Komplexné opravy, údržba a servis určeného nehnuteľného a hnuteľného majetku

Komplexné opravy, údržba a servis určeného nehnuteľného a hnuteľného majetku

Predmetom zákazky sú:
-komplexné opravy, údržba, servis nehnuteľného a hnuteľného majetku užívaného obstarávateľom vrátane dodávky spotrebného materiálu a náhradných dielov vo všetkých objektoch užívaných obstarávateľom v rámci územia Slovenskej republiky,
-komplexné zabezpečenie a vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok a zabezpečovanie úradných skúšok určených vyhradených technických zariadení v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z., o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vykonávacích predpisov, najmä vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými, a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov,
-revízie a kontroly komínov v súlade s vyhláškou MV SR č. 401/2007 Z. z., o technických podmienkach a požiadavkách na protipožiarnu bezpečnosť pri inštalácii a prevádzkovaní palivového spotrebiča, elektrotepelného spotrebiča a zariadenia ústredného vykurovania a pri výstavbe a používaní komína a dymovodu a o lehotách ich čistenia a vykonávania kontrol,
-deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia vo všetkých objektoch užívaných obstarávateľom v rámci územia Slovenskej republiky.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky bude uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 12:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská pošta, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská pošta, a.s.

Zadavatel ulice:
Partizánska cesta 9

Zadavatel PSČ:
975 99

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50700000-2
Opravy a údržba vnútornej inštalácie budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa a údržba nemovitostí ve vlastnictví města Rousínov, provoz ubytovny, úklid města

Správa a údržba nemovitostí ve vlastnictví města Rousínov, provoz ubytovny, úklid města

O údržbu nemovitostí, úpravu zeleně i úklid města se postarají Městské služby Rousínov, příspěvková organizace na Vyškovsku. Zajistíme veškerou správu a provoz nemovitostí ve vlastnictví města včetně bytových i nebytových domů, veřejných prostranství i ostatních ploch. Naší další hlavní činností je celoroční provoz a údržba místních komunikací, chodníků, čekáren i dětských hřišť. Poskytujeme odborné opravy movitého i nemovitého majetku, poradíme se s provozem autobusového nádraží, čištěním města i odchytem toulavých psů. Naše činnost je doplněna o provoz místní ubytovny společně se zajištěním kompletních městských technických služeb.


Správa nemovitostí, kontrola stavu, zajištění údržby, vedení účetnictví

Správa nemovitostí, kontrola stavu, zajištění údržby, vedení účetnictví

Vlastníte nemovitost v bytovém domě? Vy ani ostatní vlastníci bytů nemáte zkušenosti se správou nemovitostí? Tuto činnost přenechte profesionálům. Neváhejte a kontaktujte naši společnost Jiřina Křížová - Správa nemovitostí, která sídlí v Praze. Specializujeme se na komplexní správu nemovitostí pro bytová družstva, společenství vlastníků a panelových domů. V rámci naší činnosti poskytujeme služby jako technickou správu a kontrolu nemovitosti, zajištění údržby, oprav a revizí, odpočty spotřeby tepla a vody, vedení účetnictví, podání daňového přiznání a zprostředkování pojištění budovy. Můžete nás kdykoliv oslovit, rádi Vám poradíme.


Výstavba a správa nemovitostí – komplexní služby

Výstavba a správa nemovitostí – komplexní služby

Hledáte společnost, která nabízí komplexní služby výstavby a správy nemovitostí a postará se tak o vše od projektu po úklid a péči o nájemníky? Spolehněte se na společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze. Při výstavbě dbáme na kvalitní a detailní řemeslné zpracování a při správě o širokou nabídku služeb tak, aby se náš klient nemusel o nic starat. Vyhledejte pro služby výstavby a správy nemovitostí společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. a nebudete se muset starat o nic kolem domu, bytového komplexu nebo kancelářských budov.


Údržba a kompletní správa nemovitostí pro SVJ, bytové a družstevní domy pro Jihočeský kraj

Údržba a kompletní správa nemovitostí pro SVJ, bytové a družstevní domy pro Jihočeský kraj

O veškeré úkony související s kompletní správou nemovitostí pro SVJ se postará společnost David Buchtel - Annamat správa nemovitostí z Bechyně. Vlastníkům nemovitostí poskytujeme soubor činností hned v několika odvětvích počínaje řešením technického stavu budovy přes vedení evidence osob, majetku až po účetní a právní úkony. Jsme zkušení správci nemovitostí, kteří Vám ušetří starosti, čas a finance, které můžete věnovat sami sobě a svým blízkým. Naše služby jsou vhodné jak pro majitele domů, tak pro bytová družstva i společenství vlastníků. S námi už si nemusíte najímat údržbáře, opraváře a právníka. Všechny potřebné činnosti zajistí naši kvalifikovaní odborníci, jež mají v daném oboru bohaté zkušenosti. Veškeré služby poskytujeme v celém Jihočeském kraji i širokém okolí.


Správce budov a nemovitostí – odborná firma

Správce budov a nemovitostí – odborná firma

Přenechte starosti se správou budov a nemovitostí odborné firmě společnost ANESO s.r.o. Naši vyškolení správci budov se postarají o vše potřebné od vedení agendy po zařízení oprav a úklidu. Nabízíme služby uzavírání nájemních smluv a kontrol plateb nájemného, vymáhání dlužného i placení faktur spojených s provozem nemovitosti, pravidelný úklid společných prostor i okolí domů, zabezpečení běžných i generálních oprav nemovitosti, havarijní službu, technické prohlídky i vedení účetnictví. Ušetřete si starosti a mnoho času s údržbou nemovitosti. Spolehlivého správce Vašich nemovitostí Vám zajistí společnost ANESO s.r.o. z Prahy.


Správa nemovitostí – provozní a technické služby

Správa nemovitostí – provozní a technické služby

Provozní a technické služby i ostatní záležitosti kolem Vaší nemovitosti zařídí spolehlivě tým společnosti A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze. Postaráme se o zajištění běžného úklidu vnitřních prostor i venkovních ploch, chodníků, vnitrobloků a zeleně, havarijní službu pro výtahy, vzduchotechniku, vytápění, plyn i elektřinu, revize technických zařízení a potřebné technické prohlídky, periodické hodnocení stavu nemovitosti, odečty poměrových měřidel i archivaci s tím spojených dokumentů. Cenovou nabídku pro provozní a technické služby a správu nemovitostí žádejte v případě zájmu u společnosti A.K.F. Správa nemovitostí a.s.