Poptávám regálové zásobníky z lepenky

Poptávám regálové zásobníky z lepenky

Poptávám regálové zásobníky z lepenky.
Krabička - regálový zásobník - cca 550x150x102mm (může být rozměrově dle Vaších výrobků).
Materiál: lepenka (bílá, hnědá), 500ks, 1000ks. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.08.2016 13:00

Platnost poptávky:
09.09.2016 12:31

Kontaktní osoba:
Rudolf Šlosárek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Potřebujete kartonové krabice na míru? Obaly všech druhů a velikostí přesně dle Vašich požadavků vyrábí společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Krabice vyrábíme z vlnité lepenky - třívrstvé a pětivrstvé nebo hladké lepenky různé gramáže. Vyrábíme skládací, zasouvací krabice - obaly ze dvou nebo více dílů, které se v různých směrech zasouvají do sebe. Dále papírové kartony i bez horních klop a archivační krabice pro archivaci dokumentů. Krabice dodáváme nejen odběratelům v Prostějově, ale také především v Olomouci, Přerově, Vyškově, Boskovicích, Blansku a v okolí Brna-venkov. Nakupujte papírové krabice u profesionálů, nakupujte u Karton plus.


Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Výrobce kartonových obalů a krabic z regionu Zlínský kraj - firma Kart Holding, a.s., je schopna rychle reagovat na konkrétní objednávky. Vyrábí přepravní krabice, stěhovací, archivační, poštovní krabice i další obaly na zakázku. Klopové krabice máme v široké škále velikostí a ve 2 materiálových variantách - z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Stěhovací sady: - stěhovací krabice, v sadě několik rozměrů - součástí sady je i bublinková fólie, popisovače, lepící pásky apod. Přepravní krabice: - praktický obal vhodný pro manipulaci, uskladnění, odeslání zboží. Poštovní krabičky: - pro zasílání menších balíkových zásilek i pro skladování drobných předmětů - dodání v rozloženém stavu, snadné skládání bez lepení. Archivační krabice: - kartony pro archivaci dokumentů i skladování jiných předmětů - kartony mají výseky na ruce pro snadnou manipulaci - 2 různé velikosti krabic - 2 konstrukce - jednodílná spojená s víkem, dvoudílná zvlášť dno a víko.


Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Výrobou a prodejem kartonáže, obalů z lepenky a kartonových výrobků různých druhů a velikostí se zabývá společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Dodává papírové obaly z vlnité lepenky. Vyrábíme krabice skládací, víkové, potahované z hladkých lepenek, bez potahového papíru, s potiskem i bez potisku, se sítotiskem, vysekávané, dekorační, ozdobné, skládací krabice a obaly, kartonové boxy na palety a také krabičky na svatební výslužky a cukroví. Naše krabice a doplňkové zboží si můžete zakoupit v naší prodejně v Prostějově. Spokojené zákazníky máme nejen z Prostějova, ale také Vyškova, Olomouce, Blanska, Boskovic i Brna. Jsme spolehlivý a prověřený výrobce a dodavatel krabic.


Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Pokud jste Vy sami milovníkem piva nebo máte kolem sebe přátelé, které se mezi pivní gurmány rádi zařadí, jistě by se Vám hodil nějaký osvědčený tip na povedený dárek a pivo jako dárek pro pivního nadšence vždy zaručeně zabere. Je samozřejmě jasné, že by se dárek neměl dávat jen tak ledabyle bez pěkného obalu nebo celkově bez jakéhosi pěkného designu. Proto si u nás můžete vybrat pevný odnosný obal, který poslouží pro praktickou přepravu piva, a zároveň na každého zapůsobí luxusním dojmem. Samozřejmě, že předností obalu na piva nejsou jen jako darovací produkt, ale podívat se můžeme na kreativní využití reklamy pro firmy spolupracující s pivovary nebo samostatná vizitka rodinných nebo tradičních pivovarů jako takových. Přednosti odnosného obalu na pivo: - praktické odnosné ucho pro bezpečnou přepravu z místa prodeje - více velikostí (obaly pro jedno nebo tři kousky) - obal nemusí posloužit pouze pro jedno použití - snadná recyklace obalu a šetrnější přístup k životnímu prostřední


Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Naše velké pytle ze společnosti Segezha Packaging s.r.o. z Úvalna jsou ideální pro přepravu a skladování granulovaných a sypkých produktů. Jsou určeny pro manipulaci a skladování produktů určených k dalšímu zpracování ve firmě. Nabízíme Vám univerzální balící systém pro manipulaci s objemnými produkty. Velké pytle jsou skvělou alternativou k přepravním kontejnerům, protože náklady na čištění jediného kontejneru jsou mnohdy vyšší než naše cena velkého pytle. Naše velké pytle jsou vyrobeny z nejpevnějšího papíru na světě. Doporučujeme zkombinovat s naším vybavením pro plnění, vyprazdňování a paletování, protože tím Vám můžeme zaručit rychlý, výkonný a univerzální systém pro manipulaci s objemnými produkty. Pytle se pak plní mimořádně rychle. Nabízíme široké spektrum balicích systémů, díky kterým vyhovíme veškerým vašim požadavkům. V krátkém čase zabalíme malé i objemné množství vašeho výrobku od 1 kg až do 500 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Pokud hledáte výjimečné dárkové obaly na víno, lahev s alkoholem, gurmánské speciality nebo na balení reklamních předmětů, obraťte se na společnost Kart Holding, a.s. z regionu Zlínský kraj. Dárkové obaly z vlnité lepenky vyrábí, objednávat je můžete snadno přes eshop. Výběr je bohatý, v eshopu najdete až 250 různých typů obalů. Skládané dárkové krabice a boxy i v odnosném provedení a koše pro balení dárkových i reklamních předmětů. Obaly z vlnité lepenky a papíru různých typů, motivů: - dárkové krabice, boxy, koše - papírové tašky - prodejní stojany na víno.