Poptávám výrobu součástí z tyčového materiálu

Poptávám výrobu součástí z tyčového materiálu

Poptáváme kompletní výrobu součástí z tyčového materiálu z hliníkových slitin.

Předběžně poptáváme možnost výroby a cenu součástí z hliníkových slitin. Součást je vždy pohledová. Prosíme o nabídku na výrobu součástí včetně materiálu (bez eloxu):

1. ) PODLOŽKA č.v. MR3HF005B

2. ) PODLOŽKA DRŽÁČKU TYP 1 č.v. MR2-01M-007

3. ) PODLOŽKA DRŽÁČKU TYP 2 č.v. MR2-02S-007

4. ) PODLOŽKA DRŽÁČKU TYP 3 č.v. MR3-02S-007

Prosíme o nabídku na série 50, 100 a 150 ks. Tyto série součástí budou na sebe nezávisle nepravidelně opakované, nedokážeme však říci kolikrát ročně, protože to záleží na odběrech zákazníků.

První série součásti bude vždy zkušební - menší o počtu 10 ks.

Výkresy jsou přiloženy zde: https://www.dropbox.com/sh/w5d3hibvrrt3avd/AACSsIrZfFXWYangyYMIIl7Wa?dl=0

Vaše konkrétní nabídky s cenami, prosíme, zasílejte na e-mail.

Děkujeme.
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2016 12:17

Platnost poptávky:
04.03.2016 10:55

Kontaktní osoba:
Meteoservis v.o.s.; Kroupa Robert

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Potřebujete vyrobit žebřík či schodiště na míru? Pokud hledáte spolehlivé zámečnictví s profesionálním přístupem, firma s dlouholetou tradicí Opravny Telč, a.s. bude pro ta pravá. Zaměřujeme se na výrobu zámečnických výrobků. Na zakázku vyrobíme vrata, schodiště, přístřešky, požární žebříky, ploty, mříže a další konstrukce. Při zámečnické výrobě dbáme na dodržování systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. V zámečnickém provozu nabízíme komplexní služby včetně povrchové úpravy. Provádíme řezání, vrtání, frézování, soustružení a svařování metodami TIG a MIG/MAG. Veškeré námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat v rámci České republiky.


Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Firma Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové se zaměřuje na strojírenskou výrobu a zámečnické práce. Specializujeme se také na výrobu a montáž sekčních vrat. Sekční vrata – provedení lamelové, kazetové Vrata jsou výsuvně podsuvná pod strop, jsou opatřena torzní pružinou pro lehký a plynulý chod. Sekční vrata lze vybavit prosklením okýnky, nebo plným prosklením v rámové sekci respektive integrovanými dveřmi. Speciální umělohmotný nástřik zaručuje dlouhodobou životnost a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Základní barva je bílá, dle individuálního přání lze dodat vrata v libovolném barevném provedení.


Kovoobrábění, strojírenská, zámečnická výroba Benešov, soustružení na CNC, broušení na kulato

Kovoobrábění, strojírenská, zámečnická výroba Benešov, soustružení na CNC, broušení na kulato

Václav Mikuš CNC obrábění Benešov Společnost Václav Mikuš poskytuje komplexní služby v oblasti strojírenské a zámečnické výroby. Veškeré práce provádíme na CNC soustružnických centrech, dále pak křivkových automatech. Součástí strojírenských služeb je také broušení na kulato. Služby: - strojírenská výroba - obrábění na CNC strojích - kovoobrábění - soustružnické práce - zámečnická výroba Otestujte naše CNC soustružnické centrum co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Miličín 69, Benešov.


Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů

Kovoobrábění, CNC obrábění dílů pro automobilový průmysl Pelhřimov, výroba rotačních dílů

Představujeme Vám společnost Detail CZ Pelhřimov, která se zabývá výrobou obráběných dílů hlavně pro motory, převodovky a šasi, a to zejména pro automobilový průmysl a stavební stroje. Výrobě rotačních dílů předchází kvalitní kovoobrábění zejména pak CNC soustružení, frézování, broušení nebo válcování. Výroba, kovovýroba: - obráběné díly zejména pro automobilový průmysl - rotační díly - pevnostní a speciální šrouby - pouzdra a podložky - rozpěrky, třmeny. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte firmu Detail CZ telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Žižkova 771, Žirovnice, Pelhřimov.


Ohýbání plechu ohraňovacím lisem SAFAN E-brake B - E 100 B

Ohýbání plechu ohraňovacím lisem SAFAN E-brake B - E 100 B

Hledáte špičkovou kvalitu v ohýbání plechu ohraňovacím lisem? Potřebujete poradit v oblasti kovovýroby? Nebo si na to sami netroufáte a potřebujete, aby ohýbání plechu provedl někdo s většími zkušenostmi? Můžete oslovit i naši firmu MOSTR Libor Brom Pardubice. Nabízíme Vám své výrobní kapacity, k dispozici je tvorba výpalků vláknovým laserem, ohýbaní na ohraňovacích lisech, svařování (bodové, TIG, CO2, navařovací pistole pro navařování matic šroubů atd.), lisování lisovacích prvků. Ohýbání plechu ohraňovacím lisem SAFAN E-brake B - E 100 B pracovní délka 3100 mm Lisovací síla 1000 kN servoelektrický pohon horního beranu 6 CNC řízených os Navštivte naši konstrukční kancelář v Pardubicích.


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Pro strojírenství vyrábí na zakázku společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice montážní celky i jednotlivé díly dle požadavků zákazníka. Strojní celky, dopravníky, manipulátory i celé výrobní linky vyrobíme dle zadané dokumentace, nebo navrhneme. Disponujeme kvalitním strojním vybavením. Vlastní výroba, sestavení montážních celků. Reference: - výroba strojů dle dodané dokumentace - dopravníky třísek a filtrační stanice k obráběcím strojům - manipulátory do papírenských provozů - výroba výpalků + normálie a nakupované polotovary - sestavení, montáž, kontrola.