Skleněné zboží, Izrael

Skleněné zboží, Izrael

Jmenuji se Yuval Oren a pracuji jako nákupčí kanceláře zvané Big Success.
Zásobujeme široký okruh zákazníků v Izraeli.

Mám zájem o koupi skleněného nádobí, skleněného zboží, prosím odpovězte na můj email yuval@big-success.co.il následující otázky.
1. Exportujete do Izraele?
2. Mohou položky projít zkouškou FDA\LFGB?
3. Akceptujete platbu L/C?
4. Budete se účastnit veletrhu Ambiene?

S pozdravem
Yuval Oren

Big - Success Ltd
3 Beit Zuri St, Tel – Aviv, Israel
Tel - + 972-3-7447901

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir / Madam

My name is Yuval Oren and I work at a buying office called Big Success.
We serve large customers in Israel.

I''m interested to purchase Glassware Products and I ask you to reply to my email: yuval@big-success.co.il and answer these questions:

1. Do you export to Israel?
2. Can the items pass a FDA\LFGB test?
3. Do you accept L\C at sight?
4. Will you attend Ambiente fair?

Best Regards
Yuval Oren

Big - Success Ltd
3 Beit Zuri St, Tel – Aviv, Israel
Tel - + 972-3-7447901
Poptávka byla vložena dne:
10.02.2017 13:26

Platnost poptávky:
10.05.2017 13:11

Kontaktní osoba:
BIG SUCCESS LTD.

Kontaktní email:

Telefon:
+972-3-7447901

Země:
Israel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Pokud sháníte vybavení na jednorázovou akci nebo potřebujete sehnat kvalitní vybavení s dlouhodobým a pravidelným používáním neváhejte a využijte velkoobchod Ilony Chovancové, která provozuje gastrosklad a e-shop s gastro výrobky. Firma nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej: - kuchyňského vybavení a potřeb pro gastronomická zařízení, (restaurace, hotely, jídelny, bufety) - užitkové a restaurační sklo, sklenice, nádoby z varného skla - porcelán (talíře, mísy, misky, hrnky ...) - příbory, nože - kuchyňské náčiní (naběračky , vařečky, metly ...) - nádobí (smaltované, nerez, hrnce, pekáče ...) - jednorázové nádobí, příbory, kelímky, papírové tácky - gastro vybavení (nerez pracovní stoly, mycí stoly, vozíky, regály, police, gastronádoby, nádoby na přepravu jídel ...). Půjčujeme kuchyňské nádobí, sklo, porcelán na různé gastronomické akce, firemní večírky nebo soukromé oslavy.


Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Sklenice pro potravinářství vyrábí společnost Sklárny Moravia se sídlem v Úsobrně v okrese Blansko. Specializujeme se na výrobu obalového skla a láhví různých tvarů a designu. Pro potravinářské účely vyrábíme v naší sklárně tyto potravinářské sklenice: - asparagus 320 ml - kečup 300 ml, 250 ml - majonéza 250 ml - kořenka 100 ml Jsme tradičním výrobcem a prodejcem obalového skla. Zaměřujeme se na výrobu lahví, sklenic a flakonů originálních tvarů dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme zpracování nového designu, výkresové dokumentace, výroby forem, balení dle vašich požadavků a další dodávky pro celkovou kompletaci výrobků.


Výroba, prodej skleněné vinné láhve na víno - přímo od výrobce ze skláren

Výroba, prodej skleněné vinné láhve na víno - přímo od výrobce ze skláren

Tradičním výrobcem a prodejcem obalového skla je akciová společnost SKLÁRNY MORAVIA se sídlem v Úsobrně v okrese Blansko. Vyrábí a prodává skleněné láhve různých tvarů k plnění alkoholickými nápoji nebo k ozdobě. Láhve na víno vyrábíme v různých barvách a objemu. Dodáváme výrobky z tvarovaného obalového skla svým zákazníkům nejen z České republiky, ale i z evropských a dalších zemích světa. Výroba, prodej: - láhve na alkohol a likéry - láhve na víno, vinné láhve - sklenice v potravinářství - kosmetické flakóny - laboratorní sklo (reagenční láhve, prachovnice, kapací láhve, byretové láhve) Sklo může mít barvu čirou, černou, hnědou nebo zelenou. Objemové vlastnosti se pohybují v rozmezí od 50 ml až po 2500 ml. Zajišťujeme zpracování nového designu, výkresové dokumentace, výroby forem, balení dle požadavků a další dodávky pro celkovou kompletaci výrobků. Plníme přání a požadavky našich klientů.


Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Ve velkoskladu gastrovybavení Chovancové Ilony si pohodlně a levně můžete zapůjčit nádobí, skleničky a mnoho dalších. Ať už pořádáte rodinnou sešlost, svatbu nebo firemní akci, naše půjčovna nádobí a skleniček je Vám k dispozici. Naše půjčovna nabízí k pronájmu kvalitní nádobí, které Vám po domluvě nachystáme na Vaší akci. Stačí nás kontaktovat, rádi Vám také s čímkoliv poradíme. Výhody půjčovny nádobí, skleniček a dalšího inventáře: - vše potřebné na akci nemusíte kupovat - nikde nic skladujete - vše přivezeme na místo akce. Kromě nádobí Vám můžeme zapůjčit také ubrusy, kelímky a obalový materiál. Firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Maturitní skleničky, vázy různých tvarů s libovolným potiskem

Maturitní skleničky, vázy různých tvarů s libovolným potiskem

Maturita je důležitým mezníkem v životě každého člověka a je třeba mít na ni nějakou památku. Ideální volbou mohou být maturitní skleničky, které Vám můžeme potisknout dle Vašeho přání. U nás najdete široký výběr maturitních skleniček, které pro Vás potiskneme např. názvem a logem školy, Vaším jménem nebo libovolným potiskem dle Vašeho přání. Můžete si vybrat z mnoha druhů skleniček např. skleničky na víno různých druhů, skleničky na sekt či šampaňské, skleničky na Martini, skleněné hrníčky, pivní půllitry, panákové skleničky, sklenky na whisky aj. Pro učitele můžete zvolit pískovanou skleněnou vázu se jmény všech studentů jako krásnou vzpomínku na Vaši třídu. Na vázu si můžete nechat vypískovat jméno učitele, logo školy, věnování nebo citát. Na další stranu třeba jména či přezdívky studentů. Nechte si vytvořit krásnou vzpomínku na studentská léta!


Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Sháníte do Vaší firmy lahvičky, kapátka nebo uzávěry? Potom neváhejte a obraťte se na nás. ELPACK, s.r.o., je firma sídlící v Brně, a zabývá se dodávkami obalového materiálu ze skla a plastu. Naše výrobky jsou nejvíce využívány převážně ve farmacii, v kosmetice, chemii, potravinářském průmyslu a jiných oborech. Prodáváme lahvičky GL 18 100 ml z hnědého skla. K lahvičkám můžeme nabídnout také různé druhy uzávěrů, pipet, rozprašovačů, kapátek, štětečků, ... Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací najdete na webových stránkách.