Poptávám zálivkovou hmotu

Poptávám zálivkovou hmotu

Poptávám zálivkovou hmotu.
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2017 11:33

Platnost poptávky:
14.10.2017 10:42

Kontaktní osoba:
Vladislav Benda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 268 128

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Bojujete neúspěšně s negativními projevy vlhkosti na zdech nebo v základech domů či jiných staveb? Pokud nepostupujete systémově, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku. Pouze systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva dle WTA Vás zbaví problému. Produkty k tomu určené prodává společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy. Produkty systémového řešení pro sanaci vlhkého zdiva v sobě spojují dva základní cíle. Prvním je obnovit nedostatečnou nebo založit zcela chybějící hydroizolační vrstvu, druhým krokem je odstranění negativních projevů vlhkosti. Postupujte při sanaci vlhkého zdiva efektivně a žádejte produkty od společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.


Materiály pro zesilování celých stavebních konstrukcí a jejich částí prodej Praha

Materiály pro zesilování celých stavebních konstrukcí a jejich částí prodej Praha

Speciální materiály, které prodává společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy, dokáží při opravě nebo obnově stavebních konstrukcí nejen obnovit a sanovat tyto konstrukce, ale dokonce zesílit jejich únosnost. Účinek zvýšení únosnosti stavebních konstrukcí je možné aplikovat na celé konstrukce, nebo na jejich jednotlivé části. Aby bylo tohoto účinku docíleno, je součástí našich služeb také zaškolení doporučené aplikace a poradenství v průběhu celé realizace projektu oprav. Široký sortiment materiálů pro zesílení únosností stavebních konstrukcí žádejte u společnosti BETOSAN s.r.o.


Rychle tuhnoucí lepidlo pro lepení obkladů a dlažby

Rychle tuhnoucí lepidlo pro lepení obkladů a dlažby

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Jablonec nad Nisou - výroba a prodej stavebních hmot, fasádních a interiérových barev. Naše výrobky dodáváme do velkoobchodů a maloobchodů po celé ČR. 130R - rychle tuhnoucí lepidlo pro lepení obkladů, dlažby a rychle tuhnoucí stěrky na podlahy Pro lepení keramických a podlahových obkladů do tenkých uložení dle normy Pro vnější i vnitřní použití Na minerální materiály, pohyblivá média jako polyuretan, sádrokarton, penetrovaná dřevotříska Lze použít i jako podlahovou stěrku nebo výspravkový tmel Možno použít také na balkony a vyhřívané podlahy Plné vytvrdnutí za 120 minut Spotřeba: cca 1,6 - 4,5kg/m2 dle obkladů a cca 1,5kg/m2 při stěrkování Balení: 7kg - Na paletě: 100ks


blaugelb - kvalitní značkové výrobky Kladno - vše pro dveře a okna

blaugelb - kvalitní značkové výrobky Kladno - vše pro dveře a okna

Společnost Meesenburg s.r.o. z Kladna neustále sleduje požadavky svých zákazníků a její snahou je maximálně těmto požadavkům vyhovět. Na základě získaných informací nabízíme kvalitní značkové zboží prodávané pod vlastní zákaznickou značkou blaugelb. Nabízíme vše, co je potřeba k instalaci dveří a oken a to včetně čištění, chemických produktů a pěn určených k izolaci nebo širokou nabídku izolačních pásků. Naleznete zde i polstrování určené k bezpečné přepravě skel nebo zábradlí ke schodům, kliky ke dveřím i oknům, zámky, panty a mnoho dalšího. Kompletní přehled o nabízeném sortimentu zákaznické značky blaugelb získáte u společnost Meesenburg s.r.o.


Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

Voda je pro každý beton a betonovou plochu velkým nepřítelem, protože je původcem jeho pozdější destrukce. Pokud ale použijete k jeho ochraně speciální materiály XYPEX od společnosti NEKAP, spol. s r.o. se sídlem v Praze, nemusíte se ničeho obávat. Vodonepropustost betonu zajistí speciální směsi určené pro různá použití, které jsou trvanlivé, dobře přilnou k betonovému povrchu a rychle dosáhnou požadované pevnosti. Používají se jak k prevenci, tak k sanaci. Informace o materiálech XYPEX zajišťujících vodonepropustnost betonu Vám ochotně poskytnou ve společnosti NEKAP, spol. s r.o.


Stavební chemie SIKA – pro všechny stavby

Stavební chemie SIKA – pro všechny stavby

Žádná stavba se dnes neobejde bez kvalitních produktů, jakými jsou nejrůznější přísady do malt a betonů, sanační malty, tmely, lepidla, těsnící hmoty a jiné výrobky stavební chemie, které zjednodušují práci a prodlužují životnost staveb. Společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. je certifikovaným dodavatelem produktů stavební chemie švýcarské značky SIKA, jejíž široký sortiment nabízí svým zákazníkům. Mezi další vyhledávané komodity patří především účinné ochranné nátěry na betonové a ocelové konstrukce, nezbytné hydroizolace, střešní fóliové systémy a specializované systémy pro zesilování konstrukcí.