Rekonstrukce bytových jader v domech Laštůvkova 14,16,33,35, Wollmanova 1-11 lichá, Valouškova 8,12

Rekonstrukce bytových jader v domech Laštůvkova 14,16,33,35, Wollmanova 1-11 lichá, Valouškova 8,12

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce celkem 79 bytových jader v objektech bytových domů Vondrákova 17, 19, 21, 23 v Brně Bystrci. Stávající bytová jádra z umakartu budou nahrazena jádry z plynosilikátových tvarovek. V uvedených bytových domech dojde k rekonstrukci bytových jader. Některá bytová jádra v domech byla již v minulosti rekonstruována, rekonstrukci těchto prostor tedy projekt nezahrnuje. Přesný počet pro jednotlivé domy je uveden v technické zprávě. Více informací o předmětu plnění je uvedeno v zadávací dokumentaci a jejích přílohách dostupných na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2017 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno, Městská část Brno-Bystrc

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, Městská část Brno-Bystrc

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
Nám. 28. dubna 60

Zadavatel PSČ:
635 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
RPA Tender, s.r.o., Starobrněnská 20, 602 00 Brno

Zadavatel telefon:
+420 542 211 083

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bystrc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby

Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby

Představujeme Vám firmu Vladimír Černý z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní zednické práce, rekonstrukce bytových jader, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby a obkladů, omítky, fasády a štuky. Naše služby: - rekonstrukce bytových jader - zednické práce - obkladačské práce - montáž sádrokartonu Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Vladimír Černý bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Španielova 1321/45, Praha.


Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Máte v bytě ještě staré umakartové jádro, které nutně potřebuje přestavbu? Hledáte firmu, která by se o to postarala a která má bohaté zkušenosti? Oslovte firmu Zednictví Antonín Habiňák se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Provádí rekonstrukce i v okolí Brna, především v lokalitě Brno-venkov, a v okolí Mikulova. Postaráme se o kompletní zednické práce při rekonstrukci bytového jádra. Samozřejmostí jsou i obkladačské práce, se kterými máme bohaté zkušenosti. Pracujeme nejen s klasickými obklady a dlažbou, ale i s velkoformátovými dlaždicemi či s mozaikou. Je pro Vás koupelna relaxačním místem, kde večer po práci čerpáte novou energii? Pak rozhodně potřebujete spolehlivou firmu, která se postará o perfektní přestavbu staré koupelny a vytvoří útulné místo. Dále obkládáme i kuchyně a pokládáme dlažbu jak v interiéru, tak i v exteriéru. Problém není ani položení dlažby na terase, lodžii či na příjezdové cestě.


Rekonstrukce bytů, domů, interiérů, zateplení fasády

Rekonstrukce bytů, domů, interiérů, zateplení fasády

Pokud Vás čeká výběr stavební firmy pro rekonstrukci a stavební úpravy bytu či domu, na Zlínsku můžete oslovit naši společnost Sanitsystem s.r.o. Otrokovice. Zajistíme veškeré stavební práce v souvislosti s rekonstrukcemi domů nebo bytů i zateplení fasády. Provádíme certifikované odborné montáže: - přestavby bytového jádra - rekonstrukce interiéru bytu i domu - kuchyně - montáže SDK - výměna podlah, dveří - půdní vestavby - zateplení domu - instalatérské práce - vodo topo plyn, elektroinstalace.


Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen

Představujeme Vám firmu Petr Maňásek z okresu Uherské Hradiště, která svoji činnost zaměřila na komplexní rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen. Při realizaci nových koupelen nebo jejich rekonstrukcí zajišťujeme zednické, obkladačské, instalatérské, elektrikářské, malířské a podlahářské práce. Naše služby: - rekonstrukce bytů a bytových jader - rekonstrukce koupelen - výroba kuchyní Pokud Vás naše rekonstrukce koupelen zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polešovice 47, okres Uherské Hradiště.


Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Stavební firma Tomáš Viktoriny provádí rekonstrukce a přestavby bytu, koupelny i bytového jádra, prostě komplexní služby od projektu až po předání hotové koupelny nebo bytu připraveného k použití. Stavby - opravy - rekonstrukce: - rekonstrukce, renovace a přestavba bytových jader, koupelen a bytů včetně grafického návrhu - přestavba nebytových prostorů - realizace koupelny na klíč - montáž suchých staveb, sádrokartonu a sádrokartonových příček - pokládka plovoucích podlah, lina, Marmolea a další. Zdarma vám poskytneme odbornou konzultaci a vypracujeme cenovou nabídku.


Stavební a obkladačské práce Praha, kompletní stavební práce na klíč v bytech a domech

Stavební a obkladačské práce Praha, kompletní stavební práce na klíč v bytech a domech

Představujeme Vám firmu Lane, kterou v Praze provozuje pan Ladislav Neubauer. Naše činnost je zaměřena na kompletní stavební práce na klíč od A do Z. Díky spolupráci s velkou řadou společností nabízíme hladký průběh rekonstrukcí, stavebních úprav či bouracích prací. Stavební činnost, práce: - rekonstrukce bytů - zednické práce - rekonstrukce koupelen, bytových jader - úpravy interiérů - malířské, natěračské a lakýrnické práce - pokládka plovoucích podlah - obkladačské práce - bourací práce - dekorativní úpravy interiérů. Nehledejte řemeslníky, všechno od začátku až do konce zajistíme my - Lane, Ladislav Neubauer z Prahy.