Štátne divadlo Košice

Štátne divadlo Košice

Predmetom zákazky je dodanie pružnej podlahy pre mobilné použitie s nutnou úpravou na mieste dodania podľa kladačského plánu javiska - príloha k SP ( atypické členenie priestorov javiska) pre potreby súboru baletu a
transportných vozíkov vrátane upínacích pásov (gurtní) na jej prepravu a uskladnenie. Dodanie predmetu zákazky je vrátane dopravy a vyloženia na mieste dodania.
Súčasťou dodávky je predvedenie montáže, demontáže dodanej mobilnej podlahy na mieste dodania a jej správneho uloženia na transportné vozíky.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2016 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Štátne divadlo Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Štátne divadlo Košice

Zadavatel IČ:
31299512

Zadavatel ulice:
Hlavná 58

Zadavatel PSČ:
042 77

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Darina Čížková

Zadavatel telefon:
+421 552 452 210

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44112200-0
Podlahové krytiny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji a oleji a laky

Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji a oleji a laky

Potřebuje Vaše dřevěná podlaha odbornou renovaci? Používáte na ošetření podlah kvalitní prostředky, ale i přes veškerou péči volá po profesionální péči? Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy má v oblasti renovace podlah mnohaleté zkušenosti, k práci využívá profesionálních strojů a speciálních olejů a laků. Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. nabízí renovaci jak klasických dřevěných a parketových podlah, tak i podlah pružných a elastických z vinylu, PVC, gumy, marmolea nebo linolea. Místo drahé pokládky nové podlahy zvolte její profesionální renovaci, budete překvapeni.


Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Podlahářství-pokládka laminátové, dřevěné, plovoucí podlahy

Ať už plánujete realizovat palubkové dřevěné podlahy z pravého, masivního dřeva, nebo laminátové plovoucí podlahy - obraťte se v okrese Zlín a Kroměříž na podlahářství Roman Buršík - tel.: 605469007. Naše firma odvede kvalitní práci - již po pár dnech se budete moci projít po nové podlaze. Položíme plovoucí podlahy Quick Step i laminátové a vinylové podlahy Parador, palubkové dřevěné podlahy z masivního dřeva a realizovali jsme i vnitřní schody, celodřevěné schodiště. Naše klientela je také v okrese Přerov a Olomouc.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.


PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

Má již podlaha u Vás v bytě v kanceláři nebo prodejně nejlepší léta za sebou? Hledáte podlahovou krytinu, která se bude snadno udržovat? Navštivte vzorkovnu společnosti NOKO Podlahy v Praze 5 a vybírejte z pestré nabídky PVC a vinylových podlah v mnoha vzorech, odstínech a designech. Společnosti NOKO Podlahy nabízí nejen prodej PVC a vinylových podlah, ale také odbornou pokládku od profesionálů pro dokonalý výsledek. PVC a vinylové podlahy jsou odolné, snadno se udržují a jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor. Neváhejte a vyberte si ve vzorkové prodejně NOKO Podlahy.


Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Podkladové tlumící pryžové desky mají široké využití. Jedním z nich jsou podlahy pro koně a jiná hospodářská zvířata. Využití těchto derby povrchů je nejen pro výcvik a kruhový trénink, ale také do stájí. Vhodnost těchto podkladových desek je dána zejména jejich specifickými vlastnostmi, jimiž jsou: - vysoká odolnost - vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách (vlhkost, teplota, prašnost apod.) - dlouhá životnost pryžových podkladových desek - povrchová odolnost ve střihu - nízká hodnota nasákavosti - pod 2% - odolnost proti ozónu - izolace proti radonovému riziku. Pokud tedy sháníte vhodný podklad pro koně či hospodářská zvířata, pořiďte si derby povrch od společnosti NOKO Servis Praha, která Vám podkladové desky prodá a zároveň zajistí jejich odbornou pokládku.


Epoxidové lité podlahy, stěrky, průmyslové podlahy, podlahy pro výrobní prostory a dílny

Epoxidové lité podlahy, stěrky, průmyslové podlahy, podlahy pro výrobní prostory a dílny

Rozhodujete se jakou podlahu zvolit do Vašeho rodinného domu nebo firmy? Slyšeli jste již o epoxidové lité podlaze? Její jedinečné vlastnosti: -Přírodní vzhled -Vysoká pevnost s dlouhou životností. -Propouští vodu, neklouže a je mrazuvzdorný -Snadno tvarovatelný materiál, celistvý povrch beze spár. -Neobsahuje nonylfenol a rozpouštědla -Po vytvrzení zdravotně nezávadný. A kam všude můžete využít: -pro interiér průmyslové haly, dílny, výrobní prostory -do interiéru do rodinného domů či bytu koupelny, chodby, kuchyně -pro exteriér terasy, příjezdové cesty k domu, garáže, prostor kolem bazénu,chodníky -kameninové obklady na stěnu v kuchyni či předsíni -na nezpevněné plochy na zahradě -na balkoně, schody. Z povrchu si můžete vybrat s říčními kamínky, s mramorovými kamínky, povrchy perleťové.