Lisování hroznových jader, Itálie

Lisování hroznových jader, Itálie

Hledáme lisovny olejů, které vyrábí olej z hroznových jader.

Původní znění:
Inquiry
Hello
we are searching for oil mills which produce grape seed oils.
Poptávka byla vložena dne:
14.10.2016 11:15

Platnost poptávky:
14.01.2017 11:05

Kontaktní osoba:
Consorzio Padano


Země:
Italy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej chlebové mouky a směsi - pečení domácího chleba

Prodej chlebové mouky a směsi - pečení domácího chleba

Přemýšlíte, že si vyzkoušíte upéct domácí chléb nebo si chcete zkusit začít péct pečivo doma? Pak si tedy pořiďte kvalitní chlebovou mouku a přijeďte si pro ni k nám do mlýna do firmy ALFA mlýn a balírna do obce Pouzdřany blízko města Břeclav a zakupte si u nás chlebovou mouku a ostatní chlebové směsi. Mezi výrobky z mouky, které vyrábíme a prodáváme patří chlebová mouka, mouka na pečení chleba, chlebové směsi, směsi pro domácí pečení chleba. Prodáváme chlebovou mouku pšeničnou T1000 a žitnou T930. Žitná mouka se používá pro pečení dalamánků, perníčků i chleba. Chlebové směsi prodáváme chléb kmínoví, slunečnicový a vícezrnný. V nabídce máme také směs mouky pro sladké pečení. Chlebové směsi a chlebové mouky jsou určeny jak pro pečíní v troubě tak i domácí pekárně.


Výroba a prodej kvalitní pšeničné a žitné mouky s garantovanou kontrolou bezpečnosti

Výroba a prodej kvalitní pšeničné a žitné mouky s garantovanou kontrolou bezpečnosti

Při procesu výroby mouk pečlivě dbáme na stabilní kvalitu. Výrobky ve spotřebitelském balení získaly národní značku kvality KLASA a Regionální potravina Moravskoslezského kraje je extra značka získaná pro pšeničnou mouku hladkou speciál. Pšeničné výrobky: -Krupice -Hrubá Zlatý klas -Polohrubá výběrová -Pekařská hladká světlá speciál -Hladká polosvětlá -Pečivárenská mouka -Celozrnná mouka graham -Celozrnná mouka trhanka -Pšeničná vláknina Žitné výrobky: -Žitná mouka hladká tmavá chlebová -Žitná mouka výražková -Žitná mouka celozrnná Graham Krmné výrobky: -pšeničné i žitné otruby -pšeničná mouka krmná -šrot z pšeničného kalibrátu -pšeničné Klíčky Dopravu Vám zajistíme v pytlovém a spotřebitelském balení vlastními vozy či zkušeným specializovaným dopravcem nebo Vám mouku volně loženou přepravíme našimi cisternovými vozy.


Jednota Vimperk, velkoobchod potravin, drogistického a spotřebního zboží, zásobování COOP

Jednota Vimperk, velkoobchod potravin, drogistického a spotřebního zboží, zásobování COOP

Široký sortiment českých i zahraničních výrobků od společnosti Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku! Naší hlavní činností je velkoobchod potravin a smíšeného zboží, jež dodáváme do prodejen skupiny COOP. Disponujeme širokou nabídkou nejrůznějšího zboží, počínaje potravinami, ovocem a zeleninou, přes mléčné výrobky, čerstvé pečivo a drogistické zboží denní potřeby. V našem sortimentu se nachází rovněž nealkoholické a alkoholické nápoje, džusy, čaje, káva, ale také tabákové výrobky. Mezi naše další činnosti patří pronájem kancelářských a nebytových prostor, vhodné pro obchodní účely či dílenské výrobny. Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku, zboží pro Váš obchod za příznivé ceny.


Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Pro výrobu chutných domácích koláčů, buchet a dalších produktů se často používají švestková povidla - čistě přírodní produkt bez konzervantů a přidaného cukru vyrábí rodinná firma Jiří Netopil Pravčice, která hospodaří v oblasti Kroměříž, Přerov. Výroba povidel probíhá pouze z vyzrálých švestek s vysokým obsahem cukru, tepelným zpracováním švestky neztrácí svoji výraznou chuť a přirozené vlastnosti. Náš produkt díky své kvalitě získal značku Regionální potravina a v D-Testu 2016 se stal vítězem své kategorie. Objednat si můžete povidla v balení 250g, 400g a 750g i dárkové balení. Pro objednávku využijte formulář na webu. Odešleme zboží poštou, případně po telefonické domluvě je možné osobní převzetí.


Rozvoz potravin a občerstvení Praha - u nás nakoupíte pohodlně!

Rozvoz potravin a občerstvení Praha - u nás nakoupíte pohodlně!

Je to revoluční obchod, který rád přijede za svými zákazníky. V nabídce online obchodu můžete najít potraviny všeho druhu, například: - Ovoce a zelenina - Cukrovinky - Mouka - Mléčné výrobky - Bio potraviny - Hotové pokrmy - Mražené produkty - Potraviny v konzervách Současně také možnost prodeje alkoholických nápojů za výhodné ceny. Vždy za ceny, které se vyplatí, včetně bleskurychlého dodání takřka do všech koutů našeho hlavního města.


Rychlé a spolehlivé zásobování školních jídelen Opava - každodenní dodávka potravin a nápojů

Rychlé a spolehlivé zásobování školních jídelen Opava - každodenní dodávka potravin a nápojů

Zásobujeme školní jídelny kvalitními nápoji a potravinami. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníku a objednejte si u naší společnosti SVA-NI velkoobchod s.r.o každodenní dodávku kvalitních produktů. V sortimentu naleznete vše od nealko nápojů, přes rýži, mouku, čaje až po gastro zásobování pro školy, školky a další instituce. Zásobování poskytujeme v těchto okresech: - Opava - Ostrava - Nový Jičín - Bruntál - Třinec - Karviná, - Frýdek-Místek.