Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění

Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění

Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění. S dívčím volejbalovým oddílem TJ Lokomotiva Plzeň hledáme možnost sportovního soustředění na příští léto, a to v Plzeňském, Karlovarském, Jihočeském nebo Středočeském kraji. V termínu 22. - 28. 8. 2017 sháníme tréninkovou, ubytovací a stravovací kapacitu pro zhruba 120 osob. Celkem se jedná o čtyři tréninkové skupiny hráček od 9 do 14 let - plus trenérský doprovod. Dvě skupiny se mohou v činnosti střídat, takže potřebujeme minimálně dvě sportoviště (volejbalová hřiště) k celodennímu využití (z toho alespoň jedno kryté, lépe obě). Celodenní stravování (snídaně, oběd, večeře) s možností zajistit přiměřený pitného režimu. V případě spokojenosti bychom měli zájem o dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás taková poptávka zajímá, kontaktujte mne prosím odpovědí (případně nabídkou) na e-mail nebo telefonicky.
Poptávka byla vložena dne:
19.09.2016 09:28

Platnost poptávky:
19.10.2016 08:45

Kontaktní osoba:
Aleš Straka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortní ubytování v klidné čtvrti města Pardubice, nové krásné pokoje, volný přístup k Wi-fi

Komfortní ubytování v klidné čtvrti města Pardubice, nové krásné pokoje, volný přístup k Wi-fi

HOTEL TRIM s.r.o. Pardubice Hledáte místo pro ideální svatební hostinu nebo školní sraz? Chcete celý den relaxovat v příjemném prostředí a večer si zahrát oblíbený bowling? Máte rádi českou kuchyni a tankové pivo? Plánujete obchodní jednání nebo školení či firemní akci v Pardubicích, neváhejte navštívit HOTEL TRIM v části Ohrazenice. Hotel, ubytování: - jedno, dvou a třílůžkové pokoje - na každém pokoji lednička - Wi-fi - salonky (70 a 34 osob, zapůjčení techniky) - učebna (15 osob) - pořádání svateb, školení, firemních a společenských akcí, rauty - pobytové balíčky - bowling - vlastní parkoviště - restaurace se zahrádkou Pošlete si rezervaci do našeho HOTELU TRIM již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, mejlem či poctít osobní návštěvou na adrese Semtínská 56, Pardubice. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Svatební hostina, svatba v penzionu - catering a ubytování svatebčanů

Svatební hostina, svatba v penzionu - catering a ubytování svatebčanů

Plánujete svatební den a hledáte v Kroměříži vhodný penzion, kde by proběhla svatební hostina a bude zajištěno i ubytování svatebčanů? PENZION NA JÍZDÁRNĚ je penzion s restaurací a s parkováním - pokud se rozhodnete, že Vaše svatba proběhne v našem penzionu, máte jistotu netradičního zážitku a stylového prostředí. Restaurace má kapacitu 80 osob. Zajistíme cattering a vše související s jídlem a zábavou. Novomanželé i svatební hosté mají možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí, případně oddělenými lůžky - kapacita je 17 lůžek. Penzion a restaurace je na adrese Kroměříž, Štěchovice 1352/4 - kontaktní tel.: +420573342302. Nachází se na trase Podzámecká zahrada a Květná zahrada, v blízkosti je centrum města.


Komfortní ubytování se snídaní - nedaleko zámeckého parku, žádaná lokalita

Komfortní ubytování se snídaní - nedaleko zámeckého parku, žádaná lokalita

Hledáte ubytování poblíž zámku Lednice? Pak kontaktujte Penzion U Bohuša, kde Vás ubytují v příjemném prostředí a v těsné blízkosti zámeckého parku, stačí jen projít přes zahradu. Naleznete u nás jednodenní, týdenní i víkendové pobyty, které můžete kombinovat s obědy, polopenzí (snídaně, večeře) a dalšími volnočasovými aktivity. Minaret, Lovecký zámeček a jiné zajímavostí v Lednicko - valtického areálu můžete poznávat pěšky nebo na kole. Mimo areál můžete navštívit různé kaple, kolonády, vítězný oblouk, zřícenu a jiné menší stavby. Termín pobytu si pohodlně zarezervujete přes uvedené kontakty nebo vyplňte on-line formulář na našich webových stránkách a my se Vám obratem ozveme.


Ubytování v sezóně burčáku - pro milovníky vína, cykloturisty

Ubytování v sezóně burčáku - pro milovníky vína, cykloturisty

Podzim je očekávaným obdobím pro milovníky vína a ideální i pro cykloturisty. V sezóně burčáku a vína je velmi žádané ubytování na Slovácku. Pokud plánujete relax po horkých letních měsících, máme tip na ubytování v klidném prostředí Penzionu EGO Staré Město, který je nedaleko Uherského Hradiště. Ubytují Vás v útulných dvoulůžkových pokojích, nebo rodinném apartmá. Zajištěno budete mít ubytování se snídaní. Využívat můžete krytý bazén s protiproudem, finskou saunu, dětské hřiště, tenisový kurt, venkovní posezení v zastřešené pergole. Neváhejte s rezervací, vzhledem k omezené kapacitě je vhodné si ubytování objednat s dostatečným předstihem.


Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, teambuilding

Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, teambuilding

Hledáte vhodné místo pro firemní akci? S uspořádáním teambuildingu a a jiného posezení pro větší skupinu lidí Vám pomůže Penzion a vinný sklep Moravský sommelier z Lednice. Během Vašeho pobytu Vám poskytneme kompletní servis. Ubytovat se můžete v našem penzionu a posedět ve vinném sklípku s maximální kapacitou 15 osob. Zajistíme řízenou degustaci 8-10 vzorků vín včetně konzumace, zajímavý výklad sommeliera, po dohodě cimbálovou muziku, občerstvení formou teplé večeře nebo studeného rautu. Mezi nejžádanější pochutiny patří řízečky, sýry, klobásy, pomazánky, pečivo a moravské uzené. Neváhejte a zarezervujte si Váš vlastní termín na uvedených kontaktech.


Netradiční dovolená - ubytování v apartmánech se zajímavou architekturou

Netradiční dovolená - ubytování v apartmánech se zajímavou architekturou

Chcete prožít netradiční dovolenou na Jižní Moravě? Zarezervujte si pobyt v Opilých sklepech ve Velkých Pavlovicích a nebudete litovat. Ubytujeme Vás v jednom z našich barevných apartmánů, které zaujmou každého na první pohled svou zajímavou a hravou architekturou. Součástí každého apartmánu je vlastní garáž s parkováním zdarma, dva prostorné pokoje, plně vybavená kuchyně, sociální zařízení, balkon, hodovní síň se stylovým nábytkem a podzemní sklípek, kde můžete podle libosti degustovat kvalitní vína od místních vinařů, to vše s volným přístupem 24 hodin denně. Chcete-li poznávat krásy zdejší lokality, pak navštivte třeba Mikulov, zámek Lednice nebo jiné turistické cíle.