Piano, Jižní Afrika

Piano, Jižní Afrika

Ráda bych koupila Piano YL 2012. Jaká je cena? Jaké jsou přepravní náklady do Jižní Afriky?

Původní znění:
Inquiry
Goodday

I would like to buy wholesale from you
Piano YL 2012. What is the cost per article? How many do I need to buy and what is shipping cost to South Africa
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2017 08:59

Platnost poptávky:
11.04.2017 08:54

Kontaktní osoba:
Irma Kriel

Kontaktní email:

Telefon:
270 741 366 077

Země:
South Africa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Chcete se začít učit hrát na dechové nástroje či toužíte po novém hudebním nástroji? Tak neváhejte a zavítejte do naší prodejny Brass Studio Prague - Mgr. Arnold Kinkal, kterou najdete v Praze 8 – Karlín. Specializujeme se na prodej dechových nástrojů jak žesťových, tak i dřevěných od známých světových značek. U nás si vybere každý profesionál i začátečník. Nabízíme široký sortiment od trubek, tub, křídlovek, kornet, pozounů, barytonů, lesních rohů po klarinety, saxofony a flétny. Zakoupit si můžete veškeré příslušenství jako nátrubky, dusítka, pouzdra či plátky. Prodáváme i bazarové zboží, které je plně funkční a zkontrolované.


České i zahraniční noty pro zobcovou flétnu, dechové nástroje, eshop

České i zahraniční noty pro zobcovou flétnu, dechové nástroje, eshop

Hledáte noty pro zobcovou flétnu, ale nikde jste nenašli obchod s opravdu pestrým sortimentem? Pak jste na správném místě, u nás si totiž vyberete z velkého množství českých i zahraničních not, písniček, zpěvníků, hudebních škol, cvičení a etud pro zobcovou flétnu. Najít na našem eshopu můžete noty pro zobcovou flétnu: - sopránovou, - altovou, - a jejich soubor. Samozřejmostí jsou také noty pro ostatní zobcové a jiné flétny. Vybírejte z pohodlí vašeho domova přesně takové noty, které odpovídají vašim představám!


Zpěvníky, písničky, noty na klavír, akordeon, kytaru e-shop, prodej

Zpěvníky, písničky, noty na klavír, akordeon, kytaru e-shop, prodej

Na e-shopu eNoty.eu najdete nespočetné množství titulů od těch největších a nejvýznamnějších českých i zahraničních nakladatelství, připraveny jsou pro Vás - noty pro klavír, kytaru, smyčcové, dechové, žesťové či bicí nástroje - zpěvníky - knihy o hudbě - hudební publikace a další Vyberte si ten nejlepší hudební titul právě pro Vás – internetový obchod www.enoty.eu je pro Vás tou nejlepší volbou.


Noty různých žánrů na klavír a piano pro začátečníky i pokročilé - eshop

Noty různých žánrů na klavír a piano pro začátečníky i pokročilé - eshop

Potřebujete noty na klavír a nevíte, kde je zakoupit? Internetový obchod eNoty.eu je tou správnou volbou! V našem širokém sortimentu můžete vybírat noty pro hru s jedním klavírem: - sólo, - čtyřruční, - šestiruční. Další variantou jsou pak noty pro hru s dvěma klavíry: - čtyřruční, - osmiruční. Máme také spoustu not pro klavírní doprovody. Neváhejte a navštivte naše stránky již dnes a vyberte si z širokého sortimentů not na klavír!


Ladění a oprava pian | Praha

Ladění a oprava pian | Praha

Repasovaná piána a křídla Vám budou dobře sloužit ještě mnoho let po jejich zakoupení. Piána Petrof, Rous, Warnsdorf a další piána a pianina máme připraveny k repasi a následnému prodeji. Na skladě se nachází mnoho ještě neopravených a nezkontrolovaných pián, které po Vašem výběru připravíme k provozu. Každé piáno renovujeme do jednoho týdne. K tomu si můžete zakoupit židličku či Bethovenku. Vaše dotazy a objednávky přijímáme na telefonním čísle 222 720 180 a 724 281 238.


Strunné nástroje k prodeji i pronájmu | Praha

Strunné nástroje k prodeji i pronájmu | Praha

Strunné hudební nástroje umožňují vytvářet krásnou hudbu nejrůznějších žánrů. Ať už rádi hrajete na piano, housle, kytaru, banjo, mandolínu nebo baskytaru, u nás v prodejně a servisu hudebních nástrojů se vám jistě bude líbit. Strunné hudební nástroje jsou oblastí, ve které působíme dlouhodobě a jejich prodej a servis je naší prací i koníčkem zároveň. Strunné nástroje nejen prodáváme, ale i pronajímáme, což je služba, kterou naši zákazníci využívají na různé společenské akce a koncerty. Zapůjčení strunných nástrojů je však ideální i v případě, že o jeho koupi přemýšlíte a chcete si vyzkoušet, jak dobře se vám bude hrát, zda strunný nástroj jako je piano nebo kytara či housle skutečně využijete. Také díky pronájmu nástroje zjistíte, zda se vám bude dobře hrát u vás doma nebo zda se piano bude hodit do vašeho interiéru, a to jak svými rozměry, tak i vzhledem. Strunné nástroje prodáváme, pronajímáme a opravujeme. Samozřejmostí je i poradenství a konzultace. Na kvalitě služeb si zakládáme, a individuální přístup ke každému zájemci o hudební nástroje je pro nás prioritou. Co se strunných nástrojů týče, velmi žádanou službou u nás je i ladění a veškeré drobné opravy pian u vás doma, ve školách, školkách i kdekoliv jinde. V případě potřeby větší a generální opravy provádíme práce v našich dílnách, avšak s odvozem si hlavu lámat nemusíte, vše zajistíme. Na vaši návštěvu se budeme těšit v naší rodinné firmě HUDEBNÍ NÁSTROJE - P.LIŠKA s provozovnou na Lucemburské 21 v Praze.