Poptávám tuzemskou přepravu autovleku

Poptávám tuzemskou přepravu autovleku

Poptávám tuzemskou přepravu autovleku.
Adresa nakládky : Tanatech s.r.o. Budišov č.p. 398, 67503 Budišov.
Vykládka: Kfely 86, 363 01 Ostrov.
Rozměry vleku : rozměry vleku : 407 x 193 x 82 cm.
Váha : 250 kg.
Nakládka i vykládka: vysokozdvižným vozíkem.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2017 08:44

Platnost poptávky:
20.12.2017 07:49

Kontaktní osoba:
Petr Fráňa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Spolehlivá cisternová přeprava pomocí cisteren ADR - přeprava i nebezpečných nákladů

Spolehlivá cisternová přeprava pomocí cisteren ADR - přeprava i nebezpečných nákladů

Hledáte firmu, která se zabývá přepravou a je schopna přepravit i nebezpečné náklady? Pak už nehledejte a obraťte se na humpoleckou firmu Stratmann s.r.o., která je specialistou v tomto oboru. Cisternová přeprava ADR firmy Stratmann s.r.o. je nejen profesionální, ale také spolehlivá. Takže nejen, že budete o svém nákladu pravidelně informování, ale také dorazí na místo určení v pořádku a včas. Firma je schopna převážet náklad i kombinovanou přepravou, po silnici, lodí nebo po železnici. Cisternová přeprava ADR může přepravovat nebezpečné náklady jak sypké, tak kapalné. Bohaté zkušenosti kvalifikovaného personálů Vám zaručí, že Váš náklad bude přepraven efektivně, rychle a bezpečně. Pro více informací ohledně přepravy se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Hledáte odtahovou službu? Stali jste se účastníkem autonehody nebo máte poruchu a Vaše auto je nepojízdné? Naše odtahová služba z Bruntálu Vám zaručuje rychlé odtahové služby se speciální hydraulickou rukou. Zajistíme odvoz vozidla do vašeho servisu, k Vám domů nebo na místo, kde si budete přát. Firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál Vám zajistí profesionální odtahové služby s hydraulickou rukou pro odtah osobních a dodávkových vozidel nebo vozidel až do velikosti Avie. Naše společnost se navíc zabývá ekologickou likvidací všech motorových vozidel a v případě, že máte automobil již úplně nepojízdný, můžete se spolehnout na naší profesionální odtahovou služby s hydraulickou rukou, která vyřeší a zajistí jakýkoliv odtah. Poskytujeme komplexní odtahové služby a postaráme se také o veškerou administrativu, kterou je zapotřebí vyřídit. Odtah vozidel do 2 tun: Do 20 km 1200,-kč složení a vyložení v ceně. Nad 20 km za každý ujetý km 16,-kč nakládka nakládka+vykládka 450,-kč Odtah vozidel nad 2 tuny do 3,5 tuny: Do 20 km 1500,-kč složení a vyložení v ceně Nad 20 km za každý ujetý km 20,-kč nakládka+vykládka 550,-kč   Pokud už Vás postihne jakákoliv nepříjemnost s nepojízdným autem, my se postaráme o Vaše starosti s tím spojené a poskytneme Vám komplexní služby pro rychlé řešení problému.


Doprava kontejnery, odvoz suti, odpadů ze staveb

Doprava kontejnery, odvoz suti, odpadů ze staveb

Slanařstav – Betonárna Kolín Provozujeme kontejnerovou autodopravu s hydraulickou rukou. Využít naše rozvozní služby můžou zákazníci z lokalit Kolín, Kutná Hora, Čáslav a další okolní města. Naše firma Slanařstav vám na místo určení dopraví potřebný stavební materiá a spolehlivě odveze stavební odpad. Doprava kontejnery Kolín, Kutná Hora, Čáslav - odvoz suti, odpadů - převoz paletových materiálů - práce s hydraulickou rukou - 3 a 6 m3 kontejnery  - odvoz stavebního a komunálního odpadu na skládku  - dovoz písku, kačírku, drtě apod.


Kontejnerová doprava - pronájem i přistavení kontejnerů

Kontejnerová doprava - pronájem i přistavení kontejnerů

Potřebujete si pronajmout kontejner vhodný na stavební suť nebo objemný odpad a nevíte kde takový kontejner sehnat? Jednoduše se obraťte na Kontejnery Müller s.r.o., která se zaměřuje na kontejnerovou dopravu a zajistí vám pronájem i přistavení kontejnerů dle vaší potřeby v Olomouci a okolí. Kontejnery si můžete vybrat dle použití na: - stavební sutě, beton, sypké materiály, zeminu - lehký, objemný,směsný a komunální odpad. Přistavení a pronájem kontejnerů - kontejnery od 2m3 do 20m3 (3, 5t - 10t) - uzamykatelné kontejnery. Kontejnerovou dopravu vám po dohodě zajistíme vlastní technikou tam, kde jen budete potřebovat.


Přepravní společnost Chomutov

Přepravní společnost Chomutov

Přepravní společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova nabízí volné kapacity svého vozového parku k pronájmu. Pokud tedy potřebujete naložit a odvozit materiál, můžete využít naší dopravní techniky, sklopných kontejnerů a valníků nebo valníku s rukou pro snadné nakládání. Mechanizaci pronajímáme samozřejmě včetně zaškolené obsluhy. Platný ceník přepravní společnost naleznete na stránkách RANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova.