Chemické a analytické laboratórium spoločnosti BETA BioTech, s.r.o.

Chemické a analytické laboratórium spoločnosti BETA BioTech, s.r.o.

Predmetom zákazky je nákup špecializovanej technológie v nasledovnom členení:
- Titrátor
- Elektroforéza
- Vákuová odparka
- Multimeter stolový
- Hriadelové miešadlo
- Stolovy refraktometer
- Polarimeter
- Homogenizátor
- Lyofilizátor
- Mikroskop s prepojením na PC
- Sada pipiet
- Ultrazvukový homogenizátor
- Preosievačka
- Odstredivka
- Digestor
1/3
- Mufľová pec
- Sušiace váhy
- Reometer
- DSC
- Extrakčný prístroj
- Kjeldahlova aparatúra
- Magnetické miešadlo s ohrevom
- Laboratórne predvážky
- Laboratórne predvážky
- Laboratórne predvážky
- Laboratórne predvážky
- Sušiareň
- Analytické váhy
- Vodný kúpel s trepanim
- Reakčný duplikátorový kotlík 5-litrový
- Encapsulator
- ReoTenziometer
- Izotachoforéza
- Zariadenie na výrobu deionizovanej vody
- Preparatívna LC
- Termostat s CO2 režimom
- Chladnička
- Mraznička
- Prenosný pH-meter s vpichovou sondou
- Digitálna byreta
Nakoľko je opis predmetu zákazky textovo rozsiahly, bližšie technické špecifikácie sú uvedené v Súťažn. podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BETA BioTech, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.06.2017 10:30

Cena veřejné zkázky:
416 398 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BETA BioTech, s.r.o.

Zadavatel ulice:
Budyšínska 36

Zadavatel PSČ:
831 02

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 866 712

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.betabiotech.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42993000-3
Stroje pre chemický priemysel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Laboratorní sklo - odměrné baňky, džbány, kádinky, láhve eshop

Laboratorní sklo - odměrné baňky, džbány, kádinky, láhve eshop

Firma FAGRON a.s. sídlící v Olomouci je odborníkem v oblasti farmacie. Mimo léčivých přípravků a farmaceutických surovin si na eshopu shop.fagron.cz také vyberete z širokého sortimentu farmaceutického materiálu i laboratorního skla. Laboratorní sklo - eshop: - baňky (širokohrdlé, úzkohrdlé, odměrné, s kulatým i plochým dnem - džbány - lékovky - kádinky (nízké, vysoké, skleněné, plastové, s uchem - láhve - sterilní jehly, kleště, lžičky, pinzety - misky - mikrozkumavky a další. FAGRON a.s. - vše pro vaši laboratoř.


Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do laboratoří

Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do laboratoří

Potřebujete ke svému mikroskopu kvalitní a výkonnou kameru nebo profesionální software? Pak se obraťte na brněnskou firmu RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky, která poskytuje široký sortiment kamer a profesionální software pro mikroskopii. Firma nabízí široký sortiment mikroskopických kamer: - barevné full ultra HD kamery - kamery pro přímé snímaní a přenášení přes HDMI - kamery s vysokým rozlišením a 2,3 nebo 5, 10 MPix - kamery s čipy sCMOS pro náročné aplikace - kamery s chlazením pro fluorescenční mikroskpii - kamery s rozhraním WIFI a připojení k mobilnímu felefonu - příslušenství pro kamery K výkonným kamerám Euromex si rovněž můžete zakoupit profesionální software Image focus 4, který disponuje těmito možnostmi: - ovládání kamer CMEX - úpravě obrázků - obrazové analýze - tři režimy (capture, browse, image), které umožňují práci s pořízenými snímky - pro systémy (Windows XP/Vista/7/8, CPU Intel Core 2 Duo a vyšší) - paměť 2G a vyšší - USB připojení (USB-2 HiSpeed) Neváhejte a i Vy se podívejte na širokou nabídku kamer Euromex a výkonný software od firmy RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky, která je Vás partner pro mikroskopii.


Bezpečnostní nádoby na kontaminovaný odpad pro laboratoře a ambulance Praha

Bezpečnostní nádoby na kontaminovaný odpad pro laboratoře a ambulance Praha

Použitelné pro: - injekční jehly - špičky - zkumavky - PCR platíčka a pro další či jiný kontaminovaný odpad, který nepatří do běžného komunálního odpadu. Tyto nádoby mají bezpečnostně uzavíratelná víka a mají certifikované atesty. Představujeme: - bezpečnostní nádoby s ISO 6706 a BS 5404 - Nádoby na jehly ( může se použít i na špičky či PCR zkumavky) - bezpečnostní nádoby větších objemů s ISO 6706 a BS 5404. Společnost Biogen Praha, s.r.o. byla založena roku 1996 v souvislosti s distribucí enzymů pro molekulární biologii.


Laboratorní lisy - výroba ruční, motorový hydraulický lis

Laboratorní lisy - výroba ruční, motorový hydraulický lis

Výrobky a zařízení firmy Brio můžete vidět nejen v laboratořích stavebních hmot, ale také v hutnických laboratořích, teplárnách nebo sklárnách. Laboratorní lisy: Ruční laboratorní lis BSL - 2 - konstruován pro lisovací sílu až 25 tun Laboratorní motorový hydraulický lis BSML - konstruován pro lisovací sílu až 25 tun - tento lis může být dodán s poloautomatickým ovládáním nebo jako automat Tyto dva typy lisů jsou určeny pro přípravu vzorků nebo-li tablet v rentgenofluorescenční a infračervené spektrometrii, nebo pro použití v kalometrických metodách. Dále vyrábíme tyto lisy: Lis Compact 20/160 kN - určen pro pevnostní kontrolu betonových a cementových vzorků Lis Compact Thermo 300 kN - určen pro lisování laboratorních vzorků sypkých materiálů za tepla - také umožňuje provádět tlakové zkoušky materiálu bez lisovníku v rozsahu síly a pracovního prostoru lisu. Všechna naše zařízení odpovídají příslušným evropským normám.


Moderní diagnostické soupravy MLPA prodej Praha – rychlejší a levnější

Moderní diagnostické soupravy MLPA prodej Praha – rychlejší a levnější

Moderní diagnostické soupravy využívající metodu MLPA (Multiplex Ligation-dependent Probe Amplification) prodává včetně laboratorních a chemických pomůcek určených pro tuto metodu společnost Biogen Praha, s.r.o. ve svém eshopu. Metoda MLPA je rychlejší a levnější, než metoda FISH a diagnostické soupravy pro využití této metody, stejně jako další produkty v eshopu jsou vyráběny holandskou společností MRC-Holland. Konečná analýza výsledků této metody je možná pomocí specializovaného počítačového programu. Máte-li k výhodám moderních diagnostických souprav využívajících metodu MLPA dotazy, neváhejte se obrátit na profesionály ze společnosti Biogen Praha, s.r.o.


Servis zdravotnické a laboratorní techniky Hradec Králové - vypracování revizních zpráv

Servis zdravotnické a laboratorní techniky Hradec Králové - vypracování revizních zpráv

BIČELS SERVIS, s.r.o. Hradec Králové Provádíme servis všech prodávaných přístrojů, servis zdravotnické a laboratorní techniky, prodej spotřebního zdravotnického materiálu. Provádíme servis zdravotnických přístrojů: servis redukčních ventilů dialyzačních monitorů infúzních dávkovačů a pump broušení nástrojů a mikrotomových nožů klimatizačních jednotek kontroly BTK Vypracování revizních zpráv na přístroje a zařízení autorizovaným revizním technikem firmy.