Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Vážené dámy a pánové!
jsme střední továrna na odlévání do pískových forem.
Mezi naše zákazníky patří firmy -DB-HOMAG, některé švýcarské společnosti atd.
Pro nás hledáme firmy, které nám mohou například vyrábět modely a hledáme CNC obráběcí společnosti, které nám mohou vyrábět díly a včas doručit.

S pozdravem
AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
vedoucí provozu/manažer výroby

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren!
wir sind ein Mittelgroße Fabrik für Sandgißerei.
Für unsere Kunden zählen -DB-HOMAG werke, einige Schweizer Firmen usw.
Für uns suchen wir Firmen die uns zum Beispiel Modelle herstellen kann,
und suchen wir CNC Bearbeitung Firmen die uns.teile fertigen können,
und Termingerecht Liefern können.
In welchen Positionen können Sie uns Anbieten?

Mit freundlichen Grüßen

AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
Betriebsleiter/Produktmanagement
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 14:46

Platnost poptávky:
29.06.2018 13:45

Kontaktní osoba:
ALK Aluguss Klettgau GmbH

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
BRD

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CNC stroje EUROMAC pro vysekávání plechu

CNC stroje EUROMAC pro vysekávání plechu

Naše firma S & Ř, CH KOVO s.r.o. Chrudim disponuje dvěma vysekávačkami Euromac a širokou škálou nástrojů, které kvalitně zvládají vysekávání plechu různých tvarů. Hravě zvládneme vysekávat plechy do tloušťky 3 mm a naše další technologie nám umožňují dosekání děr do vypálených dílců. CNC stroje EUROMAC pro vysekávání plechu Děrovací lis Euromac MTX 1250/3000 je určen pro vysekávání dílů z plechu. Je vybaven sadou nástrojů pro tloušťku plechů do 3 mm při pevnosti materiálu do 400 Mpa.


Kovové formy, výroba slévárenských modelů Brno, Jihomoravský kraj

Kovové formy, výroba slévárenských modelů Brno, Jihomoravský kraj

Hledáte firmu, která se zabývá dodávkami kovových forem, slévárenských modelů a jejich opracováním? Jihomoravská společnost USOB s.r.o. se již více než 18 let zabývá kompletními dodávkami kovových forem, opracováním a výrobou slévárenských modelů. Zajistíme kompletní dodávku strojních dílů. V příznivých cenových relacích navrhneme příslušnou technologii výroby slévárenských modelů, odlitků a kovových forem a provedeme jejich optimální obrábění, vše dle Vámi dodané výkresové dokumentace. Kovové formy zabalíme a dopravíme na místo určení. Nabízíme také možnost zajištění proclení dodávaného zboží. Na výrobky naší společnosti se stahuje záruka 12 měsíců. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás.


Objemově tvářené dílců za studena

Objemově tvářené dílců za studena

Firma FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna provádí výrobu kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Disponujeme lisovnou kovů, kde také provádíme kvalitní objemové tváření dílců za studena. Vyrábíme rotační dílce od ? 16mm do ? 80mm s délkou do 110mm. Od nás můžete využít i drobné montáže dílů s možnou následnou kooperací. Pro objemové tváření zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované. Maximální tloušťka zpracovávaného materiálu do 4mm a šíře 600mm.


Stříhání plechu Tachov

Stříhání plechu Tachov

Potřebujete ke své výrobě nebo pro konkrétní účely nastříhat plech přesných rozměrů? Pak neváhejte kontaktovat společnost KOVOVÝROBA HONZÍK, s.r.o. se sídlem v Tachově. Plechy na míru nastříháme na našich moderních CNC tabulových nůžkách, které si poradí se zpracováním materiálu až do tloušťky 6 mm při délce střihu 3100 mm. Zaujala Vás nabídka? Využijete naše služby? Více informací Vás rádi sdělí ve společnosti KOVOVÝROBA HONZÍK, s.r.o.


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Škála našich služeb je opravdu velmi široká. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálním strojům jsme vám kromě standardního obrábění a frézování schopni zajistit také například: Výpalky Tryskání Úkosové plazmové pálení Pálení materiálu Základem kvalitní práce jsou spolehlivé a moderní stroje. V firmě Zekof to víme, a proto jsme vybaveni těmi nejlepšími obráběcími a měřícími stroji, díky kterým jsme schopni vyřídit vaši zakázku rychle ale přesto velmi přesně. Také pro výpalky a soustružení používáme tu nejlepší techniku. Plynová a plazmová pracoviště si poradí s výpalky o síle 1 – 200 mm. Karuselový soustruh zase obrobí i velké kusy s průměrem až 3500 mm. Nevíte si s úpravou konkrétního materiálu rady? My vám rádi pomůžeme. Přesně vám poradíme, která služba je pro vaše výrobky ta nejvhodnější. Bez problému se postaráme o velké zakázky i objednávky na jedinou atypickou součástku. U nás totiž práci s kovem skutečně rozumíme.


Vstřikovací formy-vývoj, výroba na zakázku, konstrukce v Cad Cam systému

Vstřikovací formy-vývoj, výroba na zakázku, konstrukce v Cad Cam systému

Firma MouldPro Zlín vyrábí na zakázku vstřikovací formy, konstrukce v CAD CAM systému. Vývoj, konstrukce, vlastní výroba: -vstřikovacích forem - gumárenských, obuvnických, plastikářských, automobilových. Zpracování zakázek, návrhy a konstrukce za použití CAD/CAM technologií. Ručíme za kvalitu našich výrobků, spolupracujeme pouze s prověřenými a spolehlivými partnery.