Komplexné opravy, údržba a servis určeného nehnuteľného a hnuteľného majetku

Komplexné opravy, údržba a servis určeného nehnuteľného a hnuteľného majetku

Predmetom zákazky sú:
-komplexné opravy, údržba, servis nehnuteľného a hnuteľného majetku užívaného obstarávateľom vrátane dodávky spotrebného materiálu a náhradných dielov vo všetkých objektoch užívaných obstarávateľom v rámci územia Slovenskej republiky,
-komplexné zabezpečenie a vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok a zabezpečovanie úradných skúšok určených vyhradených technických zariadení v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z., o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vykonávacích predpisov, najmä vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými, a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov,
-revízie a kontroly komínov v súlade s vyhláškou MV SR č. 401/2007 Z. z., o technických podmienkach a požiadavkách na protipožiarnu bezpečnosť pri inštalácii a prevádzkovaní palivového spotrebiča, elektrotepelného spotrebiča a zariadenia ústredného vykurovania a pri výstavbe a používaní komína a dymovodu a o lehotách ich čistenia a vykonávania kontrol,
-deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia vo všetkých objektoch užívaných obstarávateľom v rámci územia Slovenskej republiky.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky bude uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 12:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská pošta, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská pošta, a.s.

Zadavatel ulice:
Partizánska cesta 9

Zadavatel PSČ:
975 99

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50700000-2
Opravy a údržba vnútornej inštalácie budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správce budov a nemovitostí – odborná firma

Správce budov a nemovitostí – odborná firma

Přenechte starosti se správou budov a nemovitostí odborné firmě společnost ANESO s.r.o. Naši vyškolení správci budov se postarají o vše potřebné od vedení agendy po zařízení oprav a úklidu. Nabízíme služby uzavírání nájemních smluv a kontrol plateb nájemného, vymáhání dlužného i placení faktur spojených s provozem nemovitosti, pravidelný úklid společných prostor i okolí domů, zabezpečení běžných i generálních oprav nemovitosti, havarijní službu, technické prohlídky i vedení účetnictví. Ušetřete si starosti a mnoho času s údržbou nemovitosti. Spolehlivého správce Vašich nemovitostí Vám zajistí společnost ANESO s.r.o. z Prahy.


Správa nemovitostí – provozní a technické služby

Správa nemovitostí – provozní a technické služby

Provozní a technické služby i ostatní záležitosti kolem Vaší nemovitosti zařídí spolehlivě tým společnosti A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze. Postaráme se o zajištění běžného úklidu vnitřních prostor i venkovních ploch, chodníků, vnitrobloků a zeleně, havarijní službu pro výtahy, vzduchotechniku, vytápění, plyn i elektřinu, revize technických zařízení a potřebné technické prohlídky, periodické hodnocení stavu nemovitosti, odečty poměrových měřidel i archivaci s tím spojených dokumentů. Cenovou nabídku pro provozní a technické služby a správu nemovitostí žádejte v případě zájmu u společnosti A.K.F. Správa nemovitostí a.s.


Údržba a správa nemovitostí – komplexní služby

Údržba a správa nemovitostí – komplexní služby

Svěřte správu nemovitostí a budov profesionálům, spolehněte se na společnost ANESO s.r.o. z Prahy. Nabízíme komplexní služby jak pro jednotlivé vlastníky, tak pro družstva. Postaráme se o dohled nad technickým stavem a bezproblémového chodu budovy i o administrativní záležitosti od přípravy a uzavírání nájemních mluv, vymáhání dlužného nájemného, vedení účetnictví po zajištění úklidu a oprav. Šetřete svůj čas i peníze a využijte nasmlouvaných prověřených dodavatelů služeb společnost ANESO s.r.o., která se za Vás postará o údržbu Vaší nemovitosti.


Výstavba a správa nemovitostí – komplexní služby

Výstavba a správa nemovitostí – komplexní služby

Hledáte společnost, která nabízí komplexní služby výstavby a správy nemovitostí a postará se tak o vše od projektu po úklid a péči o nájemníky? Spolehněte se na společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze. Při výstavbě dbáme na kvalitní a detailní řemeslné zpracování a při správě o širokou nabídku služeb tak, aby se náš klient nemusel o nic starat. Vyhledejte pro služby výstavby a správy nemovitostí společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. a nebudete se muset starat o nic kolem domu, bytového komplexu nebo kancelářských budov.


Správa sportovišť Trutnov - bazén, koupaliště, tenis, zimní, fotbalový, atletický stadion

Správa sportovišť Trutnov - bazén, koupaliště, tenis, zimní, fotbalový, atletický stadion

MEBYS Trutnov s.r.o. - Správa nemovitostí Trutnov Naše společnost zajišťuje správu bytových a nebytových jednotek včetně sportovišť. Nyní je pod naší správou krytý bazén, letní koupaliště, zimní stadion, tenisový areál, městský stadion a sportovní areál Na Nivách. Provádíme pravidelné revize, odborné prohlídky či zkoušky v rozsahu stanovené předpisy. Dále provádíme opravy a údržbu všech sportovišť včetně odstraňování poruch a havárií. Snažíme se o maximální transparentnost při financování sportu v Trutnově.


Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Zastáváte funkci předsedy společenství vlastníků jednotek? Pak jistě oceníte nabídku služeb společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s., které Vám pomohou v oblastech účetnictví, evidence provozu nebo zajištění technických záležitostí spojených s provozem nemovitosti. Pro veškeré oblasti nabízených služeb určených předsedům společenství vlastníků jednotek máte k dispozici odborníky, kteří s Vámi danou oblast zkonzultují a pomohou s realizací běžné agendy. Nenechte si brát čas starostmi spojenými s odpovědností předsedy společenství vlastníků a využijte zkušeností odborníků ze společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.