Poptávám šňůry na prádlo

Poptávám šňůry na prádlo

Poptávám šnůry na prádlo, červené.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2017 10:01

Platnost poptávky:
16.06.2017 07:56

Kontaktní osoba:
Šíma Jaroslav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 320 899

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Firma PERITO - přední výrobce a dodavatel dveřních výplní - je také dodavatelem širokého sortimentu doplňků pro vchodové dveře. Veškeré doplňky, které dodáváme, jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů. Jejich montáž probíhá ve většině případů zároveň s výrobou dveřní výplně, popřípadě je pro doplňky provedena příprava. V současné době jsou trendem dveřní doplňky, jako kolmé madlo, které může být doplněno digitálním kukátkem. Součástí madla či vchodových dveří může být také biometrický přístupový systémem, kdy vám k otevření dveří stačí pouhý otisk prstu nebo třeba zadání číselného kódu na klávesnici. Pro hliníkové dveře můžete zvolit také například zateplený dopisní vhoz. Design dveřních výplní také podtrhne praktický prvek, jako je okopový nerezový plech. K dispozici jsou také klasické varianty dveřních doplňku, jako je dopisní vhoz, kukátko v provedení bílé, zlaté, bronzové nebo chromové. Dodáváme i klepadla v různých tvarech z lakované mosazi


Prodej luxusních vánočních ozdob a dekorací - baňky, lucerny, postavičky, světýlka

Prodej luxusních vánočních ozdob a dekorací - baňky, lucerny, postavičky, světýlka

Potrpíte si na výzdobu a chcete se vyhnout kýčovitým věcem? Není nic jednoduššího, než navštívit naše Zahradnické centrum Brabec, s.r.o. v Brně-Modřicích, kde se určitě vyberete. S ohledem na roční období pravidelně obměňujeme expozici. Přijďte se inspirovat různými nápady například pro vánoční svátky. Prodáváme baňky, světýlka, girlandy, umělé jmelí, postavičky (anděly, skřítky, čerty, louskáčky, sobíky, ptáčky), houpací koníky, domečky, sněžící koule, řetězy, proutěné košíky, lucerničky, svíčky a svícny třeba v přírodním dekoru, zkrátka luxusní vánoční dekorace, které vnesou sváteční náladu do jakéhokoliv interiéru.


Nábytkové kování z velkoobchodu Schachermayer – váš neviditelný pomocník

Nábytkové kování z velkoobchodu Schachermayer – váš neviditelný pomocník

Všimli jste si už někdy, že bereme věci jako samozřejmost? Že prostě fungují a my nehledáme důvod proč? Podobně je to i s nábytkem a nábytkovým kováním. Kuchyňská skříňka jakoby sama zajede zpátky do své původní polohy. Nic ale není jenom tak. Za vším totiž stojí Schachermayer - velkoobchod s kvalitním nábytkovým kováním. Nejnovějším hitem firmy Schachermayer v oblasti nábytkového kování je rohová otočná výsuvná skříňka LeMans II. Zde se umění hladkého pohybu a stylového kovového designu dotáhlo k dokonalosti. Výsuvné skříňky LeMans nabízí velké množství výhod: - Úhel otevření 85° zabrání kolizi otevřených skříněk – pohyb v kuchyni se tak stane plynulým a praktickým. - Nosnost 25 kg udrží i těžké masivní pánve nebo hrnce. - Jednoduchá montáž, při které si můžete podle své potřeby zvolit polohu polic. Výškové přenastavení můžete provádět opakovaně. - Tlumič nárazu, který dokončí pohyb zavírání za vás. Rychle a hlavně tiše. Představu o nábytkovém kování nabízeném firmou Schachermayer si můžete utvořit v on-line webkatalogu. Nabízí přehledný a informativní výčet veškerého sortimentu nábytkového kování, včetně cen. Zde můžete vybírat z pohodlí domova a vybrané nábytkové kování následně zakoupit u některého z řady partnerů firmy Schachermayer, které naleznete po celé ČR. Pokud dáváte přednost osobnímu přístupu, můžete také navštívit pobočky v Praze - Hostivicích, Brně nebo Opavě. Vyškolený personál je tu jen pro vás. Více než 170letá tradice a kvalitní výrobky i přístup k zákazníkům dělá z firmy Schachermayer absolutní špičku ve svém oboru. Vsaďte na osvědčenou kvalitu, vsaďte na nábytkové kování z velkoobchodu Schachermayer.


