Polní proviantní nádobí
Nákup polního proviantního nádobí dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Technická inovace výuky SOŠ a SOU Beroun Hlinky  Dodávky vybavení opakování část J
Předmětem je vybavení dílen odborného výcviku moderními stroji a přístroji pro obory kuchař, kuchař číšník, cukrář, pracoviště Závodí. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky, není stanovena jako limitní hodnota a nejvýše přípustná nabídková cena a účastník jí může překročit.
Poptávám měděnou misku ke starým vahám
Poptávám měděnou misku ke starým vahám. Průměr cca 18cm výška 2,5cm.
Kuchynské vybavenie
Predmetom zákazky je dodávka kuchynského vybavenia. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s. II.
Dodávky sortimentu domácích potřeb pro všechny odštěpné závody Krajské zdravotní, a.s., v rozsahu dle přílohy zadávací dokumentace.
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám – základní domácí potřeby
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Dodávky domácích potřeb pro Krajskou zdravotní, a.s.
Dodávky sortimentu domácích potřeb a galanterie pro všechny odštěpné závody Krajské zdravotní, a.s., v rozsahu dle přílohy zadávací dokumentace.
Obměna vybavení kuchyně
Dodávka kuchyňských zařízení pro obměnu vybavení kuchyně, včetně nutných stavebních úprav a služeb souvisejících s umístěním kuchyňské sestavy.
Riad jedací trojdielný nerezový
Predmetom zákazky nákup tovaru - riad jedací trojdielný nerezový, ktorý je určený na krátkodobý prenos stravy a konzumáciu stravy a nákup tovaru - fľaša poľná plastová, ktorá je určená na prenos pitnej vody.
Poptávám mlýnek na maso
Poptávám ruční mlýnek na maso.
Poptáváme uzávěr víček na zavařovací lahve
Poptávám uzávěr víček na zavařovací lahve 5 L, tedy asi největší průměr.
Poptávám plechy na pečení
Poptávám plechy na pečení v troubě o velikosti 44,5 x 37,5 x 2,5. Díky.
Poptávám náhradní díl na tlakový hrnec
Poptávám náhradní díl na tlakový hrnec. Mám 7L tlakový hrnec Bremi, uletěla mi ,,ručka,, pákového uzavírání na víku hrnce, dá se dokoupit náhradní díl nebo celé zavíránía, kolik by to stálo? Vzal bych i těsnění, pokud bude nutné pošlu foto v mailu. Děkuji.
Poptávám dodavatele kávy a kávových doplňků
Poptávám dodavatele následujícího sortimentu: - značková káva – ruční mlýnky na kávu - moka konvičky - frenchpressy - aeropress a příslušenství - džezvy - chemex - konvičky na šlehání mléka - hrníčky a dvoustěnné sklenice Za nabídky všem děkuji a těším se na případnou spolupráci.
Hledáme dodavatele zboží do prodejny
Hledáme do prodejny v nákupní zóně vhodné zboží pro prodej.
Poptávám nerezový termobox na zmrzlinu
Poptávám termosku na zmrzlinu 0,5l - nerez. Nejlépe s držadlem.
Poptávám náhradní víko nádoby na kvašení zelí
Poptávám náhradní víko na nádobu na kvašené zelí /10 l/, lidově řečeno kvašák. Prosím 2 ks víka. Děkuji.
ND – rekonstrukce objektu Liliová č.p. 211/9 - provozní budovy ND Anenské náměstí č. 2 Praha 1
Předmětem veřejné zakázky je vybavení objektu Národního divadla Liliová č.p. 211/9 nábytkem kanceláří a pracoven, regály pro hudební archiv ND, vybavení apartmánů, vybavení kuchyňských koutů. Součástí dodávky interiérů je také orientační a informační systém a ostatní zařízení dle projektové dokumentace, která je přílohou č. 3 zadávací ...
Poptávám výrobu kuchyňských prkének
Poptávám kalkulaci výroby kuch./servírovacích prkének. Potřeboval bych vyrobit 4 prkénka různých rozměrů, dle přiloženého vzoru. Jedná se o dekoraci na focení především masa, žlábek kolem nemusí být moc hluboký, patinu byc chtěl také jen mírnou. Z fotografie se mi zdá, že se jedná o přirozenou barvu dřeva nebo je natřené olejem. Nechtěl ...
Poptávám výrobu krájecí formy na dorty
Poptávám výrobu nerezové formy na krájení dortů. Mřížka 30x40cm s držadly. Nákres bych zaslal emailem. Celkem 3 varianty forem. Viz obrázek. Děkuji.
Skleněné zboží, Izrael
Jmenuji se Yuval Oren a pracuji jako nákupčí kanceláře zvané Big Success. Zásobujeme široký okruh zákazníků v Izraeli. Mám zájem o koupi skleněného nádobí, skleněného zboží, prosím odpovězte na můj email yuval@big-success.co.il následující otázky. 1. Exportujete do Izraele? 2. Mohou položky projít zkouškou FDA\LFGB? 3. Akceptujete platbu ...
Poptávám náhradní díl k mlýnku na kávu
Poptávám náhradní díl k mlýnku na kávu. Vlastním nástěnný mlýnek na kávu po rodičích. Bohužel se mi rozbila skleněná nádobka, rozměr 9 cm na šířku, hloubka 7 cm, výška cca 6 cm. Sdělte mi prosím, zda se někde v ČR tyto skleněné nádobky vyrábí. Děkuji i za negativní odpověď. Přeji Vám hezký den. Jitka Bezecná Mníšek pod Brdy
Poptávám dodávku talířů
Poptávám 100ks talířů "ovál EBRO 32cm".