Kuchynské zariadenie - Modernizácia Zvolenská cesta
Predmetom zákazky je obstaranie materiálno technického zariadenia pre Strednú odbornú školu hotelových služieb a dopravy v Lučenci, ktorým je nákup skupiny tovarov Kuchynské zariadenie v rámci realizácie projektu s názvom Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy v Lučenci Modernizácia odborného vzdelávania, kód projektu: ...
Jídelní nádobí třídílné nerez 2022-2023
Nákup jídelního nádobí třídílného nerez dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách SpMO 33312/2022-551200.
ZŠ Alšova - vybavení kuchyně
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení kuchyně, nábytku, kancelářského vybavení, strojního a přístrojového vybavení.
Polní proviantní nádobí 2022 - 2023
Nákup polního proviantního nádobí dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách SpMO 1455/2022-551200.
Polní proviantní nádobí - příbor polní čtyřdílný nerez
Dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci vedené pod SpMO 33351/2021-551200.
Dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s., 2021
Předmětem této veřejné zakázky, která je rozdělena na části v souladu s § 101 ZZVZ, jsou průběžné dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s. Části veřejné zakázky: ČÁST 1: Kuchyňské potřeby a nádobí ČÁST 2: Ostatní domácí potřeby
Nákup malého kuchyňského vybavení 2021-2023
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek malého kuchyňského vybavení do kuchyní, výdejen a kantýn, dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze Smlouvy č. 1 a to na dobu 24 měsíců.
Polytechnické vzdělávání ve 21. století
Předmětem plnění je: • komplexní rekonstrukce vnitřních prostor pavilonu odborné výuky vč. vybudování bezbariérového WC • dodávka a instalace odborného vzdělávacího vybavení pro odborné učebny dílen a odbornou učebnu kuchyňky Zadavatel přitom vymezuje pro realizaci veřejné zakázky následující dílčí části: 1) Stavební úpravy pavilonu odborné ...
Poptávám formičky na cukroví
Dopyt formičky na cukroví - rôzne, napr. labky, oriešky, rožky, trubičky na šamrole...
Polní proviantní nádobí
Nákup polního proviantního nádobí dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Technická inovace výuky SOŠ a SOU Beroun Hlinky  Dodávky vybavení opakování část J
Předmětem je vybavení dílen odborného výcviku moderními stroji a přístroji pro obory kuchař, kuchař číšník, cukrář, pracoviště Závodí. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky, není stanovena jako limitní hodnota a nejvýše přípustná nabídková cena a účastník jí může překročit.
Poptávám měděnou misku ke starým vahám
Poptávám měděnou misku ke starým vahám. Průměr cca 18cm výška 2,5cm.
Kuchynské vybavenie
Predmetom zákazky je dodávka kuchynského vybavenia. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s. II.
Dodávky sortimentu domácích potřeb pro všechny odštěpné závody Krajské zdravotní, a.s., v rozsahu dle přílohy zadávací dokumentace.
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám – základní domácí potřeby
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s.
Dodávky sortimentu domácích potřeb a galanterie pro všechny odštěpné závody Krajské zdravotní, a.s., v rozsahu dle přílohy zadávací dokumentace.
Obměna vybavení kuchyně
Dodávka kuchyňských zařízení pro obměnu vybavení kuchyně, včetně nutných stavebních úprav a služeb souvisejících s umístěním kuchyňské sestavy.
Riad jedací trojdielný nerezový
Predmetom zákazky nákup tovaru - riad jedací trojdielný nerezový, ktorý je určený na krátkodobý prenos stravy a konzumáciu stravy a nákup tovaru - fľaša poľná plastová, ktorá je určená na prenos pitnej vody.
Poptávám mlýnek na maso
Poptávám ruční mlýnek na maso.
Poptáváme uzávěr víček na zavařovací lahve
Poptávám uzávěr víček na zavařovací lahve 5 L, tedy asi největší průměr.
Poptávám plechy na pečení
Poptávám plechy na pečení v troubě o velikosti 44,5 x 37,5 x 2,5. Díky.
Poptávám náhradní díl na tlakový hrnec
Poptávám náhradní díl na tlakový hrnec. Mám 7L tlakový hrnec Bremi, uletěla mi ,,ručka,, pákového uzavírání na víku hrnce, dá se dokoupit náhradní díl nebo celé zavíránía, kolik by to stálo? Vzal bych i těsnění, pokud bude nutné pošlu foto v mailu. Děkuji.
Poptávám dodavatele kávy a kávových doplňků
Poptávám dodavatele následujícího sortimentu: - značková káva – ruční mlýnky na kávu - moka konvičky - frenchpressy - aeropress a příslušenství - džezvy - chemex - konvičky na šlehání mléka - hrníčky a dvoustěnné sklenice Za nabídky všem děkuji a těším se na případnou spolupráci.