Zberný dvor - Plešivec

Zberný dvor - Plešivec

Predmetom zákazky sú stavebné práce Zberného dvora v Plešivci. Zákazka je rozdelená na dve etapy.
Prvá etapa stavby pozostáva zo stavebných objektov : SO 01, SO 02, SO 04, SO 05, SO 06, SO 07, SO 08, SO 09, SO 11, SO 12, SO 13, SO 14, SO 16 a SO 17.
Druhá etapa stavby pozostáva zo stavebných objektov: SO 03 a SO 10.
Predmetom realizácie zákazky je:
1.vybudovanie dvoch stojísk na umiestnenie zberných nádob na zmesový komunálny odpad s celkovou rozlohou obidvoch stojísk: 42, 19 m2. Stavba dvoch stojísk zberných nádob bude realizovaná na základe projektovej dokumentácie, označenej ako SO 17.
2.vybudovanie zberného dvora na umiestnenie zberných nádob, za účelom zvýšenia kapacity triedeného zberu komunálnych odpadov vznikajúcich na území Obce Plešivec.
Celková rozloha zberného dvora bude: 3 351 m2.
SO 01 Prevádzková budova vrátane elektroinštalácie a zdravotechniky zastavaná plocha: 100 m2
SO 02 Prístrešok manipulačnej techniky vrátane elektroinštalácie zastavaná plocha: 208 m2
SO 04 Cestná mostová váha zastavaná plocha: 48 m2
SO 05 Manipulačná plocha - celková plocha: 950 m2
SO 06 Spevnená plocha pre uloženie veľkokapacitných kontajnerov - celková plocha: 640 m2
SO 07 Spevnená obslužná plocha - celková plocha: 140 m2
SO 08 - Pešie a parkovacie plochy - celková plocha: 140 m2
SO 09 Otvorená plocha pre uskladnenie odpadu - celková plocha: 430 m2
SO 11 - Oplotenie dĺžky: 227 m, výšky: 2 m
SO 12 Vonkajšie osvetlenie
SO 13 Vodovodná prípojka
SO 14 Kanalizačná prípojka
SO 16 - Odberné elektrické zariadenie
Druhá etapa stavby zberného dvora pozostáva zo stavebných objektov: SO 03 a SO 10.
SO 03 - Prístrešok pre dočasné uloženie bioodpadu
SO 10 - Plocha zelene
Časť SO 06, ktorá je uvedená v sprievodnej správe II.etapa, nie je obsahom tohto verejného obstarávania.
Pozn.: SO 15 nie je obsahom tejto zákazky. SO 15 realizuje VSD a.s.
Realizácia II. etapy stavby bude prebiehať po ukončení I. etapy
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2018 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Plešivec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Plešivec

Zadavatel IČ:
00328642

Kontaktní osoba:
Iveta Šušánová

Zadavatel telefon:
+421 587 921 135


Zadavatel web:
http://www.obecplesivec.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45222110-3
Stavebné práce na stavbách skládok odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace a dodávky občanských, bytových i průmyslových staveb na klíč

Realizace a dodávky občanských, bytových i průmyslových staveb na klíč

Ve stavební činnosti máme již dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme na českém trhu realizovali řadu velkých a významných zakázek. Co obsahuje naše stavební činnost: - bytové, občanské a průmyslové stavby včetně zajištění infrastruktury - dodávka stavby a zajištění projektové, inženýrské a developerské činnosti - výstavba na klíč - novostavby i rekonstrukce - zajištění inženýrských sítí. Firma GEMO a.s. je tradice spojená s profesionalitou.


