Výstavba rozvodov tepla a prepojenie kotolní v systéme CZT v Sabinove

Výstavba rozvodov tepla a prepojenie kotolní v systéme CZT v Sabinove

Predmetom zákazky je výstavba rozvodov tepla a prepojenie kotolní v systéme CZT v Sabinove. Prepojenie kotolní je navrhované samostatným bezkanálovým 2-rúrovým vykurovacím rozvodom z predizolovaného potrubia v zemnom vyhotovení. Vykurovací rozvod je vedený v novej trase, ktorý križuje železnicu a cestu 111/543009. Križovanie je riešené pretlakmi oceľovým potrubím.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2017 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SABYT, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
516 980 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SABYT, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31730345

Zadavatel ulice:
Mieru 8

Zadavatel PSČ:
083 01

Zadavatel obec:
Sabinov

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 263 531 231

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sabyt.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232140-5
Stavebné práce na hlavnom potrubí miestneho vykurovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Teplárenské konstrukční a dodavatelské služby v Jihomoravském kraji

Teplárenské konstrukční a dodavatelské služby v Jihomoravském kraji

Vytápění objektů, jednotky pro výrobu tepla a elektrické energie – to vše je našim cílem pro spokojeného zákazníka – naše společnost TERMOENGINEERING s.r.o. se ve svém podnikání zabývá především projekční a dodavatelskou činností. V tomto průmyslu umíme klientovi nabídnout služby od prvotní přípravy, až k samotné realizaci. Vyhotovíme projektovou dokumentaci se všemi potřebnými dokumenty, včetně nezbytných inženýrských služeb, dodáváme potřebné studie ke stavbě, zajišťujeme technické dozory a poradenskou činnost v této oblasti. Pro samotnou realizaci nachystáme stavební přípravy, montáž a přípravu pro bezpečný chod zařízení. Hlavními objekty jsou rozvodny tepla, menší i větší kotelny, tepelné výměníky a různá zařízení pro výměnu tepla. Najdete nás v Brně, a to na ulici Čechyňská 419/14a. V případě dotazů nás můžete kontaktovat i na e-mailové adrese a telefonní čísle. V případě potenciální spolupráce zajistíme osobní setkání.


Dodávky tepla a teplé vody Frýdlant, provoz teplovodní plynové kotelny po celý rok 24 hodin

Dodávky tepla a teplé vody Frýdlant, provoz teplovodní plynové kotelny po celý rok 24 hodin

Představujeme Vám firmu Teplo Frýdlant, s.r.o. z okresu Liberec, která svou činnost zaměřila na výrobu, rozvod a dodávku tepla a teplé vody. Provozujeme teplovodní plynovou kotelnu, která umožňuje v zimním období dodávat odběratelům tepelnou energii k vytápění v závislosti ke klimatickým podmínkám a venkovním teplotám. TUV po celý rok 24 hodin. Provozem této nové kotelny se značně snížily emise do ovzduší a z toho vyplývají snížené poplatky za znečišťování ovzduší. Naše firma Teplo Frýdlant, s.r.o. je ráda, že teplo a teplou vodu dodává i Vám.


Výroba, distribuce tepla, elektřiny, energetické úspory EPC Praha, elektřina pro domácnosti, podniky

Výroba, distribuce tepla, elektřiny, energetické úspory EPC Praha, elektřina pro domácnosti, podniky

Představujeme Vám firmu MVV Energie CZ a.s. Praha, která je významným výrobcem a distributorem tepelné energie na českém trhu. Součástí našich služeb je výroba a distribuce tepla, výroba elektrické energie, vodohospodářství, energetické využití odpadu a realizace energeticky úsporných projektů. Výroba, distribuce, služby: - výroba a distribuce tepla - výroba elektrické energie - vodohospodářství - energetické využití odpadu - realizace energeticky úsporných projektů Naše firma MVV Energie CZ a.s. Praha poskytuje své služby domácnostem i průmyslovým podnikům v celkem patnácti městech České republiky. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

O tepelnou pohodu Vaší nemovitosti a komfortní bydlení se postará společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. Nabízíme naše služby v oblasti výstavby a zajištění tepelných zdrojů, ale zajistíme také rekonstrukci stávají starší kotelny a její následný provoz. Po celý rok Vám garantujeme dodávky tepla a teplé vody, smluvní zabezpečení servisních a revizních služeb, opravy a údržby nebo 24 hodinový servis. Svěřte výstavbu kotelny nebo její provoz společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. a zima Vás nezaskočí. Zajistíme tepelné zdroje pro každou Vaši nemovitost.


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Jednotlivcům, domácnostem, firmám i velkým koncernům jsou určeny služby společnosti Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy, která nabízí návrhy a výstavby kotelen a jejich rekonstrukce nebo prodej a dodávky tepla. Poskytované služby jsou spojené s odborným poradenstvím za účelem snížení Vašich stávajících nákladů za teplo nebo hledáním cest financování výstavby či rekonstrukce kotelny. Máte-li dotazy k nabízeným energetickým službám, dodávkám a prodeji tepla nebo výstavbám a rekonstrukcím kotelen, neváhejte kontaktovat společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy.