Výrobková inovácia v spoločnosti ZTS VVU Košice, a.s. - zariadenia

Výrobková inovácia v spoločnosti ZTS VVU Košice, a.s. - zariadenia

Verejný obstarávateľ plánuje nákup:
1. Automatizovaného zváracieho pracoviska - 1 ks
2. Obhliadku priestorov v ZTS VVÚ Košice a. s., Južná trieda 82, Košice - 1 ks pozostávajúcu z:
2.1 Doprava do: DDU ZTS VVÚ Košice a. s., Južná trieda 82, Košice
2.2. Návod na obsluhu v slovenskom alebo českom jazyku súčasť dodávky
2.3 Komunikačný jazyk stroja slovenský alebo český - súčasť dodávky
2.4 Montáž, zapojenie zariadenia a uvedenie do prevádzky súčasť dodávky
2.5 Nastavenie zariadenia súčasť dodávky
2.6 Skúšobná prevádzka súčasť dodávky
2.7 Zaškolenie obsluhy stroja súčasť dodávky.

Špecifikácia predmetu zákazky je z dôvodu zabezpečenia dodržania oprávnenosti nákladov v projekte uvedená v prílohe č. 2 týchto súťažných podkladov, kde je presne špecifikovaný predmet zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2017 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ZTS Výskumno-vývojový ústav Košice, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
734 800 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ZTS Výskumno-vývojový ústav Košice, a.s.

Zadavatel IČ:
31651585

Zadavatel ulice:
Južná trieda 95

Zadavatel PSČ:
041 24

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Anna Smidova

Zadavatel telefon:
+421 556 834 115

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ztsvvu.eu/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42662000-4
Zváracie zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařovací inventory MMA VECTOR Welding zakoupíte pohodlně na eshopu i na prodejně

Svařovací inventory MMA VECTOR Welding zakoupíte pohodlně na eshopu i na prodejně

Sháníte vše potřebné pro svařování? Potřebujete zakoupit nový svařovací inventor? Obraťte se na odborníky v oblasti prodeje a poradenství svařovací a svářecí techniky, na společnost Svářecí technika WELDPOINT s.r.o., kterou najdete v Zakřanech v okrese Brno-venkov. Svařovací inventory mění běžné síťové napětí na střídavé vysokofrekvenční napětí, které se následně využívá ke svařování. Zakoupit na prodejně, nebo pohodlně přes eshop, můžete svařovací inventory MMA VECTOR Welding. Najdete u nás jednofázové, podpěťové a třífázové. Podpěťové svařovací inventory jsou vhodné pro svařování v terénu a na staveništích. Obrátit se na nás můžete i v případě, že budete potřebovat odborně poradit v oblasti svařování. Zakoupit u nás můžete vše potřebné pro bezpečné svařování.


Autogenní technika pro svařování a řezání – prodej redukčních ventilů, spořičů plynu

Autogenní technika pro svařování a řezání – prodej redukčních ventilů, spořičů plynu

Hledáte obchod, který se kompletně zabývá technikou pro svařování? Obraťte se na společnost Svářecí technika WELDPOINT s.r.o. a budete zaručeně spokojeni. V sekci Autogenní technika pro svařování a řezání naleznete výrobky značky GCE: - Redukční ventily – Argon, CO2 - Přechodky – součástí přechodek není těsnění - Náhradní díly redukčních ventilů - těsnění - Spořiče plynu – k úsporám dochází při bodování a krátkých svárech - Pálící strojky a příslušenství – Autogenní řezací strojek HK-12 - Bezpečnostní prvky – zastupují ventily proti zpětnému šlehnutí. Řadí se sem pojistky a suché předlohy. Rozdělení pojistek a suchých předloh dle úrovně poskytované ochrany: - Základní ochrana – Pojistka BV 12 - Střední ochrana – Suchá předloha SG-2 (SP20) - Vyšší ochrana – Suchá předloha SG-5 (SP50), SG-3 (SP4)


AKCE eshop se svařovací technikou - svářečky, elektrické nářadí s dopravou zdarma

AKCE eshop se svařovací technikou - svářečky, elektrické nářadí s dopravou zdarma

Vybavte si svařovací pracoviště a objednejte si vše potřebné na jednom místě a navíc s dopravou zdarma! Veškerou svářecí techniku a materiál pro svařování pořídíte v eshopu svařovací technika Boris Vaculík Znojmo. Sortiment výrobků je opravdu široký. Vyberete si zde svářečky, elektrické nářadí (pájky, brusky, horkovzdušné pistole), brusivo, elektrocentrály, plazmové řezačky nebo autogen. Dále pak máme osobní ochranné pomůcky (obleky, kukly, brýle) - to vše můžete mít díky AKCE doprava zdarma nad 2500 Kč brzy u vás doma. Poskytujeme odborné informace k veškeré svářecí technice a pomůžeme vám s výběrem.


Prodej plasmové pálicí stroje odbočkové značka ForCUT

Prodej plasmové pálicí stroje odbočkové značka ForCUT

Uvažujete o koupi plasmového (plazmového) pálicího stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. se specializuje na značku ForCUT včetně hořáku. Prodává několik typů této značky: Vysoce výkonné plazmové řezací zařízení se vyrábí se vzduchem nebo kapalinou chlazeným ručním nebo strojním hořákem. Zvlášť vhodné pro částečně automatizované řezaní v náročných podmínkách např. na šrotištích a v dílnách. Jsou určené pro řezaní veškerých elektricky vodivých materiálů na přímé a tvarové řezy, také na ukosování. Centrální přípoj hořáku, bezkontaktní zapalování, regulátor vzduchu, kontrola plazmového plynu, kontrola chybějící fáze, kontrola tepelného přetížení, indikace plazmový oblouk zapnutý,kontrola zkratu hořáku.


Individuální kompletní systémy s robotem Děčín, svářecí technika, modulární kompletní systémy

Individuální kompletní systémy s robotem Děčín, svářecí technika, modulární kompletní systémy

Naše firma EWM HIGHTEC WELDING s.r.o. z okresu Děčín vyrábí a dodává svařovací techniku. Dodáno, smontováno a uvedeno do provozu podle požadavků zákazníka. Svařovací jednotky jsou ihned připraveny ke svařování! Dodáváme kompaktní, standardizované svařovací jednotky s možnostmi automatizace střiženými na míru jsou optimálním řešením pro vysoké požadavky. Na přání vybaveno FANUC nebo robotem Kuka. Pokud Vás naše individuální kompletní systémy s robotem zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jiříkov, okres Děčín.


Půjčovna svařovacích strojů, svařovací invertor, samozatmívací kukla

Půjčovna svařovacích strojů, svařovací invertor, samozatmívací kukla

Nechcete se Vám kupovat svářečka nebo máte v servisu své svařovací stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. Brno - Chrlice půjčuje svařovací invertory včetně kompletního příslušenství jako je samozatmívací kukla. Při dlouhodobém půjčení sleva. -Svařovací stroj MIG/MAG vodou chlazený -Svařovací stroj MIG/MAG ForMig 249, -Svařovací invertor přenosný GAMA1500 -Svařovací invertor přenosný GAMA1300D -Transformátor svařovací. Spotřební materiál - elektrody, dráty, je účtován zvlášť. U drátů je možné účtovat jen spotřebované množství. Zaškolení obsluhy a prověření fungování stroje je samozřejmostí. Dále je možnost půjčení samozatmívací kukly. Zavolejte nebo přímo dojeďte na prodejnu v Brně Chrlicích.