Potřeby všeho druhu pro kutily, chataře a zahrádkáře a specializované železářství

Potřeby všeho druhu pro kutily, chataře a zahrádkáře a specializované železářství

U firmy STORES-Bruntál, s.r.o. zakoupíte železářský sortiment výrobců Brano, FAB, Hobes, Komas, Massag, Rostex, TKZ Polná za velice výhodné ceny. Může jít o nábytkové, stavební kování, spojovací materiál (šroubky, matice). Naše prodejna je v blízkém dosahu zákazníkům z Rýmařova a okolí. Dále zámky, závěsy, mechanické zábrany, kotvící prvky, protiplechy, uzávěry, lepidla, stavební chemii, ruční, zednické a elektrické nářadí značek Black&Decker, Dewalt, Extol, Ferm, Narex, Makita. Zkrátka vše pro domácí a profesionální kutily, chataře i zahrádkáře. Víte co potřebujete a nemáte zrovna cestu kolem? Nevadí, pak vám vybrané zboží necháme zaslat dopravní službou. Naším cílem je, aby se k nám zákazníci vždy rádi a častěji vraceli.


Panelové, japonské posuvné stěny - moderní a elegantní doplněk interiérů

Panelové, japonské posuvné stěny - moderní a elegantní doplněk interiérů

Máte rozměrnější okna nebo dveře? Potřebujete elegantně a prakticky rozdělit prostor v místnosti? Panelové (japonské) posuvné stěny jsou pro vás dokonalou volbou. Pokud si nejste jisti s výběrem, pak se obraťte na firmu Rega interier v Olomouci, kde vám rádi poradí a navrhnou možnosti realizace. Panelové, japonské posuvné stěny jsou vyráběny z roletových látek, ale také z látek záclonových nebo dekoračních. Panelové posuvné stěny jsou složeny z panelů umístěných na jednoduchém pojezdovém systému, který je velmi jednoduchý na ovládání. V našem Showroomu v Olomouci si vyberete z mnoha druhů včetně nových originálních kolekcí. Panelová (japonská) stěna se stane moderním, dekorativním a výrazným prvkem vašeho interiéru.


Stavební, zahradní nářadí, nástroje a manipulační technika - velkoobchod, nákup přes eshop

Stavební, zahradní nářadí, nástroje a manipulační technika - velkoobchod, nákup přes eshop

Vše potřebné pro zahradu najdete na jednom místě v eshopu firmy ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž. Široký sortiment stavebního, zahradního nářadí a manipulační techniky je další oblastí, kterou se kromě prodeje pracovních oděvů, obuvi, ochranných pomůcek zabýváme. Pokud chcete využít jako zákazníci všechny výhody našeho velkoobchodu, registrujte se na našem eshopu - díky VIP členství Vám umožníme nákup se splatností na fakturu a také budeme mít širší výběr zboží. Velkoobchodní prodej, nákup přes eshop: - nástroje a nářadí - dílenské nářadí a měřidla - metry, vodováhy, kladiva, kleště, šroubováky, páčidla, aku vrtačky a další - řezné a brusné - odlamovací nože, vrtáky, pily, pilníky, brusné, diamantové kotouče, ocelové kartáče atd. - stavební pro domácí kutily a stavaře - zahradní nářadí i technika za příznivé ceny - železářské - zámky, karabiny - pletivo - manipulační technika.