Technológia pre separovaný zber v obci

Technológia pre separovaný zber v obci

Nákup technológie pre zavedenie triedeného zberu v obci.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 14:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Rudno nad Hronom

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
171 705 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Rudno nad Hronom

Zadavatel IČ:
00320986

Zadavatel ulice:
Rudno nad Hronom 16

Zadavatel PSČ:
966 51

Zadavatel obec:
Rudno nad Hronom

Kontaktní osoba:
Marián Šurjanský

Zadavatel telefon:
+421 456 856 253


Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Promýšlíte nákup zemědělské techniky pro Vaše podnikání, ale nemůžete si dovolit velké finanční investice? Řešením je nákup použitých zemědělských strojů, které Vám až na požadované místo doveze firma Agrobazar Vladislav Průša z Příbrami. Dovážíme použitou zemědělskou techniku ze zahraničí, která je však stále funkční a zastane ještě mnoho práce. Ať už se bude jednat o traktor, sekačku, pluh rotačku nebo senomet, stroje pro rostlinnou i živočišnou výrobu, vždy se na nás můžete obrátit. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se podívat na naší aktuální nabídku, případně s konkrétní poptávkou kontaktovat firmu Agrobazar Vladislav Průša.


Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Společnost FORSCH, s.r.o. s celorepublikovou působností Vám jako specialista na strojní techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin exkluzivně nabízí kompletní dodávku zemědělských mulčovačů, postřikovačů a rosičů. Široký sortiment zemědělských strojů zahrnuje: Mulčovače W-Perfect - kvalita založená na dlouhodobé tradici - rotační a cepové mulčovače Postřikovače Dammann - špičková kvalita, dlouhá životnost a bohatá výbava - řízení postřiku na trysce - možnost použití N-SENZORU, injekčního přisávání vč. GPS - systém D-A-S - tažené a samojízdné postřikovače Postřikovače HOUSEHAM - kvalitní konstrukce, všestrannost, výkon a spolehlivost - vhodné pro každou plodinu i půdní typ - aktivní náprava Air Ride - vyšší produktivita, dlouhá životnost - tažené a samojízdné postřikovače Rosiče Wanner - kvalita založená na dlouhodobé tradici - nesené a tažené rosiče Dejte přednost kvalitě a vysoké technické úrovni strojů a obraťte se na společnost FORSCH, s.r.o.. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Výrobce technologií na zpracování obilovin

Výrobce technologií na zpracování obilovin

Hledáte kvalitní technologii na zpracování obilovin? Pak se obraťte na společnost Haiva Tasovice, která je výrobcem spolehlivých strojů na zpracování obilovin. Pro předčištění obilí a kukuřice v posklizňových linkách a na sušárnách obilí, pro čištění v obilních silech a skladech, či k přípravě osiv obilovin v čistících stanicích osiv je vhodná čistička obilí ASP 750. Stroj se vyznačuje vysokým výkonem a výslednou čistotou produktů až 93%. Čištění obilí probíhá pomocí regulační klapky, která je během procesu uzavřena, ale zvětšujícím se množstvím obilí se zvětšuje tlak na klapku a ta se začne pozvolna otvírat. Tím docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Následně je obilí provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Máte před sebou hromadu nezpracovaného dřeva a potřebujete jej naštípat? Štípače a štípací automaty UNIFOREST na dřevo a dřevěnou kulatinu ušetří Váš čas, energii a práci budete mít bezpečně a velmi rychle hotovou. Dřevo je surovina k vytápění, která vytváří jedinečné teplo. Pokud používáte dřevo, vždy je potřeba řezat, štípat a podobně zpracovávat tuto surovinu. Firma B-AGRO má pro Vás dokonalé řešení v podobě štípacích automatů, které se stanou Vašimi nejlepšími pomocníky. Štípací automat vhodný na dřevo a dřevěnou kulatinu je stroj, který dokáže štípat polena a ušetří Vás od namáhavé práce. Především u polen do kterých už se ani nelze pustit sekerou jsou štípače vhodným řešením a uvědomíte si jejich spolehlivost a praktičnost. Firma představuje štípací stroje pro občasné použití na dřevo k zahradnímu grilu nebo masivní stroje pro náročné domácí využívání, kdy je potřeba štípat větší množství dřeva. TITAN 40/20 PREMIUM nebo TITAN 42/20 STANDARD jsou kompaktní a spolehlivé štípací automaty od firmy UNIFOREST. Navštivte náš web a dozvíte se o produktech více i po technické stránce.


Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Zemědělská, lesní a zahradní technika - kvalitní opravy, servis, záruční i pozáruční servis a prodej poskytuje firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova. Potřebujete opravit nebo provést servis zahradní či lesní techniky? Pak neváhejte a obraťte se na naši firmu Agroservis Holý, která se zabývá nejen prodejem zemědělské a lesní techniky, ale i opravami a záručním a pozáručním servisem. Opravíme motorové pily, sekačky, křovinořezy včetně jejich příslušenství. Opravujeme i malotraktory, mulčovače, motory, elektrocentrály, čerpadla, sekačky i travní traktory. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově. Kompletní nabídku techniky naleznete na webových stránkách.


Generální opravy, servis výměníků tepla sušáren obilí, sušárny BS-6

Generální opravy, servis výměníků tepla sušáren obilí, sušárny BS-6

Pro zemědělské podniky zajištuje Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták pravidelný servis teplovzdušných výměníků tepla sušáren obilí, sušárny BS-6 k peletování pilin a rostlinných materiálů. Provádíme i generální opravy a repase těchto zařízení. Horkovzdušné výměníky tepla opravujeme u všech typů sušáren obilí - české, slovenské, polské i německé sušárny. V rámci oprav provádíme: - výměny havarovaných částí, výměny trubkovnic - výměny komor, per, plamenců a celkové střední opravy - úplné generální opravy výměníků všech typů - výrobu nových a opravy starých výdusek k hořákům - provádíme i kontrolu těsnosti výměníků na místě bez demontáže. Dále nabízíme prodej kompletních sušáren BS-6 včetně montáže a prodeje náhradních dílů. Sídlo ZDV Fryšták je v regionu Zlínský kraj - Holešovská 166, Fryšták. Kontaktní tel.:+420571117283.