Poptávám vzpěry z tyčoviny

Poptávám vzpěry z tyčoviny

Poptávám výrobek: VZPĚRA Z TYČOVINY
Popis: Vzpěra z tyčoviny, viz přiložený náčrtek
Množství/obsah/rozměr: 3 kusy
Termín pro nabídky: -
Termín realizace: 1.3.2016
Odhadovaná cena: prosím nabídněte
Lokalita: Milevsko
Další informace k poptávce: Včetně lakování nebo nátěru v zelené barvě, viz přiložený náčrt. Tolerance není potřeba zmiňovat - jedná se o vzpěru na zahradu. Důležité je, aby všechny tři kusy byly identické - totožné. Navrhněte prosím i s dopravou. V případě dotazů volejte nebo pište.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2016 08:40

Platnost poptávky:
11.02.2016 07:49

Kontaktní osoba:
Tomáš Vadás

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Písek

Obrázek:
Poptávám vzpěry z tyčoviny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

TSS, spol. s r. o. Třebechovice pod Orebem specializujeme se na odlitky z šedé litiny, bronzu a hliníku. V naší soukromé strojírně vám na zakázku vyrobíme formy, strojní zařízení a přípravky, odlitky. Zakázky realizujeme dodaných podporovaných formátech CAD a softwaru - Parasolid, CATIA V5, IGES, DXF, DWG, STEP, VDA-FS, STL, SurfCam, SolidWorks, SolidCam, HSM Works. Zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků Obrábění odlitků, svařenců a dílů strojů, přípravků a lisovacích nástrojů Výrobu forem a kontrolních přípravků z Al slitin a technického dřeva


Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové Naše strojírenská výroba je zaměřena na převodovky, spojky, šnekové převodové skříně, vícevřetenové vrtací a závitovací hlavy, lineární a servo pohony. Jsme schopni na objednání zajistit patřičné náhradní díly ke všem převodovkám. Převodovky jsou dodávány bez povrchové úpravy. Jsou určeny pro normální pracovní prostředí při teplotách okolí -5°C až + 40°C a dodávány s olejovou náplní pouze na přání, běžná dodávka je bez náplně. Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním nábojem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým hřídelem na vstupu a na výstupu Jednostupňové převodovky ECM, ECMP s válcovým výstupním hřídelem Dvoustupňové elektropřevodovky


Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Hledáte českého výrobce strojírenských dílců? Pak neváhejte a kontaktujte ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.! Naše společnost provádí soustružení a frézování kovů na CNC strojích. Využíváme klasické soustruhy a frézky, vrtačky, pily pro řezání tyčí, pily pro řezání tabulí, stroje na obrábění ozubení. Obrábíme veškeré druhy materiálů používané ve strojírenství a to včetně špatně obrábitelných materiálů. K výrobě používáme zejména stroje - CNC soustruhy, CNC obráběcí centra a CNC brusky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba klíčů a autoklíčů - kvalitní klíčové systémy a zámečnická výroba

Výroba klíčů a autoklíčů - kvalitní klíčové systémy a zámečnická výroba

Potřebujete k Vašemu vozu udělat náhradní autoklíč? Obraťte se na naši společnost v Brně. Disponujeme širokým sortimentem univerzálních strojů na výrobu klíčů pro: - cylindrické vložky - dozické zámky - trezorové zámky - nábytkové zámky Na střediscích v Praze i Brně jsme schopni vyrobit až 99% autoklíčů a to i včetně čipování. Nabízíme možnost přeprogramování řídící jednotky a naprogramování nových klíčů v imobilizéru. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte pomocí emailové adresy. Jsme Váš partner pro zámečnickou výrobu.


Projekční, konstrukční a výrobní činnost v metalurgii

Projekční, konstrukční a výrobní činnost v metalurgii

Hledáte společnost zabývající se projekční, konstrukční a výrobní činností na poli metalurgie? Pak oslovte METAKON s.r.o. z Brna, společnost, která má v tomto odvětví dlouholeté zkušenosti. V rámci projekční činnosti se zaměřujeme na oblast průmyslové výstavby, zejména pak na strojírenskou metalurgii. Poskytujeme komplexní služby, od konzultační činnosti a zpracování studií i investičních záměrů, přes zpracování projektů, potřebné dokumentace, zajištění výběrových řízení až po výkon autorského dozoru při realizaci stavby. Dále se zabýváme návrhy konstrukcí technologických strojů a zařízení a výrobou a dodáním komplexních technologií pro strojírenské a slévárenské provozy.


Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Pokud sháníte kovové součásti pro nábytek či přístrojové skříně, obraťte se na strojírenskou firmu HON-KOVO s.r.o. z Opavy, která vyvíjí a vyrábí kovové komponenty z profilů a plechů pro různá průmyslová odvětví. Nabízíme: - kovové díly pro nábytek - přístrojové skříně, panely - různé strojní díly - info kiosky - reklamní stojany, displeje - kryty kabeláže - PC nosiče - stolové paravány - rámové konstrukce aj. Kovovýroba se provádí na CNC laserových automatech, CNC laserové řezání plechů, CNC přesné ohýbání, svařování, tryskání výrobků, práškové lakování ručním stříkáním.