Poptáváme uzávěr víček na zavařovací lahve

Poptáváme uzávěr víček na zavařovací lahve

Poptávám uzávěr víček na zavařovací lahve 5 L, tedy asi největší průměr.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2017 11:24

Platnost poptávky:
20.12.2017 08:19

Kontaktní osoba:
ing. Čajdík Milan

Kontaktní email:

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potištěné balící pásky - grafické návrhy, výroba

Potištěné balící pásky - grafické návrhy, výroba

Potištěné lepicí pásky jsou určeny k uzavírání přepravních obalů, také usnadňují identifikaci zboží a jsou výborným zdrojem informací. Pokud i Vaše společnost potřebuje potištěné balící pásky je zde pro Vás firma Mitoma rolls s.r.o., která se zabývá výrobou a potiskem pásek na míru podle Vašich potřeb včetně grafického návrhu. Parametry pásek - možnost tříbarevného tisku plus barva podkladu - standardní rozměr 50mm x 66m - akrylátové lepidlo - nosič - BOPP 28 (32) mic. Na zakázku vyrábíme také potištěné pásky atypických rozměru: - šířka od 5 do 19 mm (maximální délka návinu 100 m) - šířka 25, 38, 75 a 150 mm (maximální délka návinu 990 m). Neváhejte nás kontaktovat, vzorek pásky můžete mít do druhého dne a to zcela zdarma! Obratem Vám vytvoříme cenovou nabídku a grafický návrh.


Balící potištěné pásky jako zabezpečovací prvek i jako forma levné reklamy a propagace firmy

Balící potištěné pásky jako zabezpečovací prvek i jako forma levné reklamy a propagace firmy

Potřebujete vyrobit balící pásky na míru? Pak vsaďte na společnost Mitoma rolls s.r.o. ze Zlína, která Vám podle Vaších požadavků vyrobí a potiskne pásky, které využijete pro balení přepravních obalů, ale také pro reklamu a lepší zviditelnění firmy. Rádi Vám vytvoříme také grafický návrh loga a potisku, který realizujeme metodou horního tisku, která umožňuje flexibilní a rychlou výrobu. Disponujeme moderní technologii, díky které můžeme tvořit také složitější soutisky, přetisky a náročnější rastrové řešení. Jsme schopni vytvořit jakýkoli barevný odstín podkladu podle požadavku zákazníka. Využijte naše pásky k lepšímu zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikaci Vašeho zboží či k propagaci společnosti.


Eshop titanové indukční wok pánve s nepřilnavým povrchem s dopravou zdarma

Eshop titanové indukční wok pánve s nepřilnavým povrchem s dopravou zdarma

Máte rádi čínská nebo thajská jídla a nemáte tu správnou pánev pro přípravu? Titanové nádobí představuje špičku v nepřilnavých technologiích a metodách zdravého a také úsporného vaření. Vybírejte si ze širokého sortimentu titanového nádobí německé značky AMT Gastroguss na eshopu ZGastro.cz, kde je doprava zdarma. Titanová pánev wok s nepřilnavým povrchem je vhodná nejen na čínská a thajská jídla, ale také se výborně hodí na omáčky, guláše i dušení. Indukční titanová pánev wok se skleněnou poklicí: - nepřilnavý povrch wok pánve umožňuje vaření zcela bez tuku, připalování a drhnutí - silné dno a stěny wok pánve umožňují rychlejší ohřev a dlouhotrvající teplo - wok lze použít i do trouby - záruka 3 roky na povrch a 25 let na rovnost dna - rozměry wok pánve: průměr 28 cm, výška 9 cm, objem 3 litry. Kvalitní a odolný materiál zaručuje dlouhou životnost pánve wok. Na našem eshopu naleznete titanové nádobí za výprodejové ceny.


Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Ve velkoskladu gastrovybavení Chovancové Ilony si pohodlně a levně můžete zapůjčit nádobí, skleničky a mnoho dalších. Ať už pořádáte rodinnou sešlost, svatbu nebo firemní akci, naše půjčovna nádobí a skleniček je Vám k dispozici. Naše půjčovna nabízí k pronájmu kvalitní nádobí, které Vám po domluvě nachystáme na Vaší akci. Stačí nás kontaktovat, rádi Vám také s čímkoliv poradíme. Výhody půjčovny nádobí, skleniček a dalšího inventáře: - vše potřebné na akci nemusíte kupovat - nikde nic skladujete - vše přivezeme na místo akce. Kromě nádobí Vám můžeme zapůjčit také ubrusy, kelímky a obalový materiál. Firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Kvalitní potisk samolepicích papírových pásek - odolné, nezatěžující životní prostředí

Kvalitní potisk samolepicích papírových pásek - odolné, nezatěžující životní prostředí

Sháníte přizpůsobivou samolepicí pásku, která je odolná a zároveň neponičí konkrétní balený materiál? Pak jsou pro vás papírové pásky tou správnou volbou! Tyto papírové samolepicí pásky jsou vyráběny v bílé či hnědé barvě a je možno je doplnit právě o potisk. Díky potisku může i obyčejná páska získat marketingovou funkci a zatraktivnit výrobek. Kromě toho, že jsou papírové pásky šetrné k životnímu prostředí i baleným produktům, jsou vhodné také ke styku s potravinami. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Titanové nádobí, hrnce s poklicí eshop - prodej za výprodejové ceny

Titanové nádobí, hrnce s poklicí eshop - prodej za výprodejové ceny

Chcete vařit zdravě s minimem tuku? Finančně a časově úsporné nádobí za výprodejové ceny zakoupíte v internetovém obchodě zgastro.cz, kde se specializují na prodej titanového nádobí německé značky AMT Gastroguss. V e-shopu naleznete titanové nádobí: - hrnce se skleněnou poklicí - titanové pánve s poklicí - hluboké, nízké pánve, wok pánve - lívanečníky, palačinkové pánve - grilovací pánve - pánve na indukci s odnímatelnou rukojetí - kulaté, hranaté hrnce - kastroly, rendlíky - titanové pekáče - 4- hranný pekáč - titanové sady nádobí - nádobí vhodné na indukci - napařovací hrnce - kuchyňské nože Berlingerhaus a příslušenství. Titanové nádobí u nás nakoupíte za výprodejové ceny, využijte slevy až 50% oproti konkurenci.