Poptávám zájezd na vánoční trhy do Salzburgu

Poptávám zájezd na vánoční trhy do Salzburgu

Poptávám zájezd na vánoční trhy do Salzburgu.
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2017 07:53

Platnost poptávky:
12.10.2017 07:46

Kontaktní osoba:
M.Punčochářová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 753 486

Okres:
Písek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Víza do exotických zemí Praha - vyřízení online bez starostí

Víza do exotických zemí Praha - vyřízení online bez starostí

Plánujete daleké cesty do exotických zemí? Do většiny těchto lukrativních destinací musíte mít vyřízená víza, což je běžně časově docela náročné. Pokud se Vám nechce ztrácet zbytečně čas a peníze, využijte u Agentury Agnesa Bohemia s.r.o. a její kancelář v Praze možnost rychlého a komfortního vyřízení víza on-line. Vyberte si cílovou zemi, napište nám a my vše potřebné zařídíme za Vás. Víza on-line zařídíme soukromým i fyzickým osobám pro poznávací cesty nebo cesty za účelem obchodu. Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. Vám ušetří mnoho času, starostí a peněz. Neváhejte nás v případě zájmu nebo dotazů kontaktovat.


Zážitková cestovní kancelář, dárkové poukazy na kurzy přežití na Šumavě a tantrické masáže

Zážitková cestovní kancelář, dárkové poukazy na kurzy přežití na Šumavě a tantrické masáže

Šumavský venkov, jak ho neznáte, Vám naservíruje společnost DCK West, družstvo - Zážitková cestovní kancelář, která se specializuje na zážitkové programy pro všechny věkové kategorie. Kdo jiný by mohl znát šumavský venkov lépe než lidé, kteří v něm žijí celý život, a kteří budou velmi rádi Vašimi průvodci. Představíme Vám venkov v různých podobách pomocí zážitkových programů, pobytů, prohlídek, netradičních zájezdů i školních výletů. U nás si můžete vybrat zážitek šitý přímo na míru. Vyrazte se svými dětmi do koňského sedla nebo si vyzkoušejte Vaši fyzickou i psychickou odolnost v kurzu přežití. V závěru dne můžete zrelaxovat pod rukama tantrických masérů či masérek, které se postarají o harmonii Vašeho těla i duše. Všechny naše zážitkové programy si navíc můžete zakoupit ve formě elegantního dárkového poukazu. Vychutnejte si Šumavu každým kouskem Vašeho těla s naší zážitkovou cestovní kanceláří, sídlíme v Klatovech.


Cyklistické zájezdy, dovolená na kole - Sardinie, Provence

Cyklistické zájezdy, dovolená na kole - Sardinie, Provence

Pokud chcete prožít pohodovou dovolenou plnou zážitků, vyzkoušejte cyklistické zájezdy s CK FRČÍME Kroměříž. Doporučujeme cyklozájezdy Provence a Sardinie na kole. Dovolená na kole je úžasná věc, program zvládne každý - páry, rodina s dětmi i senioři. Během dne si užijete koupání, památky, focení i volný čas s kamarády. Termíny Sardinie: - 10 dní od 18.5.2018 do 27.5.2018 - 10 dní od 14.9.2018 do 23.9.2018. Sardinie má stabilní teplé počasí a krásné pláže i hory, proto Vás v rámci zájezdu čeká návštěva nejkrásnějších míst. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi nebo nezkušené cyklisty, většinu cyklistických tras si můžete zkrátit nebo nahradit jen projížďkou na pláž. Součástí programu je i jeden den s možností lodního výletu a koupání na nepřístupných karibských plážích s bílým pískem Cala Luna, Cala Goloritzé. Ubytování je zajištěno včetně polopenze. Bydlet buete v dobře vybaveném kempu ve stanech nebo v mobilních domech. Termíny Provence: - 10 dní od 15.6.2018 do 24.6.2018 - 10 dní od 17.8.2018 do 26.8.2018. Na cyklozájezdu v Provence na jihu Francie Vás čekají výlety na kole napříč Provence včetně historických městeček, pohoří Luberon či majestátní Mt. Ventoux - zvolit si můžete lehčí i obtížnější variantu programu. Součástí odpočinkového dne bude výlet na kajaku po řece Le Gardon i s koupáním v řece. Ubytování je zajištěno v kempu s bazénem nedaleko městečka Gordes, ve stanu nebo mobilních domech. Zajištěna je polopenze.


Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, rodinná dovolená

Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, rodinná dovolená

Plánujete cestu k moři? Chcete prožít pohodovou letní dovolenou? Přání Vám splní naše cestovní kancelář GLOBTOUR GROUP a.s., sídlící v Praze 2. Specializujeme se na poskytování zájezdů do zemí jižní Evropy jako Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Turecko. Zajišťujeme ubytování, leteckou či autobusovou dopravu do atraktivních destinací na pevnině či ostrovních částech. U nás si můžete vybrat pobytové zájezdy, dovolené u moře, rodinné dovolené s dětmi či zájezdy pro seniory v programu 55+. Klientům nabízíme slevy v rámci first minute či last minute. Při koupi zájezdu můžete využít služby cestovního pojištění.


Cestovní kancelář Invia s pobočkou v Ústí nad Labem, spolehlivé zprostředkování zájezdů

Cestovní kancelář Invia s pobočkou v Ústí nad Labem, spolehlivé zprostředkování zájezdů

Chystáte se na dovolenou a hledáte zájezd, který by splňoval všechna Vaše kritéria? Invia Ústí nad Labem Helena Pírková Hernová je cestovní kancelář s dlouholetou zkušeností, jež Vám zprostředkuje široké spektrum zájezdů do celého světa. Vyrazit si můžete nejen do velmi oblíbeného Chorvatska, ale také exotického Thajska, SAE, Tuniska, Dominikánské republiky, evropských metropolí, případně v zimě na lyže do nejznámějších lyžařských středisek. Nabízíme zájezdy pro všechny typy cestovatelů, kterým ulehčíme čas i námahu. Všechny naše zájezdy odebíráme pouze od renomovaných a hlavně pojištěných cestovních agentury, s námi tedy cestujete bez rizika! Velmi ochotně Vám navíc pomůžeme s výběrem zájezdu a poskytneme základní informace o počasí a měnových kurzech v dané destinaci. Užijte si spokojenou dovolenou se vším, co k ní patří s cestovní agenturou Invia Ústí nad Labem Helena Pírková Hernová.


Cestovní kancelář, zájezdy německých a rakouských cestovních agentur

Cestovní kancelář, zájezdy německých a rakouských cestovních agentur

Potřebujete si odpočinout či chcete poznat krásy dálek? Využijte služeb naší cestovní kanceláře UNAGI s.r.o., u které si můžete rezervovat zájezdy online na www.poletpryc.cz. Naše společnost má v nabídce jak rodinné dovolené, poznávací zájezdy, luxusní dovolené, lázeňské, relaxační či sportovní lyžařské pobyty. Nabízíme zájezdy od německých a rakouských cestovek do nejrůznějších destinací. Procestovat můžete Českou republiku, Evropu či exotické země jako Thajsko, Vietnam, JAR, Mauricius... Zaměřujeme se na letecké zájezdy, ale i na plavby na lodi. Kvalitní a spokojené cestování za skvělé ceny hledejte právě u nás.