Poptávám tuzemskou přepravu autovleku

Poptávám tuzemskou přepravu autovleku

Poptávám tuzemskou přepravu autovleku.
Adresa nakládky : Tanatech s.r.o. Budišov č.p. 398, 67503 Budišov.
Vykládka: Kfely 86, 363 01 Ostrov.
Rozměry vleku : rozměry vleku : 407 x 193 x 82 cm.
Váha : 250 kg.
Nakládka i vykládka: vysokozdvižným vozíkem.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2017 08:44

Platnost poptávky:
20.12.2017 07:49

Kontaktní osoba:
Petr Fráňa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkokapacitní přeprava sypkých hmot sklápěcími návěsy - štěrk, písek, struska

Velkokapacitní přeprava sypkých hmot sklápěcími návěsy - štěrk, písek, struska

Společnost EMTB Trade s.r.o. v rámci celé Evropy zajišťuje velkokapacitní přepravu zboží a materiálu. Přepravu sypkých hmot, uhlí a dalšího materiálu realizuje prostřednictvím vlastních sklápěcích velkoobjemových návěsů či spedičně prostřednictvím smluvních partnerů. Zajistíme přepravu následujících materiálů: - kamenivo - uhlí - štěrk - písek - struska - obilniny - surové železo, železný šrot a další. Neváhejte a obraťte se na společnost EMTB Trade s.r.o., která si díky kvalitě poskytovaných služeb a spolehlivosti získala již řadu spokojených zákazníků, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Kompletní kontejnerový servis, svoz materiálu celá ČR

Kompletní kontejnerový servis, svoz materiálu celá ČR

JARÝ s.r.o. Kovošrot Pardubice, Hradec Králové Naším hlavním cílem je nabídnout kvalitní vnitrostátní kontejnerovou přepravu. Provozujeme rychlou a kvalitní autodopravu. Zajišťujeme svoz materiálu po celé ČR včetně kontejnerového servisu. Disponujeme vlastním vozovým parkem, díky kterému jsme schopni zajistit svoz a odvoz kovošrotu, včetně přistavení malo i velkoobjemových kontejnerů.  Převážná většina našich vozidel je vybavena hydraulickou nakládací rukou, která je schopna naložit břemena do hmotnosti 1,5t.


Autodoprava Hradec Králové

Autodoprava Hradec Králové

Sháníte spolehlivého autodopravce sypkých jako je písek či kámen nebo dovoz stavebních materiálů či odvoz stavební suti? Využít můžete vozový park společnosti společnost ADOZ, spol. s r.o. z Hradce Králové. Poskytujeme autodopravu včetně nakládky, garantujeme profesionálně vyškolené řidiče a dodržování nasmlouvaných termínů. Pro cenovou nabídku autodopravy a rezervaci vozů kontaktujte prosím společnost ADOZ, spol. s r.o.


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Přeprava nákladním automobilem s hydraulickou rukou

Přeprava nákladním automobilem s hydraulickou rukou

Pokud potřebujete přepravit nadměrný náklad a chcete si navíc ušetřit zbytečné staropsti, jak náklad naložit na vozidlo, kontaktuje firmu KROVYS s.r.o. z Telče. Naše společnost nabízí kromě tesařských, klempířských, pokrývačských a truhlářských prací také disponuje ve svém vozovém parku nákladním automobilem značky MAN s hydraulickou rukou. Díky přepravy nákladu prostřednictvím naší společnost máte jistotu: - přepravy nákladu včetně jeho manipulace - naložení, složení a manipulaci s nákladem díky hydraulické ruky – není potřeba jeřáb nebo vysokozdvižný vozík na naložení nákladu - naložení nákladu o váze 0,5 až 9 tun - dosahu hydraulické ruky až do vzdálenosti 20 metrů Pro více informací nás kontaktuje na uvedeném telefonním čísle!


Doprava kontejnery, odvoz suti, odpadů ze staveb

Doprava kontejnery, odvoz suti, odpadů ze staveb

Slanařstav – Betonárna Kolín Provozujeme kontejnerovou autodopravu s hydraulickou rukou. Využít naše rozvozní služby můžou zákazníci z lokalit Kolín, Kutná Hora, Čáslav a další okolní města. Naše firma Slanařstav vám na místo určení dopraví potřebný stavební materiá a spolehlivě odveze stavební odpad. Doprava kontejnery Kolín, Kutná Hora, Čáslav - odvoz suti, odpadů - převoz paletových materiálů - práce s hydraulickou rukou - 3 a 6 m3 kontejnery  - odvoz stavebního a komunálního odpadu na skládku  - dovoz písku, kačírku, drtě apod.