Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění

Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění

Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění. S dívčím volejbalovým oddílem TJ Lokomotiva Plzeň hledáme možnost sportovního soustředění na příští léto, a to v Plzeňském, Karlovarském, Jihočeském nebo Středočeském kraji. V termínu 22. - 28. 8. 2017 sháníme tréninkovou, ubytovací a stravovací kapacitu pro zhruba 120 osob. Celkem se jedná o čtyři tréninkové skupiny hráček od 9 do 14 let - plus trenérský doprovod. Dvě skupiny se mohou v činnosti střídat, takže potřebujeme minimálně dvě sportoviště (volejbalová hřiště) k celodennímu využití (z toho alespoň jedno kryté, lépe obě). Celodenní stravování (snídaně, oběd, večeře) s možností zajistit přiměřený pitného režimu. V případě spokojenosti bychom měli zájem o dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás taková poptávka zajímá, kontaktujte mne prosím odpovědí (případně nabídkou) na e-mail nebo telefonicky.
Poptávka byla vložena dne:
19.09.2016 09:28

Platnost poptávky:
19.10.2016 08:45

Kontaktní osoba:
Aleš Straka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Pokud chcete poznávat Vysočinu, provozovat zimní i letní sporty nebo jen navštívit biatlonové závody, jistě oceníte možnost výhodného ubytování a stravování v naší Restauraci a hotelu U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Náš areál je situován na okraji malebné vesničky Škrdlovice, kde poskytujeme různé varianty relaxačních pobytů a volnočasového vyžití, jako je například návštěva naší sklárny. O stravování se vám postará naše hotelová restaurace, kde můžete ochutnat českou, italskou, mexickou, japonskou a steakovou kuchyni. V těsné blízkosti hotelu se nachází upravené běžecké tratě vedoucí okolo Žďáru nad Sázavou a přilehlých obcí tak, aby byly co nejblíže na dosah obyvatelům a návštěvníkům. Velkou předností tratí je jejich celková délka 50 km a možnost klasického lyžování i bruslení. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout!


Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Užijte si aktivní dovolenou v Čechách, v malebném srdci Vysočiny. Wellness hotel Zámek Valeč u Třebíče poskytuje výhodné pobytové balíčky. Vybrat si můžete sportovně relaxační pobyt a naplánovat si víkend v přírodě. Třídenní sportovně relaxační pobyt: - relaxace ve wellness centru, pobyt se sportovními aktivitami, tenisový kurt, bowling - ubytování na dvě noci v moderním pokoji s terasou nebo balkonem včetně polopenze - parkování zdarma v podzemních garážích - celodenní vstup do wellness a fitness - 1x zapůjčení kol na půl dne pro oba - 2 hodiny tenisu nebo bowlingu Sportovně relaxační pobyty s komfortním ubytováním v zámeckém hotelu a relaxaci ve wellness a zažijete v prostředí hotelu Zámek Valeč.


Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Prostory Hotelu Hvězda Kroměříž jsou vhodné pro vícedenní firemní akce a školení, kdy je třeba počítat i s ubytováním pro zaměstnance. Na hotelu zajistíme i stravování pro zaměstnance během pobytu. Konferenční místnost na hotelu Hvězda je nová a moderně vybavená, k dispozici je dataprojektor a promítací plátno. V celém hotelu je zdarma bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Parkování u hotelu je zdarma. Pro bližší informace nám zašlete mail, nebo nás kontaktujte telefonicky.


Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Chcete pro své zaměstnance či obchodní partnery jako poděkování za dobře odváděnou práci uspořádat nezapomenutelný firemní vánoční či novoroční večírek? Tím skvělým místem pro Vás je Hotel PRATOL s.r.o. v Říčanech u Prahy. Náš hotel je na tenhle typ akcí ideální díky své poloze v blízkosti Prahy u dálnice D1, čtyřem salónkům, které mají kapacitu až 100 míst. Připravíme pro Vás bohaté občerstvení dle vlastního výběru. Všechny účastníky lze ubytovat ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, Wifi, televizorem. Můžete využít i naše lázeňské centrum s bazénem, saunou a vířivkou.


Příjemné ubytování v hotelu Uno

Příjemné ubytování v hotelu Uno

Hotel UNO Ústí nad Orlicí nabízí to nejlepší ubytování za velmi příznivé ceny. Hotel Uno má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a samozřejmostí je i bezbariérový pokoj. v repertoáru našich nabízených jídel objevíte jak ryze českou, tak i zahraniční kuchyni. Využijte jedinečnou možnost trávit relax a odpočinek přímo v hotelu. Ještě dnes využijte naši nabídku a pokoje si včas rezervujte pře snaše stránky.


Silvestrovský pobytový balíček - Silvestr s živou muzikou, relaxace ve wellness

Silvestrovský pobytový balíček - Silvestr s živou muzikou, relaxace ve wellness

Prožijte Silvestr a Nový rok v hotelu Zámek Valeč. O krásné prožití letošního Silvestra se dokonale postará Silvestrovský pobytový balíček, který vás přenese do klidného prostředí ve wellness hotelu na Vysočině. Zimní pobyt plný oslav, zábavy a odpočinku: - pobytový balíček 30.12.2018-1.1.2019 - ubytování na dvě noci včetně polopenze - celodenní vstup do wellness - doprovodný program po celou dobu pobytu - neomezený vstup do fitness - vstupenky na Silvestrovský večer - bohatý raut, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje dle nabídky, živá muzika - Novoroční přípitek - Silvestrovský lunch jako BONUS Užijte si kouzelný Silvestr v krásném prostředí v hotelu Zámek Valeč.