Stavební firma – komplexní stavební práce, rekonstrukce, dozor

Stavební firma – komplexní stavební práce, rekonstrukce, dozor

Mottem firmy Šluc a syn a.s. je rychlost, kvalita odvedené práce, spolehlivost a poctivost podnikání. Tato stavební firma poskytuje komplexní stavební práce – návrh, realizace, dokončovací práce. Oblast naší činnosti zahrnuje výstavbu průmyslových a občanských staveb, bytových a rodinných domů, rekonstrukce objektů. K našim službám patří i návrhy a realizace interiérů a autorský a stavební dozor. Rekonstrukce provádíme od stavebního průzkumu, přes návrh po kvalitně provedenou realizaci. Jsme schopni navrhnout a realizovat zakázky menšího i velkého rozsahu, od bytových jader, přes celé rodinné domy, interiéry restaurací, kanceláří, zázemí parků a sportovišť, po průmyslové objekty. Ve stavebnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit.


Průmyslové montované stavby vám vyrobíme na míru včetně povrchových úprav

Průmyslové montované stavby vám vyrobíme na míru včetně povrchových úprav

Přesně dle vašich přání navrhneme provedení montované stavby, její povrchovou úpravu i systém podpěr. Následně se postaráme o kompletní montáž haly i všech potřebných doplňků. Průmyslové montované stavby najdou využití v řadě oborů. Skvěle poslouží jako sklad, výrobní, administrativní i logistické prostory. Montované stavby se ale dají využít i jako sportoviště či obchody. Ve společnosti RUCHSTAV BUILDING víme, že každá montovaná stavba musí splňovat něco jiného. Nabízíme vám proto průmyslové montované stavby v různých variantách. Vyrobíme montované stavby: - s ocelovou nosnou konstrukcí - se železobetonovými nosnými konstrukcemi - s dřevěnými konstrukcemi pro objekty s klasickými nosnými konstrukcemi, zděnými, betonovými - s kombinovanými nosnými konstrukcemi jednopodlažních hal, sloupy jsou železobetonové a střešní konstrukce je ocelová Montované stavby vám na vaše přání vybavíme jeřábovými drahami, závěsnými kladkostroji, příhradovými vazníky i průvlaky. Veškeré hodnoty stavby a statistické schémata hal pak také přizpůsobíme vašemu projektu a lokalitě dané výstavby. Více možností máte také ohledně povrchové úpravy montované stavby. Opatříme stavbu nátěrovým systémem, který přesně vyhovuje účelu průmyslové montované stavby, v případě potřeby stavbu doplníme i o potřebné protipožární úpravy. Pokud i vy chcete montovanou halu, která bude přesně vyhovovat vašim individuálním potřebám, obraťte se na nás. Jsme tu pro vás od prvotního návrhu stavby až po její montáž!


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Kompletní výstavba na klíč - občanské, průmyslové a bytové stavby včetně zajištění infrastruktury

Kompletní výstavba na klíč - občanské, průmyslové a bytové stavby včetně zajištění infrastruktury

Stavební firma GEMO a.s. realizuje v oboru pozemního stavitelství kompletní výstavbu na klíč , novostavby i rekonstrukce. Skupina GEMO patří k předním hráčům v oblasti stavebnictví a developmentu. Na českém trhu realizovala řadu velkých a významných zakázek, a to nejen jako generální dodavatel stavby, ale i jako developer a investor. Hlavní předmět stavební firmy GEMO a.s. je provádění občanských, průmyslových a bytových staveb, včetně zajištění infrastruktury. Pokud tedy hledáte spolehlivou stavební firmu, pak se neváhejte obrátit na GEMO a.s.


Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Hledáte stavební firmu na Vysočině? Kompletní stavební práce provádí firma VESAS s.r.o. Od výstavby nového domu, bytu či průmyslového objektu od začátku až do konce, ale taky provádí rekonstrukce částečné nebo kompletní. Veškeré stavby: -novostavby -rodinné domy -občanské stavby -průmyslové objekty Rekonstrukce: -rodinné domy -historické stavby -ostatní zděné objekty. Jako firma působíme na trhu 25 let. Díky ověřeným technologiím i materiálům, které nás nezklamali, se k nám naši zákazníci stále rádi vrací. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.