Tlačivá pre Všeobecnú zdravotnú poisťovňu, a.s.

Tlačivá pre Všeobecnú zdravotnú poisťovňu, a.s.

Predmetom obstarávania je dodávka tlačív pre všetky pracoviská VšZP v SR:
-C1. Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie, Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie zamestnávateľ a Príloha k výkazu preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie zamestnávateľ
-C2. Predvolanie
-C3. Preukaz poistenca a Preukaz poistenca EU
-C4. Poštový poukaz PPPU
-C5. Firemná vizitka; rozmer 90 x 50 mm, farebnosť 2+0
-C6. Firemná vizitka; rozmer 90 x 50 mm, farebnosť 2+2
-C7. Odhláška poistenca, Oznámenie poistenca/platiteľa poistného, Oznámenie poistenca/platiteľa poistného o zmenách a Oznámenie o vzniku a zániku platiteľa poistného
-C8. Žiadosť o vydanie EPZP farebnosť 1+0
-C9. Prihláška poistenca
-C10. Diskrétna obálka A5
-Obálky s potlačou, logom a odosielanou adresou verejného obstarávateľa
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.11.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
383 179 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Zadavatel ulice:
Panónska cesta 2

Zadavatel PSČ:
851 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Bauerová

Zadavatel telefon:
+421 220 824 116

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/9262/zakazky

Slovník veřejné zakázky (CPV)

22820000-4
Formuláre

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková polygrafická a papírenská výroba, etikety, tiskopisy, papírové trubice a dutinky

Zakázková polygrafická a papírenská výroba, etikety, tiskopisy, papírové trubice a dutinky

Pohybujete se v oblasti potravinářství či výpočetní techniky a hledáte dodavatele kvalitních etiket či tiskopisů? Tiskárna Martin Peroutka je zkušená společnost z Buštěhradu u Kladna, která se již přes dvacet let aktivně zabývá zakázkovou polygrafickou a papírenskou výrobou. Naše produkty jsou vytvářeny pomocí propracovaných postupů, a to na moderních technických strojích, jež našim zákazníkům zaručují precizní a kvalitní výrobu v oblasti flexotisku, ofsetového tisku, digitálního tisku či výroby papírových trubic. Vybrat si můžete z široké škály samolepicích či nelepicích etiket, smrštitelných návlekových etiket i obalů využívaných zejména v potravinářském průmyslu. Dodáváme taktéž produkty pro stavebnictví a výpočetní techniku, tedy formuláře, tiskopisy, obálky, papírové trubice, dutinky a mnoho dalšího.


Bakalářské práce - v tisk na počkání Praha – nízké ceny, osobní odběr zdarma

Bakalářské práce - v tisk na počkání Praha – nízké ceny, osobní odběr zdarma

Mnoho hodin psaní Vaší bakalářské práce je za Vámi, poslední úpravy jsou dokončeny a zbývá vše jen vytisknout. Pokud jste z Prahy, pak zavítejte do firmy TOMADOS s.r.o., kde nabízí tisk bakalářské práce na počkání za nízké ceny a s osobním odběrem zdarma. Tisk bakalářské práce na počkání využijete, pokud Vám termín odevzdání už klepe na dveře. Součástí nabídky je také možnost nechat si na místě svou bakalářskou či diplomovou práci svázat. K dosažení titulu už zbývá jen málo, navštivte firmu TOMADOS s.r.o. a žádejte tisk bakalářské práce na počkání.


Vizitky, letáky, pozvánky, jídelní lístky, výroční zprávy - výroba rychle a za dobrou cenu Praha

Vizitky, letáky, pozvánky, jídelní lístky, výroční zprávy - výroba rychle a za dobrou cenu Praha

Společnost PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o. nabízí klientům výrobu a tisk vizitek, reklamních a informačních letáků, jídelních lístků do restaurací a jídelen, výročních firemních zpráv a jiných tiskovin s garancí rychlého dodání ve smluveném termínu. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě a individuálním přístupu ke každé zakázce. V oblasti tisku reklamních letáků, vizitek a grafiky máme mnoho let praxe a k naší práci používáme výhradně kvalitní stroje. Zaujala Vás naše nabídka? Potřebujete naše služby? Neváhejte se s dotazy obrátit na společnost PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.


Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Oslovte své zákazníky skutečně velkým sdělením. Upoutejte pozornost nepřehlédnutelným bannerem. Společnost AAA reklama z Prahy nabízí výrobu PVC bannerů a plachet z PVC materiálů včetně veškerých dokončovacích úprav jako je zpevnění krajů, lemování nebo očkování pro jejich dokonalé uchycení kdekoliv. Bannery a plachty z PVC můžete objednávat v různých variantách podle preference jejich presentace. Nabízíme možnost bannerů nesvětelných, bannerů určených k prosvětlení a neprosvítitelných v různých gramážích od 270 do 760 g /m2 pro dosažení očekávané kvality, což platí také o volbě rozlišení velkoplošného potisku. Pro výrobu PVC bannerů a plachet kontaktujte společnost Společnost AAA reklama.


Velkonákladová tiskárna v Praze – kvalitní tisk v dojednaných termínech

Velkonákladová tiskárna v Praze – kvalitní tisk v dojednaných termínech

Potřebujete nechat vytisknout propagační materiály, ceníky, letáky nebo obaly ve skutečně velkém nákladu a hledáte dodavatel, který Vám vše dodá v prvotřídní kvalitě a v předem dohodnutém termínu? Pak neváhejte kontaktovat firmu Tomos Praha a.s. Velkonákladová tiskárna naší společnosti využívá k tisku špičkové moderní technologie zaručující rovnoměrné, ostré barvy a celé sérii tištěné zakázky. Nebojíme se velkých zakázek, díky našim zkušenostem, vyškolenému personálu a vybavení zvládneme vše včas a k Vaší spokojenosti.


Velkoplošný digitální, ofsetový tisk letáků, vizitek, firemních materiálů

Velkoplošný digitální, ofsetový tisk letáků, vizitek, firemních materiálů

Kompletní polygrafické služby v regionu Zlínský kraj zajistí tiskárna KODIAK print s.r.o. . Provádíme velkoplošný digitální tisk a ofsetový archový tisk letáků, vizitek, katalogů, kalendářů a dalších firemních materiálů. Dodáme pro Vaši firmu tyto polygrafické výrobky - katalogy, skládačky, brožury, kalendáře, časopisy a knihy (formáty A5 až B4), letáky, plakáty, formuláře, doklady, dopisní papíry, etikety, samolepky, vizitky, visačky, krabičky, lepené bloky, obaly, vysekávané obálky s jednoduchým a dvojitým hřbetem, velkoplošné plakáty i mapy, pohlednice klasické i panoramatické a leporela. Naše nová provozovna v Holešově je vybavena novým ofsetovým strojem MAN ROLAND 504LV a knihařskými stroji V1 Theisen Bonitz 315 VP a V2 Wohlenberg Quickbinder. Kontaktujte nás na tel.: 577430187.