Dodávka originálních náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda

Dodávka originálních náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky veškerých originálních náhradních dílů pro vybrané typy osobních vozidel značky Škoda jejichž servis zadavatel provádí. Předmětem dodávek budou i veškeré náhradní díly na nové modely vozu uvedené tovární značky v průběhu trvání smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Zadavatel IČ:
72051612

Zadavatel ulice:
Závodní 386/100

Zadavatel PSČ:
360 06

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Obšivačová Martina

Zadavatel telefon:
+420 974 362 700


Zadavatel web:
http://www.policie.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrické vyhřívání motoru – úspora paliva a delší životnost motoru

Elektrické vyhřívání motoru – úspora paliva a delší životnost motoru

Studené starty nesvědčí ani motoru Vašeho automobilu, ani Vaší peněžence. S elektrickým vyhříváním motoru, které dodává a odborně montuje firma TOP Servis - Holan s.r.o. z Prahy, bude Váš motor připraven na start i v té největší zimě. Elektrické vyhřívání motoru se snadnou a rychlou montáží se postará o funkčnost katalyzátoru již během prvních kilometrů, což se projeví snížením emisí a výrazně nižší spotřebou paliva. Prodlužte životnost Vašeho motoru a ušetřete za palivo s elektrickým vyhříváním motoru, které žádejte u firmy TOP Servis - Holan s.r.o.


Přední a zadní tlumiče pérování pro tuzemské i zahraniční značky automobilů

Přední a zadní tlumiče pérování pro tuzemské i zahraniční značky automobilů

Sháníte nové tlumiče pérování? Hledáte auto-moto e-shop s předními a zadními tlumiči pérování pro různé modely automobilů? Tlumiče pérování můžete objednávat online z pohodlí domova přes e-shop autola.cz. Na našem e-shopu najdete zadní i přední tlumiče pérování pro všechny modely českých i zahraničních automobilů. Naskladněny máme i neoriginální tlumiče pro starší modely automobilů, jako je ŠKODA FAVORIT, FORMAN, FELICIA. Možnost osobního odběru e-shopové objednávky i na naší prodejně v Třebíči.


Měděné, ocelové brzdové trubky - výroba na počkání

Měděné, ocelové brzdové trubky - výroba na počkání

Potřebujete měděné nebo ocelové brzdové trubky? Hledáte v okolí Třebíči prodejnu auto moto, kde Vám připraví brzdové trubky na počkání? Navštivte prodejnu firmy AUTOLA, kde vám zhotoví brzdové trubky na počkání. Prodáváme brzdové trubky pro všechny značky automobilů v různých rozměrech. Vyrábíme brzdové trubky: - měděné - průměr 4,7 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm - ocelové - průměr 4,75 mm a 6 mm Prodáme Vám libovolné množství brzdových trubek v mědi nebo oceli.


Motorové oleje VENOL pro osobní i nákladní automobily za skvělé ceny eshop

Motorové oleje VENOL pro osobní i nákladní automobily za skvělé ceny eshop

Motorové oleje VENOL jsou vysoce výkonné oleje pro osobní i nákladní automobily společnosti VENOL Motor Oil se sídlem v Ladbergenu v severním Německu. Doménou společnosti je výroba nejkvalitnějších motorových olejů skupiny Active Power, což je řada technologicky vyspělých produktů a surovin, umožňujících dosáhnout nejvyššího výkonu motoru s co nejnižší spotřebou paliva. Na jejich prodej se zaměřuje eshop firmy TRANSA Opava - vyberete si u nás z mnoha druhů motorových olejů za skvělé ceny. Motorové oleje VENOL - eshop: - pro celoroční využití v automobilech vybavených benzínovými a naftovými motory s přeplňováním nebo bez - pro benzínové a dieselové motory pracující v různých provozních podmínkách - pro vznětové motory s přeplňováním a pro motory se vstřikovacím systémem - pro motory osobních a dodávkových automobilů provozovaných v náročných podmínkách městského provozu - pro benzínové, dieselové motory, dodávky, osobní vozidla a SUV pracující při velkém zatížení. Nejkvalitnější motorové oleje skupiny Active Power umožňují dosáhnout nejvyššího výkonu motoru s co nejnižší spotřebou paliva. Vyzkoušejte motorové oleje VENOL i vy, stačí si vybrat na našem eshopu, kde máme vše skladem. Náš eshop je zaměřen na zákazníky nejen z Opavy, Ostravy nebo Olomouce, ale také pro celou Českou republiku.


Prodej autobaterií a příslušenství pro akumulátory

Prodej autobaterií a příslušenství pro akumulátory

Sháníte autobaterii, akumulátor nebo auto nabíječku? Přijďte do naší prodejny ve Zlíně! Jsme specializovaná prodejna a nabízíme široký výběr zboží. Najdete u nás autobaterie, motobaterie, trakční a záložní baterie, auto nabíječky a startovací zdroje. Nabízíme také široký sortiment startovacích záložních a trakčních akumulátorů. Provádíme test baterie pod zátěží, výměnu baterie či proměření dobíjecí soustavy. Vykupujeme opotřebené baterie. Naši prodejnu Ing. Radek Houška – Autobaterie Zlín najdete na ul. Přímá 526 ve Zlíně. Otevřeno máme každý všední den od 8,00 – 17,00 hod. Nechte si poradit s výběrem přímo od odborníků a navštivte naši prodejnu ve Zlíně. Jsme maloobchod i velkoobchod.


Nosiče kol na tažné zařízení – výroba a prodej

Nosiče kol na tažné zařízení – výroba a prodej

Uvažujete o koupi nosičů na tažné zařízení? Vsaďte si na kvalitu a pořiďte si nosiče od společnosti ASN HAKR Brno s.r.o. Naše nosiče na tažná zařízení se vyznačují širokou variabilitou. S nosiči HAKR přepravíte nejenom jízdní kola či lehké motorky, skútry a koloběžky. Univerzální nosič HOBBY zvládne i zátěž do 100 kg a je hojně využíván myslivci pro přepravu dřeva a lesní zvěře. Nakupovat můžete přes e-shop nebo přímo v kamenné prodejně společnosti ASN HAKR Brno s.r.o. Naše pobočky naleznete v Praze, Brně a Ostravě.