Poptávám vzpěry z tyčoviny

Poptávám vzpěry z tyčoviny

Poptávám výrobek: VZPĚRA Z TYČOVINY
Popis: Vzpěra z tyčoviny, viz přiložený náčrtek
Množství/obsah/rozměr: 3 kusy
Termín pro nabídky: -
Termín realizace: 1.3.2016
Odhadovaná cena: prosím nabídněte
Lokalita: Milevsko
Další informace k poptávce: Včetně lakování nebo nátěru v zelené barvě, viz přiložený náčrt. Tolerance není potřeba zmiňovat - jedná se o vzpěru na zahradu. Důležité je, aby všechny tři kusy byly identické - totožné. Navrhněte prosím i s dopravou. V případě dotazů volejte nebo pište.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:40

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:49

Kontaktní osoba:
Tomáš Vadás

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Písek

Obrázek:
Poptávám vzpěry z tyčoviny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková kovovýroba Jičín - výroba a montáž ocelových konstrukcí

Zakázková kovovýroba Jičín - výroba a montáž ocelových konstrukcí

MH - KOVO, s.r.o. Jičín Nabízíme služby v oboru kovovýroby. Náš výrobní program je zaměřen na stavební a technologické ocelové konstrukce. Máme vlastní nové výrobní prostory s veškerým potřebným strojním vybavením, včetně mostového jeřábu s nosností 5 tun. Firma provozuje: zakázkovou výrobou výrobou ocelových konstrukcí výrobou potrubních dílů pro odsávání-odprášení výrobou odstředivých odlučovačů-cyklonů výrobou náhradní díly v oboru slévárenství


Rovnání ocelových, nerezových plechů tl. 0,5-18mm na moderním rovnacím stroji

Rovnání ocelových, nerezových plechů tl. 0,5-18mm na moderním rovnacím stroji

Společnost MRB Sazovice spol. s r.o. má nejmodernější vybavení pro rovnání plechů tl. 0,5mm + 18mm - ocelových, nerezových i plechů z lehkých kovů. Rovnání plechů provádíme na moderním válcovém rovnacím stroji HRC 30/750/CNC a servohydraulické válcové rovnačce plechu FlatMaster 88. Vnitřní pnutí materiálu jsme schopni téměř odstranit. Máme dva provozy: - Zlín, Sazovice 191 - Kroměříž, Hulínská 1799/1 areál Magneton. Rovnací stroje: - servohydraulická válcová rovnačka plechu FlatMaster 88 pro rovnání plechů tl. 1-18 mm - válcový rovnací stroj HRC 30/750/CNC pro rovnání plechů tl. 0,5-7 mm.


Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Potřebujete sehnat firmu, která se zabývá kovovýrobou a strojírenskými výrobky v okolí Brna? Pak je tu pro Vás brněnská společnost AT Weldsteel s.r.o., která se zabývá ohýbáním plechů a trubek, zámečnickou výrobou a karosářskou výrobou na zakázku. Naše společnost nabízí: - ohýbání plechů - ohraňování plechů do tloušťky 12mm, délky lišty 3150mm. - ohýbání trubek - zakružování trubek a různých profilů. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Hledáte kvalitní firmu, která se zabývá kovovýrobou, obráběním a je dodavatelem významných evropských strojírenských součástí? Pak kontaktujte společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. ve Znojmě. Provádíme obrábění, soustružení kovů, obrábění na strojích CNC - výroba dílců CNC, soustruhy, CNC obráběcí centra, CNC brusky, rotační broušení. Obrábíme náročné dílce do hmotnosti cca 40kg. Jsme subdodavateli strojírenských dílů. Pro více informací naleznete na našich webových stránkách.


Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Zámečnictví a kovovýroba – komplexní služby na zakázku

Hledáte kvalitní služby zaměřující se na kovovýrobu a zámečnictví? Pak se obraťte na progresivní rodinnou společnost Zámečnictví Jaroslav Borůvka, působící ve Vladislavi, nedaleko Třebíče. Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnické výroby a zakázkové kovovýroby, od návrhu přes výrobu a povrchovou úpravu až po montáž. Díky široké nabídce výrobních možností (a finálních výrobků) firma disponuje možností přijímání zakázek a produktů pro potřeby průmyslu, interiérového a exteriérového designu, zemědělství, stavebnictví, dopravy, restauratérství a mnoho dalších odvětví výroby, obchodu a služeb. Našimi zákazníky jsou velké podniky, drobné provozy i domácnosti. Rozmanitost a kvalita dodávek a realizací se opírají o technicky i řemeslně plně zabezpečené zázemí, které je podmínkou pro operativní a všestrannou nabídku naší firmy. Využijte našich dlouholetých zkušeností v zakázkové kovovýrobě. Neváhejte nás kontaktovat.


Hydraulické lisovací stroje – montážní lis pro strojírenskou a průmyslovou výrobu

Hydraulické lisovací stroje – montážní lis pro strojírenskou a průmyslovou výrobu

Naše firma SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové se zabývá výrobou z tenkých plechů a výrobou strojů v malých a středních sériích a výrobou strojů. Naše stroje pro kovovýrobu zvládnou každou práci. Hydraulický montážní lis LSC 6010 - charakteristika Hydraulický montážní lis LSC 6010 provádí lisovací operace ve strojírenské nebo jiné průmyslové výrobě, kde zajišťuje zejména zalisování matic, šroubů a sloupků do tenkých plechů, popřípadě plastů. Lis je možné užívat i ke zhotovování prolisů a nýtování. Hydraulický montážní lis - přednosti - přesné nastavení lisovací síly pro každou operaci - automatický cyklus zalisování - kombinace elektronického a mechanického bezpečnostního systému - programovatelná počítačová řídící jednotka