Zabezpečenie leteniek a s tým súvisiacich služieb

Zabezpečenie leteniek a s tým súvisiacich služieb

Predmetom zákazky je priebežne zabezpečovať letenky, autobusové, vlakové, lodné, trajektové lístky, zabezpečovať s tým súvisiace služby, víza pre zamestnancov Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a pre ňou určené osoby pri ich zahraničných pracovných cestách v dohodnutej triede, rozsahu a cene.
Veřejná zakázka vložena:
14.02.2018 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.03.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát

Kontaktní osoba:
Ing. Janka Vrbová

Zadavatel telefon:
+421 917 669 010

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://stuba.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63000000-9
provozování cestovních agentur"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, rodinná dovolená

Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, rodinná dovolená

Plánujete cestu k moři? Chcete prožít pohodovou letní dovolenou? Přání Vám splní naše cestovní kancelář GLOBTOUR GROUP a.s., sídlící v Praze 2. Specializujeme se na poskytování zájezdů do zemí jižní Evropy jako Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Turecko. Zajišťujeme ubytování, leteckou či autobusovou dopravu do atraktivních destinací na pevnině či ostrovních částech. U nás si můžete vybrat pobytové zájezdy, dovolené u moře, rodinné dovolené s dětmi či zájezdy pro seniory v programu 55+. Klientům nabízíme slevy v rámci first minute či last minute. Při koupi zájezdu můžete využít služby cestovního pojištění.


Cestovní kancelář Invia s pobočkou v Ústí nad Labem, spolehlivé zprostředkování zájezdů

Cestovní kancelář Invia s pobočkou v Ústí nad Labem, spolehlivé zprostředkování zájezdů

Chystáte se na dovolenou a hledáte zájezd, který by splňoval všechna Vaše kritéria? Invia Ústí nad Labem Helena Pírková Hernová je cestovní kancelář s dlouholetou zkušeností, jež Vám zprostředkuje široké spektrum zájezdů do celého světa. Vyrazit si můžete nejen do velmi oblíbeného Chorvatska, ale také exotického Thajska, SAE, Tuniska, Dominikánské republiky, evropských metropolí, případně v zimě na lyže do nejznámějších lyžařských středisek. Nabízíme zájezdy pro všechny typy cestovatelů, kterým ulehčíme čas i námahu. Všechny naše zájezdy odebíráme pouze od renomovaných a hlavně pojištěných cestovních agentury, s námi tedy cestujete bez rizika! Velmi ochotně Vám navíc pomůžeme s výběrem zájezdu a poskytneme základní informace o počasí a měnových kurzech v dané destinaci. Užijte si spokojenou dovolenou se vším, co k ní patří s cestovní agenturou Invia Ústí nad Labem Helena Pírková Hernová.


Cestovní kancelář, zájezdy německých a rakouských cestovních agentur

Cestovní kancelář, zájezdy německých a rakouských cestovních agentur

Potřebujete si odpočinout či chcete poznat krásy dálek? Využijte služeb naší cestovní kanceláře UNAGI s.r.o., u které si můžete rezervovat zájezdy online na www.poletpryc.cz. Naše společnost má v nabídce jak rodinné dovolené, poznávací zájezdy, luxusní dovolené, lázeňské, relaxační či sportovní lyžařské pobyty. Nabízíme zájezdy od německých a rakouských cestovek do nejrůznějších destinací. Procestovat můžete Českou republiku, Evropu či exotické země jako Thajsko, Vietnam, JAR, Mauricius... Zaměřujeme se na letecké zájezdy, ale i na plavby na lodi. Kvalitní a spokojené cestování za skvělé ceny hledejte právě u nás.


