Výkon zimnej údržby v meste Šaľa

Výkon zimnej údržby v meste Šaľa

Zimná údržba na území mesta Šaľa a v mestských častiach spočívajúca najmä v strojnom aj ručnom odstraňovaní snehu z miestnych komunikácií (MK), chodníkov, autobusových zastávok a verejných priestranstiev.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2018 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Šaľa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Šaľa

Zadavatel IČ:
00306185

Kontaktní osoba:
Mgr. Margita Simighová, Miroslav Políček

Zadavatel telefon:
+421 317 705 981

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sala.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90620000-9
Odpratávanie snehu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Nově vyvinutý multifunkční nakladač a nosič nářadí DAPPER 5000 vám pomůže ve všech údržbových a komunálních pracích včetně údržby arálů a také v zemědělství či stavebnictví. Vyznačuje se rychlejší transportní rychlostí a díky kloubovému řízení se lépe ovládá v těžkém terénu. Proč si pořídit tento multifunkční stroj? - snadná přeprava a jednoduchá údržba - možnost využití více nástavců - nižší provozní náklady - menší náklady na zaškolení obsluhy a údržbu - nížší spotřeba (ekologičtější, ekonomičtější). Také si jistě vybrete z přídavných zařízení k multifunkčnímu nakladači - univerzální lžíce, půdní vrták, zametač Bema, sněhová fréza, zimní sypač soli, sekačka na trávu a mnoho dalších. Společnost VOP CZ, s.p. se zaměřuje na strojírenskou výrobu pro celou Českou, Slovenskou i Polskou republiku a také pro zahraniční zákazníky. Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 pro vás bude nenahraditelným pomocníkem při jakékoliv práci !


Požární a bezpečnostní ochrana Praha -  jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Požární a bezpečnostní ochrana Praha - jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Stejně tak se může postarat o požární asistenci, a to v nejrůznějších případech. Pokud hledáte zabezpečení svých objektů či majetku, můžete očekávat: - Výjezdovou skupinu - Připojení na PCO (pult centrální ochrany) - Monitoring objektů - Telefonní a rádiový přenos - Ostrahu budov a majetku Pokud potřebujete napustit bazén, odčerpat vodu anebo provést jakékoli podobné úkony, tak využijte naší požární asistence, která zahrnuje: - Mytí komunikací - Napouštění a odčerpávání vody - Požární hlídky - Hasičský zásah s požární technikou. V Agentuře Hřivna Barrandov víme, jak je moderní svět nebezpečný, a proto svým snažením zlepšujeme životní úroveň našich spoluobčanů.


Sněhová fréza potřebná na efektivní úhrnování sněhu. Sněhová fréza se širokým záběrem.

Sněhová fréza potřebná na efektivní úhrnování sněhu. Sněhová fréza se širokým záběrem.

Zimní údržba s efektivním úhrnování sněhu již nebude tak náročné. Firma GARDENTECH Brno Černovice nyní prodává sněhovou frézu s širokým záběrem úhrnu. Sněhová fráza Vám ulehčí práci a sníh Vás nezastaví. Zimní údržba s příchodem sněhu a námrazy je vždy nepříjemná a zdlouhavá.Pneumatiky ulehčují celkovou manipulaci s frézou a motor efektivně odhazuje napadlý sníh. Ke sněhové fréze lze dokoupit i sněhové řetězy. Sněhová fréza se dá vyzvednout na prodejně. Kde Vám personál ukáže obsluhu samotné frézy. A přitom si zde můžete zakoupit ruční sypač soli a škrabátko na led.


Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů. AGIPP-ILLÍK s.r.o. provádí vývoz: - septiků - žump - odpadů - kuchyňských lapolů - průmyslových odpadových vod - výkalů - umělých hnojiv - znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz zajistíme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod. Firma AGIPP-ILLÍK provádí vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.


Kvalitní komunální rozmetadla, pro zimní posyp písku a soli

Kvalitní komunální rozmetadla, pro zimní posyp písku a soli

Snadnější a účinější posyp, díky různorodé nabídky rozmetadel pro posyp inertními i průmyslovými materiály. Pokud hledáte rozmetadlo k zimním údržbám, práci Vám určitě ušetří malá posypová rozmetadla, která nabízíme v ručních, tlačených a tažených verzích. Tato rozmetadla jsou vhodná především na menší plochy komunikací, parkovišť, chodníků a pozemků. Firma AGS zaměřující se na zahradní a zemědělskou techniku Vám nabízí svoje produkty v širokém výběru na svém eshopu. Zastupujeme celou řadu tuzemských i zahraničních značek, mezi které patří N.O.P.O.Z.M. Slatiňany, AKPIL, PILMET, NOBILI, AGROMEHANIKA, SLEZA, SAPHIR, RAVAK Rožmitál, PRONAR, MASCHIO a další.


Odčerpání a vypuštění vody z nádrže odvoz vody cisternou

Odčerpání a vypuštění vody z nádrže odvoz vody cisternou

Půjčovna a pronájem: - kropicí vůz 8 m3 (kropička), - cisterna LIAZ - plnění bazénu. Práce s požární nebo kropící cisternou 8 m3: plnění bazénů,teplá voda do bazénu hasičská stříkačka (CAS* 25), požární a hasičská technika čerpání, kropení a dodávka tlakové vody mytí komunikací voda do studny plnění bazénu. Dále provádíme školení v požární ochraně. kontrola a revize ( RHP ) revizní zkoušky hasicích a požárních přístrojů.