Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Výroba modelů, CNC obrábění, Německo

Vážené dámy a pánové!
jsme střední továrna na odlévání do pískových forem.
Mezi naše zákazníky patří firmy -DB-HOMAG, některé švýcarské společnosti atd.
Pro nás hledáme firmy, které nám mohou například vyrábět modely a hledáme CNC obráběcí společnosti, které nám mohou vyrábět díly a včas doručit.

S pozdravem
AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
vedoucí provozu/manažer výroby

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren!
wir sind ein Mittelgroße Fabrik für Sandgißerei.
Für unsere Kunden zählen -DB-HOMAG werke, einige Schweizer Firmen usw.
Für uns suchen wir Firmen die uns zum Beispiel Modelle herstellen kann,
und suchen wir CNC Bearbeitung Firmen die uns.teile fertigen können,
und Termingerecht Liefern können.
In welchen Positionen können Sie uns Anbieten?

Mit freundlichen Grüßen

AGK Aluguss Klettgau GmbH
79771 Klettgau /BRD

L.Gruber
Betriebsleiter/Produktmanagement
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 14:46

Platnost poptávky:
29.06.2018 13:45

Kontaktní osoba:
ALK Aluguss Klettgau GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
0049.7742.928-9975

Země:
BRD

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obrábění kovových i nekovových materiálů - kvalitní výroba na CNC strojích

Obrábění kovových i nekovových materiálů - kvalitní výroba na CNC strojích

Obrábění strojních součástí pro strojní průmysl, obrábění kovových i nekovových materiálů a pečlivé dodržení termínu dodání. To je firma KOVO-PRO Povýšil Roman, která sídlí v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Firma, která se neustále rozvíjí a zlepšuje svou kvalitu výroby, je platným držitelem certifikace ISO 9001. Díky každoročním investicím do lepších a lepších CNC strojů odvádí kvalitní práci a její hlavní prioritou je spokojený a stále vracející se zákazník. Kvalitu a přesnost výroby zaručí nejen moderní strojový CNC park, ale také kontrolní 3D měřící stroj Mitutoyo Crysta Plus. Ať už se tedy jedná o CNC obrábění, frézování, konvenční soustružení nebo gravírování, pro firmu KOVO-PRO Povýšil Roman není nic překážkou.


Kování, CNC obrábění, výroba podvozkových dílů pro automotive

Kování, CNC obrábění, výroba podvozkových dílů pro automotive

Potřebujete vyrobit precizní kovové díly? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o., sídlící v Kamenici v okrese Praha – východ. Specializujeme se na výrobu dílů z kovaného hliníku pro automotive a dekorativních dílů do průmyslových oblastí. Naše produkty jsou vysoce kvalitní, pevné, spolehlivé, s dlouhou životností. Zhotovujeme produkty pro podvozky, pohony a dekorace s řešením na míru. Výrobní činnost je realizována za pomoci kovacích zařízení a CNC obráběcích center v dobře vybavených nástrojárnách s kvalifikovanými zaměstnanci. K naší činnosti patří i vývoj, 3D konstrukce a simulace výrobků.


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Speciální kovonástroje dodá společnost VYDONA s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů se odvíjí od požadavků zákazníka. Využíváme i 3D měření dílů pro reverzní inženýrství - vyrobíme znovu potřebný nástroj, ikdyž máte původní poškozený. Výroba, konstrukce: - nástrojů na obrábění kovů, rychlořezných kalitelných ocelí: - kovoobráběcí nástrojové systémy - nástroje pro výrobu hliníkových oken a dveří - speciální nástrojové systémy na kov - zakázkový nástroj je individuálně řešen se zákazníkem. Nástroje vyrábíme podle evropské bezpečnostní normy EN 847-1 a EN 847-2. Provádíme i opravy, repase, ostření a přepovlakování nástrojů vlastních, i od jiných výrobců.


Ohýbání plechů Hradec Králové - na ohraňovacích lisech nejpřesnější kvality

Ohýbání plechů Hradec Králové - na ohraňovacích lisech nejpřesnější kvality

SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové Naše firma provádí ve svém specializovaném pracovišti přesné ohýbání tenkých plechů na ohraňovacích lisech v perfektní kvalitě. Ohýbání plechů -NC ohraňovací lisy TRUMABEND V1300 ohyby do délky až 3000 mm lisovací síla 1300 kn -NC ohraňovací lis TRUMABEND V200 ohyby do délky až 4000 mm lisovací síla 2000 kn -NC ohraňovací lis TRUMABEND V85 S ohyby do délky až 2500 mm lisovací síla 850 kn -NC ohraňovací lis SAFAN 125/25T ohyby do délky až 1250 mm lisovací síla 250 kn


Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Hledáte kvalitní firmu, která se zabývá kovovýrobou, obráběním a je dodavatelem významných evropských strojírenských součástí? Pak kontaktujte společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. ve Znojmě. Provádíme obrábění, soustružení kovů, obrábění na strojích CNC - výroba dílců CNC, soustruhy, CNC obráběcí centra, CNC brusky, rotační broušení. Obrábíme náročné dílce do hmotnosti cca 40kg. Jsme subdodavateli strojírenských dílů. Pro více informací naleznete na našich webových stránkách.