Poptávám dovoz obědů pro seniory

Poptávám dovoz obědů pro seniory

Poptávám dovoz obědů pro seniory s diabetickou dietou č. 9. Ostrava - Hrabůvka.
Poptávka byla vložena dne:
19.08.2016 08:17

Platnost poptávky:
19.09.2016 08:01

Kontaktní osoba:
Jarmila Jurenová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Nebaví Vás denně vymýšlet, co zase uvaříte? Ušetříme Vám čas, který trávíte doma při vaření! Navštivte firmu Šárky Sendlerové – Catering & jídelna Raduň poblíž Opavy, kde Vám denně připraví chutné menu včetně polévky a kde si můžete také příjemně posedět. V případě zájmu Vám jídlo můžeme dovést až domů. Rozvoz obědů poskytujeme v okolí : - Raduň, Hradec, Opava, Kylešovice, Větřkovice, Žimrovice - Domoradovice, Bolatice, Kajlovec, Jakartovice, Bohučovice, Hlubočec, Otice a Komárov. Jídelna Raduň: - vybrat si můžete z více druhů výtečných jídel - vydáváme jídlo v případě zájmu do vlastních nosičů nebo zavařovacích misek Aktuální jídelníček naleznete na našich stránkách. Přijďte k nám ochutnat vynikající jídlo, těšíme se na Vás.


Rozvoz výtečného  jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Rozvoz výtečného jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Nechce se Vám přes týden vařit? Příprava teplého jídla vám zabírá až moc času? Pak se obraťte na firmu Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň. Zajišťujeme rozvoz jídla a denního menu až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Denně Vám zajistíme vydatnou polévku a několik druhů chutných jídel. Stačí si jen vybrat a my vám přivezeme jídlo až domů či do firmy. Rozvoz jídel mohou využít senioři, vytížení lidé i celé firmy. Rozvoz teplých obědů Vám zajistíme také v Raduni, Hradci nad Moravicí a okolí. Naše služby mohou využít lidé z obcí: - Žimrovice - Branka - Domoradovice - Jakubčovice - Benkovice - Bohučovice - Kajlovec - Raduň - Vršovice - Kylešovice - Hlubočec Pokud denně nemáte možnost si vařit, obraťte se na naší firmu a my Vám zajistíme chutné obědy.


Obědy pro domácnosti s rozvozem až domů po celé Opavě za skvělé ceny

Obědy pro domácnosti s rozvozem až domů po celé Opavě za skvělé ceny

Nechce se Vám denně vařit? Chcete chutné a vydatné obědy, které Vám dovezeme až domů za rozumnou cenu? Naše jídelna Mikeš a spol s.r.o. Vám zajistí dovoz chutného obědu v rámci celé Opavy. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky českých jídel a máte to bez starostí. Naleznete u nás: - pestrou nabídku jídel - polévky - saláty - klasická česká jídla - pizzu - nealkoholické nápoje, pivo. V rámci denního menu preferujeme také zdravou výživu a nabízíme racionální stravu. Rozvoz a výdej společnost zprostředkovává do 13:00 hodin. Nejezte už polotovary, objednejte si z našeho kvalitního menu a už jen čekejte, až k Vám s jídlem dorazíme!


Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Kvalitní oběd je zárukou zdraví! I v době, kdy musí být restaurace zavřené Vám jej zajistí Restaurace AIR CLUB Praha 6-Ruzyně. Denní menu zde vyjde na cenu od 80 Kč a vybrané obědy Vám po okolí rozvezou již od 10 kusů nebo si je můžete vyzvednout v pracovní dny od 12 do 13:30 přes terasu. Obědy jsou zatavené v krabičkách, nehrozí tak jejich vylití a snadno si je můžete ohřát v mikrovlnné troubě. Expirace jsou 3 dny. Rozvoz obědů je určen především pro firmy sídlící v okolí pražského letiště, tedy na Praze 6, Ruzyně. Je možný již od 10 kusů. Výběr jídla je na vás, zvolit si můžete vždy z aktuálního denního menu. Aby bylo zajištěno zdravé a pestré stravování, dává si Restaurace AIR CLUB záležet, aby jídelníček obsahoval vyvážené, zdravé a čerstvé suroviny. Do jídel nejsou přidávána žádná chemická dochucovadla. Proč si objednat obědy z Restaurace AIR CLUB? - možnost plnohodnotného, zdravého, chutného a pohodlného stravování - nejnižší ceny denního menu na Praze 6 - rozvoz obědů v okolí již od deseti porcí - obědy s sebou v zatavených krabičkách přes terasu. Pokud tedy nemáte čas si do práce každý den vařit jídlo a přesto si chcete pochutnat na zdravém obědě, využijte rozvoz obědů z Restaurace AIR CLUB nebo vyzvednutí oběda s sebou přes terasu. Jídelníček se pravidelně obměňuje a jeho pestrost můžete posoudit sami kliknutím na odkaz!


Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Dobře a poctivě se najíte v prostředí naší jídelny, ale dle Vašeho přání Vám firma Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň dopravím jídlo také tam, kde budete potřebovat. Denní polední menu obsahuje polévku a výběr ze dvou až tří jídel každý den, které jsou pravidelně obměňovány. Využijte možnost dobře se najíst a nemuset trávit veškerý čas v kuchyni. Nechte si vaření na volné dny a v pracovním shonu přenechejte tuto starost na nás. Dle zájmu můžete využít našich služeb v podobě: -denně nabídka poledního menu: polévka, hlavní jídlo (výběr z více druhů) -rozvážka obědů pro seniory až do domu -rozvážka obědů firmám a jiným zájemcům -možnost objednání dovozu (chlebíčky, obložené bagety, obložené mísy, pečená kolena, knedlíky atd.)


Rozvážka obědů a denního menu pro seniory a firmy, catering

Rozvážka obědů a denního menu pro seniory a firmy, catering

Co zase uvaříme? Jste bez nápadu a chcete mít svůj jídelníček rozmanitý? Kontaktujte cateringovou firmu Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň, která rozváží obědy seniorům, do domácností i firem na Opavsku. V denní nabídce obědů si vyberete polévku a ze tří možností hlavní jídlo. Zajistíme cateringové služby pro Vaši oslavu, svatbu, večírek, pohřební hostinu a jiné akce i s květinovou výzdobou a potřebným inventářem a obsluhou. S námi Vám bude opravdu chutnat!