Poptávám plastový bazén
Poptávám plastový bazén o průměru 3, 60 šíře a 90 cm hloubka. Je to klasický kulatý bazén do kterého dáváme plastovou fólii, je zde pouze jedna tryska a odvod vody do pískové filtrace. Děkuji za odpověď.
Poptávám výrobu plastové vaničky
Sháním kdo by zvládl vyrobit plastovou vaničku o rozměrech 73x140cm (vnější rozměry) a hloubka 10cm z plastu min. 5mm. Na obrázku je kam ji chci vložit a obetonovat, slouží to na umývání psa, vana by byla venku.
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Plastový dětský nábytek, Německo
V současné době plánuji svou vlastní společnost v oblasti venkovního dětského nábytku z vysoce kvalitního plastu. Chtěls bych vytvořit celou produktovou řadu s následujícími produkty: -hrací domky -skluzavky -pískoviště -sedací sestavy V případě zájmu se budu těšit na odpověď. S přátelským pozdravem Stefanie Bartosch
Poptávám výrobu plastových hrabel na sníh
Výrobce plastových hrabel na sníh.
Predchádzanie vzniku odpadu kompostovaním
Predmetom verejneho obstaravania je dodanie skatul na kompostovanie, za ucelom predchadzania vzniku biologicky rozlozitelnych komunalnych odpadov. Blizsia specifikacia predmetu zakazky je obsiahnuta v sutaznych podkladoch.
Poptávám plastový závěs
Poptávám plastový závěs do otvoru o rozměru š: 265 cm a výška 268 cm. Děkuji
Poptávám plastové díly k botníku
Poptávám náhradní plastové díly k botníku (uchycení výklopných dvířek).
Poptávám šňůry na prádlo
Poptávám šnůry na prádlo, červené.
Poptávám pevný plastový koš na prádlo
Poptávám pevný plastový koš na prádlo, min 60l, který by také mohl sloužit při stěhování drobných věcí klientů v domově pro seniory.
Poptávám dodavatele zboží do obchodu
Hledám dodavatele pro zařízení mého obchodu - plastové figury, trpaslíci, zahradní zvířátka, plechové potištěné tabule s celebritami, zpěváci, herci a podobně. Případné katalogy s výběrem zboží a kontakty na dodavatele.
Poptávám plexisklo na stůl
Poptávám plexisklo na stůl, rozměry: 115,5 x 64,5 cm, tloušťka 3 až 5 mm. Za jakou cenu a v jakém termínu při osobním odběru.
Poptávám plastový příborník MOVE
Poptávám plastový příborník MOVE 100 (916x474 mm) - bílá barva. Prosím o sdělení dodavatelů na Praze 9.
Poptávám výrobu a montáž plastového bazénu
Poptávám vypracování cenové nabídky na výrobu, montáž a vybavení plastového bazénu pro slanou vodu o velikosti cca 6x3m, hl 1,3m (vody).
Zboží pro domácnost, Ukrajina
Jsme ukrajinská společnost, výrobce kvalitního zboží pro domácnost (ozdobné papírové ubrousky, pytle na odpadky, balení, snídaně, vaky na led, papír na pečení, fólie, rukavice, ručníky a kuchyňské houby, potravinářské fólie, rukáv na pečení, kuchyňské textilie atd . Těšíme se na obchodní spolupráci s odběrateli.
Poptávám opravu plastového bazénu
Poptávám zjištění úniku vody z plastového bazénu, případně opravu. Rozměry 4,5-1,5m.
Zboží pro domácnost, Ukrajina
Hledám distributora zboží pro domácnost (pytle na odpadky, potravinářské fólie, papír na potraviny, kuchyňské a koupelové houby, různé kuchyňské prádlo) a papírových ubrousků.
Poptávám gumový ubrus
Poptávám gumový ubrus s třásněmi do exteriéru, zelené barvy.
Poptávám výrobu plastových tácků
Dobrý den, potřeboval bych vyrobit 500 ks plastových tácků průměr 70 mm, síla 3 mm,bez potisku, pouze v nějaké dohodnuté barvě. Můžete mi prosím zaslat nějakou přibližnou kalkulaci. Děkuji Václav Baudisch
Poptávám dodavatele rybářských potřeb pro e-shop
Poptávka dodavatele rybářských potřeb pro e-shop. Dobrý den, hledáme touto cestou dodavatele rybářských potřeb pro e-shop. Jedná se o veškeré rybářské vybavení včetně campingu. Předem Vám děkujeme za případnou zpětnou vazbu.
PVC pohárky, Německo
Vážené dámy a pánové, potřebujeme v nepravidelných intervalech poháry z PVC o rozměrech 110x82x50mm, tloušťka 0,5mm. Materiál musí být nové zboží. Množství k odebrání 100 000 ks. Můžete nám jmenovat výrobce?
Poptávám výrobu plastové kuchyňské pomůcky
Výrobek - skládačka - organizér do kuchyně - ve stavu: technické výkresy (registrace průmyslového vzoru), model 1:1 vyrobený na 3D tiskárně (hmotnost 261g), návrhy užití v praxi, hrubá kalkulace výroby a návratnosti (konzultace v oboru) a návrh teleshoppingové kampaně resp.scénářů (registrováno u Aurapont).
Skluznice, Německo
Hledáme výrobce ochranných sanic (skluznic) v univerzálním provedení pro krasobruslení a hokej.
Poptáváme plastovou vložku do bazénu
Poptáváme plastovou skořepinu. Chtěli bychom do betonového základu na bazén vložit plastovou skořepinu. Rozměry jsou cca 5 x 2 x 1,3 m.Zjištujeme možnosti a ceny různých materiálů. Je možné určit přibližnou cenu ? S pozdravem Helena Jurečková
Poptáváme jmenovky na dopisní schránky v bytovém domě
Hledáme zhotovitele a dodavatele jmenovek na dopisní schránky ( asi 9 x 3 cm) v činžovním domě. Jmenovky z plastu s vyrytými a probarvenými jmény. Jmenovky budou na schránky přišroubovány.Jedná se asi o 25 jmenovek. Za nabídku (i cenovou) předem děkuji. Helena Jablonská předseda SVJ a BD