Prevádzka kotolní Hlavného mesta SR Bratislavy

Prevádzka kotolní Hlavného mesta SR Bratislavy

Predmetom zákazky je prevádzka 4 kotolní vo vlastníctve Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislavy, ktorých súpis strojov a zariadení je podrobne špecifikovaný v časti PRÍLOHE č.1 v Mandátnej zmluve na zabezpečenie služieb. Jedná sa o nasledovné kotolne:
a)plynová kotolňa Primaciálne nám. 2 v Bratislave - Primaciálny palác,
b)plynová kotolňa Primaciálne nám. 1 v Bratislave - Nová radnica,
c)plynová kotolňa Laurinská 5 v Bratislave,
d)plynová kotolňa Kopčianska 90 v Bratislave.
Veřejná zakázka vložena:
13.10.2017 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
81 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Andrea Jašková

Zadavatel telefon:
+421 259 356 194


Zadavatel web:
http://www.bratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50721000-5
Prevádzka vykurovacích zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

APPLIC spol. s r.o. Liberec Námi vyvinuté systémy umožňují řízení jak malých objektových předávacích stanic, tak velkých výměníkových stanic nebo kotelen. Systémy je možno komunikačně propojit s jinými systémy a vytvořit tak složitý systém pro řízení velkých celků. Řízení teplárenských soustav    - dispečerské systémy,    - komunikace,    - sběr dat na všech úrovních,    - včetně měřičů tepla,    - řízení zdrojů tepla (kotelny),    - řízení na straně spotřeby tepla, V oblasti MAR a dispečerských systémů nabízíme komplexní dodávky na klíč.


Výroba a rozvod tepla, provoz kotelen, montáž měřidel a ventilů, Rakovník

Výroba a rozvod tepla, provoz kotelen, montáž měřidel a ventilů, Rakovník

Sháníte dodavatele tepla a chcete mít zajištěno komfortní vytápění? Naše společnost Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. se zabývá výrobou, rozvodem a dodávkou tepelné energie. Součástí našich poskytovaných služeb je provozování kotelen, montáž měřidel a termoregulačních ventilů, topenářství a rozúčtování tepla. Jsme dynamická a spolehlivá společnost, která je součástí koncernu Energie AG. Rádi vám pomůžeme a poradíme s možností energetické úspory. Našim zákazníkům poskytujeme 24hodinovou havarijní servis, vše za přijatelné ceny. Dálkové vytápění je výhodné z hlediska nižší investice, pohodlí, stability a šetrnosti k životnímu prostředí.


Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. je dynamická firma se sídlem v Rakovníku, která se specializuje na výrobu a rozvod tepla. Pro své zákazníky zajišťujeme vodoinstalatérské a topenářské práce, montáže měřidel, výrobu elektřiny či ostatní technické služby. Mezi naše činnosti rovněž patří provozování kotelen, montáže termoregulačních ventilů, rozúčtování tepla dle poměrových měřidel a obchodní činnost se zaměřením na maloobchod i velkoobchod. Neustále sledujeme aktuální trendy a vycházíme z nejnovějších poznatků v daném oboru, abychom Vám mohli zajistit služby na té nejvyšší úrovni a přitom za přijatelné ceny.


Prodej a distribuce tepla – teplo do domácností a firem bez starostí

Prodej a distribuce tepla – teplo do domácností a firem bez starostí

Prodej a distribuci tepla a energií zajišťuje společnost Prometheus, energetické služby a.s. se sídlem v Praze jak pro jednotlivé domácnosti a byty, tak i pro velké energetické komplexy a naše služby zahrnují správu, provoz, opravy a nepřetržitý monitoring chodu provozovaného zdroje tepelné kotelny, ať se jedná o kotelnu vlastní nebo kotelnu v pronájmu, a následný rozvod tepla ke klientům. Naše činnosti jsou zaměřeny na neustálé zlepšování a hledání úsporných cest při návrhu a realizaci stávajících a nových realizací rozvodu tepla. Společnost Prometheus, energetické služby a.s. vlastní veškerá potřebná oprávnění a povolení k provozování výroby, prodeje a rozvodu tepla. Pokud máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Realizace teplovody, horkovody, parovody-venkovní rozvody tepla

Realizace teplovody, horkovody, parovody-venkovní rozvody tepla

Firma Pipemont z regionu Zlín realizuje venkovní rozvody tepla - teplovody, horkovody, parovody a dále topné systémy a průmyslové rozvody vzduchu a vody. Naše společnost realizuje zakázky po celé ČR. Zajistíme kompletní dodávku rozvodů tepla na klíč - zaměření, příprava projektu, dodání materiálu a provedení montáže, položení. V dnešní době jsou realizace rozvodů tepla mnohem jednodušší, současné technologie umožňují optimální návrh potrubní trasy. Předizolované potrubí umožňuje vedení tras v bezkanálovém uložení, náklady na dopravu tepla na větší vzdálenosti jsou tak mnohem nižší.