können.
In welchen Positionen können Sie uns Anbieten?

Mit freundlichen Grüßen

AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
Betriebsleiter/Produktmanagement
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 14:46

Platnost poptávky:
29.06.2018 13:45

Kontaktní osoba:
ALK Aluguss Klettgau GmbH

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
BRD

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ohýbání výrobků z plechu s vysokou přesností a libovolným úhlem ohybu

Ohýbání výrobků z plechu s vysokou přesností a libovolným úhlem ohybu

Potřebujete vyrobit přesně ohýbaný díl? Navštivte naší strojírenskou firmu HON-KOVO s.r.o. z Opavy. Ohýbání výrobků z plechu na našem stroji SAFAN E- BRAKE je přesné s velkou lisovací sílou a libovolným úhlem ohybu. Základní technologické parametry: - Přesné ohýbání výrobků z plechu. - Přesnost úhlu 0,1 mm. - Libovolné úhly ohybu. - Délky ohybů až do 3 000 mm. - Lisovací síla až 100 tun. - Dělené nástroje. Samozřejmostí je moderní technika a především dokonalá laserová CNC senzorika, která ohýbání plechu kontroluje a řídí. K ohýbání používáme nejnovější typy ohýbacích zařízení s vysokou přesností a úsporným režimem, které jsou snadno obsluhovatelné a šetrné k životnímu prostředí. HON – KOVO s.r.o. je dceřiná společnost HON a.s. a je ryze česká rodinná firma, která nabízí flexibilitu, férové jednání a spolehlivost! Přijďte vyzkoušet naše služby a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky.


5-ti osé CNC frézování obrobků z kovu - železa, oceli, nerezu, duralu

5-ti osé CNC frézování obrobků z kovu - železa, oceli, nerezu, duralu

Zakázky na frézování velkých obrobků z kovu realizuje firma MouldPro Zlín. Firma provádí 5-ti osé CNC frézování železa, oceli, nerezu, duralu. Jsme schopni frézovat obrobky o hmotnosti až 10tun s rozměry 3m x 2m do výšky 1 m. V oboru CNC obrábění máme dlouholeté zkušenosti, na zakázku vyrábíme strojní součásti, díly. Máme mnoho spokojených zákazníků z regionu Zlínský kraj. Strojní vybavení: - FS125 K/A3 - 5 os - do hmotnosti obrobku 10000 kg - TRIMILL VU 3014 - 5 os - pro obrobky do hmotnosti 18000 kg - IBARMIA ZVH 42 - 5 os a AGIE AGIETRON ADVANCE 4 ( EDM ) pro max. hmotnost obrobku 2000 kg.


Konstrukce – optimální řešení realizace, výroba forem

Konstrukce – optimální řešení realizace, výroba forem

Společnost TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín nabízí zpracování konstrukcí pomocí špičkových technologií CAD systém - Solid Works. Naši zkušení konstruktéři pro vás naleznou nejoptimálnější řešení pro realizace jakékoliv Vaší představy. Precizně zpracováváme veškerou výkresovou dokumentaci potřebnou pro další postup výroby Vámi zadaného nástroje. Provádíme konzultace k nutným změnám či úpravám. Jsme schopni přebírat data ve formátu : *.DWG, *.IGS, *.SAT, *.DXF.


CNC obrábění Náchod - kvalitní obrábění v malých i velkých sériích

CNC obrábění Náchod - kvalitní obrábění v malých i velkých sériích

Sorges, s.r.o. Náchod Plynulé obrábění materiálů jako jsou nerez, ocel, mosaz, měď, plasty a dřevo provádíme v našem špičkovém frézovacím centru. Frézovací centrum disponuje plně automatizované CNC stroje. Zabýváme se také výrobou designových dílců, kde musejí být povrchy bez sebemenší vady. Spolupracujeme s dodavateli kvalitních povrchových úprav, které zaručují perfektní a kvalitní výsledek. CNC obrábění je přesné díky měření rozměrové a geometrické přesnosti.


Obrábění, CNC Jičín - vertikální obráběcí centrum

Obrábění, CNC Jičín - vertikální obráběcí centrum

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín V našem vertikálním obráběcím centru jsme schopni opracovat velké množství nerezu. Disponujeme kvalitním plně vybaveným strojovým parkem. Provádíme strojírenskou výrobu dle výrobní dokumentace. Služby našeho centra: Konvenční a CNC obrábění, soustružení Kovoobráběcí operace - obrážení, vrtání, broušení, souřadnicové vyvrtávání a vysoce produktivní závitování Vrtání hlubokých děr (dělovými vrtáky) od průměru 2 mm do 50 mm a hloubky 900 mm


Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí Jsme výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme kompletní dodávky z jednoho místa. Nástrojárna FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí je schopna vyrobit rotační dílce a lisované výtažky. Provádíme i drobné montáže dílů. Lisovna kovů - zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované.