Poptávám služby modelingové agentury

Poptávám služby modelingové agentury

Poptávám služby modelingové agentury. Je mi 15 let.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2018 08:06

Platnost poptávky:
10.02.2018 07:44

Kontaktní osoba:
Tereza Kripnerova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 358 149

Okres:
Písek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav Potřebujete dát o sobě vědět? Přemýšlíte jak svou firmu nebo služby zviditelnit? Je to jednoduché, stačí oslovit naší firmu ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav. Naše letité zkušenosti vás ohromí. Poskytujeme zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis. Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii - firemní layout - se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje - ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně, dílčí reklamní a propagační služby včetně návrhů a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů.


Výroba firemních grafických návrhů až po konečné realizace

Výroba firemních grafických návrhů až po konečné realizace

Reklamní společnost ROMMY AGENCY Liberec vám pomůže uskutečnit vaší vizi firemní prezentace. Ucelené služby nabídnou pomoc při návrhu až po vlastní finální realizaci. Vytvoříme grafické návrhy firemního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze.  Komplexní reklamní servis hokejových klubů - ROMMY AGENCY Liberec Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav BK Kondoři Liberec HC Slovan Liberec


3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

Aby jméno a logo Vaší společnosti vyniklo a upoutalo na první pohled, musí se od běžných cedulí něčím lišit. O zaručený efekt se postarají 3D loga a nápisy od společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Tyto nepřehlédnutelné nápisy lze pro umocnění plastického efektu podsvítit LED diodami nebo nasvítit halogenovým osvětlením. Vyrábí se z různých materiálů od polystyrenu, PVC, lakovaného hliníku po elegantní kartáčovanou nebo leštěnou ocel. Representativní 3D loga a nápisy Vám vyrobí společnost ALMA-reklama s.r.o., kterou v případě zájmu neváhejte kontaktovat.


Realizace kompletních reklamních a PR kampaní

Realizace kompletních reklamních a PR kampaní

Firma ROMMY AGENCY Liberec pro vás vypracuje veškerý reklamní servis od návrhů po vlastní finální realizace. Zajišťujeme ucelené reklamní a PR kampaně. V naší ucelené reklamní nabídce služeb naleznete především prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis. Dále jsme schopni svým zákazníkům zajistit nabídku reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů. Náš tým pracuje tak, aby vždy vyhověl všem požadavkům našich obchodních partnerů. Perfektní servis a odborná rada od naší firmy ROMMY AGENCY Liberec se vám jistě bude hodit.


Reklamní plochy na mostech komunikací – efektivní a nepřetržitá reklama

Reklamní plochy na mostech komunikací – efektivní a nepřetržitá reklama

Pouze vhodně umístěná reklama splní svůj účel a osloví zákazníky. Výběr místa je tedy klíčová záležitost. Reklamní plochy na mostech komunikací jsou nepřehlédnutelné a nabízí je společnost PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o. Využijte i Vy této možnosti a umístěte svou reklamu na plochu na mostech, kde bude dobře viditelná a zaujme skutečně velký počet zákazníků. Tato reklama díky nepřetržitému působení bude zákazníky oslovovat nezávisle na jejich vůli. Jedná se o velmi účinný marketingový nástroj. Více informací o aktuálních volných reklamních plochách na mostech komunikací a cenové nabídce obdržíte u společnosti PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.


Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

ROMMY AGENCY Liberec Komplexně vám zpracujeme veškeré návrhy až po vlastní konečné realizace. Naše reklamní agentura je schopna v krátkém čase vytvořit návrhy reklamního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze. Dále naše reklamní služby zahrnují prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis, pestrá nabídka reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů. ROMMY AGENCY Liberec je vám plně k dispozici.