Zážitková cestovní kancelář, dárkové poukazy na kurzy přežití na Šumavě a tantrické masáže

Zážitková cestovní kancelář, dárkové poukazy na kurzy přežití na Šumavě a tantrické masáže

Šumavský venkov, jak ho neznáte, Vám naservíruje společnost DCK West, družstvo - Zážitková cestovní kancelář, která se specializuje na zážitkové programy pro všechny věkové kategorie. Kdo jiný by mohl znát šumavský venkov lépe než lidé, kteří v něm žijí celý život, a kteří budou velmi rádi Vašimi průvodci. Představíme Vám venkov v různých podobách pomocí zážitkových programů, pobytů, prohlídek, netradičních zájezdů i školních výletů. U nás si můžete vybrat zážitek šitý přímo na míru. Vyrazte se svými dětmi do koňského sedla nebo si vyzkoušejte Vaši fyzickou i psychickou odolnost v kurzu přežití. V závěru dne můžete zrelaxovat pod rukama tantrických masérů či masérek, které se postarají o harmonii Vašeho těla i duše. Všechny naše zážitkové programy si navíc můžete zakoupit ve formě elegantního dárkového poukazu. Vychutnejte si Šumavu každým kouskem Vašeho těla s naší zážitkovou cestovní kanceláří, sídlíme v Klatovech.


Cyklistické zájezdy, dovolená na kole - Sardinie, Provence

Cyklistické zájezdy, dovolená na kole - Sardinie, Provence

Pokud chcete prožít pohodovou dovolenou plnou zážitků, vyzkoušejte cyklistické zájezdy s CK FRČÍME Kroměříž. Doporučujeme cyklozájezdy Provence a Sardinie na kole. Dovolená na kole je úžasná věc, program zvládne každý - páry, rodina s dětmi i senioři. Během dne si užijete koupání, památky, focení i volný čas s kamarády. Termíny Sardinie: - 10 dní od 18.5.2018 do 27.5.2018 - 10 dní od 14.9.2018 do 23.9.2018. Sardinie má stabilní teplé počasí a krásné pláže i hory, proto Vás v rámci zájezdu čeká návštěva nejkrásnějších míst. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi nebo nezkušené cyklisty, většinu cyklistických tras si můžete zkrátit nebo nahradit jen projížďkou na pláž. Součástí programu je i jeden den s možností lodního výletu a koupání na nepřístupných karibských plážích s bílým pískem Cala Luna, Cala Goloritzé. Ubytování je zajištěno včetně polopenze. Bydlet buete v dobře vybaveném kempu ve stanech nebo v mobilních domech. Termíny Provence: - 10 dní od 15.6.2018 do 24.6.2018 - 10 dní od 17.8.2018 do 26.8.2018. Na cyklozájezdu v Provence na jihu Francie Vás čekají výlety na kole napříč Provence včetně historických městeček, pohoří Luberon či majestátní Mt. Ventoux - zvolit si můžete lehčí i obtížnější variantu programu. Součástí odpočinkového dne bude výlet na kajaku po řece Le Gardon i s koupáním v řece. Ubytování je zajištěno v kempu s bazénem nedaleko městečka Gordes, ve stanu nebo mobilních domech. Zajištěna je polopenze.


Zajištění vízových povinností pro soukromé osoby i firmy do mnoha zemí - kancelář Praha

Zajištění vízových povinností pro soukromé osoby i firmy do mnoha zemí - kancelář Praha

Rádi cestujete a poznáváte nové kraje, ale neradi před cestou trávíte hodiny zjišťováním, jaké dokumenty daná země pro vstup požaduje a zda zde platí vízová povinnost? Veškeré tyto starosti můžete přenechat společnosti Agnesa Bohemia s.r.o. a její kanceláři v Praze. Služby zajišťujeme jak pro soukromé osoby a soukromé cesty, tak i pro firmy. Zajistíme nejen vízum a potřebné dokumenty a pozvání a další nutné dokumenty. Využijte naše letité zkušenosti a know-how se zajišťováním vízových povinností a těšte se na nové zážitky a pohodlné cestování, kontaktujte společnosti Agnesa Bohemia s.r.o.