Laboratórium so špecializáciou na testovanie vlastností osiva a polymérov

Laboratórium so špecializáciou na testovanie vlastností osiva a polymérov

Verejný obstarávateľ sa uchádza o schválenie finančných zdrojov z prostriedkov EÚ. Na základe tejto skutočnosti predpokladá nákup tovaru v rozsahu opísanom v opise predmetu zákazky. Predmetom zákazky je nákup špecializovanej laboratórnej technológie tvoriacej jeden logický celok. Technológia je primárne určená na prípravu vzoriek, meranie fyzikálnych vlastností, tepelných a reologických vlastností polymérov, vlastností ropných produktov pre potreby určovania sorbčných a tepelných vlastností týchto polymérov a monomérov. Medzi tieto aktivity sa budú radiť aj testovania polymérov v oblasti poľnohospodárstva a ich dopad na toto odvetvie ako sú testy vitality osiva a rastové testy poľnohospodárskych plodín.
Podľa §28 ods. (2) Ak verejný obstarávateľ nerozdelí zákazku na časti, odôvodnenie uvedie v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania alebo v správe o zákazke; táto povinnosť sa nevzťahuje na zadávanie koncesie. Pre účel komplexností meraní a poskytovaných služieb testovania je nevyhnutné aby sa technológia obstarávala ako jeden logický celok nakoľko testovania sú z pohľadu použitia výsledkov vzájomne prepojené.
Teplovzdušná sušiareň 1 ks
Vákuová sušiareň 1 ks
Membránová výveva 1 ks
Magnetické miešadlo s ohrevom 3 ks
Miešadlo hriadeľové 1 ks
Vodný kúpeľ s termostatom 1 ks
Prenosný multimeter 1 ks
Prenosný konduktometer 1 ks
Prenosný vlhkometer 1 ks
Laboratórna chladnička 1 ks
Váhy predvažovacie 2 ks
Váhy analytické 1 ks
Prístroj na výrobu ultračistej vody 1 ks
Rastová komora 1 ks
Laboratórny homogenizátor 1 ks
Pracovný stôl laboratórny 1 ks
Odsávací box 1 ks
Pracovný stôl 4 ks
Zásuvkový box 4 ks
Skriňa na horľaviny 1 ks
Zariadenie na mletie tuhých látok 1 ks
Mikroskop 1 ks
MFI - analyzátor indexu toku taveniny 1 ks
Titrátor na analýzu vody v olejoch 1 ks
Analyzátor bodu vzplanutia 1 ks
Kalorimeter 1 ks
FTIR analyzátor 1 ks
Analyzátor oktánového a cetánového čísla 1 ks
Mufflova pec 1 ks
Zariadenie na určenie uhlíkového zvyšku 1 ks
Kinematický vyskozimeter 1 ks
Poloautomatický destilačný prístroj 1 ks
Krokovacia pipeta 2 ks
Veřejná zakázka vložena:
14.08.2017 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
OF 1, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.09.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
282 179 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OF 1, s.r.o.

Zadavatel ulice:
Bajkalská 29/E

Zadavatel PSČ:
821 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing.Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42993000-3
Stroje pre chemický priemysel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Laboratorní sklo - odměrné baňky, džbány, kádinky, láhve eshop

Laboratorní sklo - odměrné baňky, džbány, kádinky, láhve eshop

Firma FAGRON a.s. sídlící v Olomouci je odborníkem v oblasti farmacie. Mimo léčivých přípravků a farmaceutických surovin si na eshopu shop.fagron.cz také vyberete z širokého sortimentu farmaceutického materiálu i laboratorního skla. Laboratorní sklo - eshop: - baňky (širokohrdlé, úzkohrdlé, odměrné, s kulatým i plochým dnem - džbány - lékovky - kádinky (nízké, vysoké, skleněné, plastové, s uchem - láhve - sterilní jehly, kleště, lžičky, pinzety - misky - mikrozkumavky a další. FAGRON a.s. - vše pro vaši laboratoř.


Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do laboratoří

Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do laboratoří

Potřebujete ke svému mikroskopu kvalitní a výkonnou kameru nebo profesionální software? Pak se obraťte na brněnskou firmu RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky, která poskytuje široký sortiment kamer a profesionální software pro mikroskopii. Firma nabízí široký sortiment mikroskopických kamer: - barevné full ultra HD kamery - kamery pro přímé snímaní a přenášení přes HDMI - kamery s vysokým rozlišením a 2,3 nebo 5, 10 MPix - kamery s čipy sCMOS pro náročné aplikace - kamery s chlazením pro fluorescenční mikroskpii - kamery s rozhraním WIFI a připojení k mobilnímu felefonu - příslušenství pro kamery K výkonným kamerám Euromex si rovněž můžete zakoupit profesionální software Image focus 4, který disponuje těmito možnostmi: - ovládání kamer CMEX - úpravě obrázků - obrazové analýze - tři režimy (capture, browse, image), které umožňují práci s pořízenými snímky - pro systémy (Windows XP/Vista/7/8, CPU Intel Core 2 Duo a vyšší) - paměť 2G a vyšší - USB připojení (USB-2 HiSpeed) Neváhejte a i Vy se podívejte na širokou nabídku kamer Euromex a výkonný software od firmy RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky, která je Vás partner pro mikroskopii.


Bezpečnostní nádoby na kontaminovaný odpad pro laboratoře a ambulance Praha

Bezpečnostní nádoby na kontaminovaný odpad pro laboratoře a ambulance Praha

Použitelné pro: - injekční jehly - špičky - zkumavky - PCR platíčka a pro další či jiný kontaminovaný odpad, který nepatří do běžného komunálního odpadu. Tyto nádoby mají bezpečnostně uzavíratelná víka a mají certifikované atesty. Představujeme: - bezpečnostní nádoby s ISO 6706 a BS 5404 - Nádoby na jehly ( může se použít i na špičky či PCR zkumavky) - bezpečnostní nádoby větších objemů s ISO 6706 a BS 5404. Společnost Biogen Praha, s.r.o. byla založena roku 1996 v souvislosti s distribucí enzymů pro molekulární biologii.


Laboratorní lisy - výroba ruční, motorový hydraulický lis

Laboratorní lisy - výroba ruční, motorový hydraulický lis

Výrobky a zařízení firmy Brio můžete vidět nejen v laboratořích stavebních hmot, ale také v hutnických laboratořích, teplárnách nebo sklárnách. Laboratorní lisy: Ruční laboratorní lis BSL - 2 - konstruován pro lisovací sílu až 25 tun Laboratorní motorový hydraulický lis BSML - konstruován pro lisovací sílu až 25 tun - tento lis může být dodán s poloautomatickým ovládáním nebo jako automat Tyto dva typy lisů jsou určeny pro přípravu vzorků nebo-li tablet v rentgenofluorescenční a infračervené spektrometrii, nebo pro použití v kalometrických metodách. Dále vyrábíme tyto lisy: Lis Compact 20/160 kN - určen pro pevnostní kontrolu betonových a cementových vzorků Lis Compact Thermo 300 kN - určen pro lisování laboratorních vzorků sypkých materiálů za tepla - také umožňuje provádět tlakové zkoušky materiálu bez lisovníku v rozsahu síly a pracovního prostoru lisu. Všechna naše zařízení odpovídají příslušným evropským normám.


Moderní diagnostické soupravy MLPA prodej Praha – rychlejší a levnější

Moderní diagnostické soupravy MLPA prodej Praha – rychlejší a levnější

Moderní diagnostické soupravy využívající metodu MLPA (Multiplex Ligation-dependent Probe Amplification) prodává včetně laboratorních a chemických pomůcek určených pro tuto metodu společnost Biogen Praha, s.r.o. ve svém eshopu. Metoda MLPA je rychlejší a levnější, než metoda FISH a diagnostické soupravy pro využití této metody, stejně jako další produkty v eshopu jsou vyráběny holandskou společností MRC-Holland. Konečná analýza výsledků této metody je možná pomocí specializovaného počítačového programu. Máte-li k výhodám moderních diagnostických souprav využívajících metodu MLPA dotazy, neváhejte se obrátit na profesionály ze společnosti Biogen Praha, s.r.o.


Servis zdravotnické a laboratorní techniky Hradec Králové - vypracování revizních zpráv

Servis zdravotnické a laboratorní techniky Hradec Králové - vypracování revizních zpráv

BIČELS SERVIS, s.r.o. Hradec Králové Provádíme servis všech prodávaných přístrojů, servis zdravotnické a laboratorní techniky, prodej spotřebního zdravotnického materiálu. Provádíme servis zdravotnických přístrojů: servis redukčních ventilů dialyzačních monitorů infúzních dávkovačů a pump broušení nástrojů a mikrotomových nožů klimatizačních jednotek kontroly BTK Vypracování revizních zpráv na přístroje a zařízení autorizovaným revizním technikem firmy.