Poptávám kočičí dvířka

Poptávám kočičí dvířka

Poptávám "kočičí dvířka" do domovních dveří. Jedná se o dvířka-průchod PETSAFE, vnější rozměry 20 (šíře) x 30 (výška). Průchozí otvor je opatřený kyvným průsvitným plastovým závěsem.Navíc je otvor zevnitř zakrytý výsuvným plastem, který - pokud je uzavřený - zabraňuje průchodu kočky, a také pronikání chladu.Podotýkám, že síla dveřní výplně je 2, 5cm.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 15:02

Platnost poptávky:
05.02.2016 14:52

Kontaktní osoba:
Jan Bičík

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krmiva pro kočky, psy i ostatní zvířata na e-shopu s chovatelskými potřebami a krmivy

Krmiva pro kočky, psy i ostatní zvířata na e-shopu s chovatelskými potřebami a krmivy

Dopřejte Vašemu zvířeti jen kvalitní a osvědčenou stravu! Nakupujte krmiva na eshopu Canis Prosper s.r.o, kde nabízíme bohatý sortiment chovatelských potřeb i krmiv pro psy, kočky, ptáky, rybičky, želvy, koně, terarijní zvířata, fretky, hlodavce i hospodářská zvířata. Ať už jste z Pardubic, Hradce Králové nebo odkudkoli z České Republiky navštivte náš e-shop a vyberete si zde ze špičkového sortimentu granulí, konzerv a potřeb. Zboží si vozíme sami přímo z výrobní linky v bavorském Kleinheubachu a skladujeme v našem vlastním skladu, tím Vám garantujeme originalitu a dostupnost všech produktů, pokud není uvedeno jinak. Vše pro vaše domácí mazlíčky i hospodářská zvířata: - špičková krmiva značky Josera, Best Choice nebo Dr.Clauder´s - pamlsky, konzervy - žrádlo, granule - mražené maso a uzeniny - vitamíny, minerály - nutriční doplňky - pelechy, polštáře, válendy - boudy, kotce, klece, přepravky, budky, hnízda - misky, napáječky, stojany - obojky, náhubky, vodítka, postroje - steliva, písky - akvaristické potřeby včetně přípravků na úpravu vody. Náš specializovaný velkoobchod Vám zajistí rozvoz zboží naši vlastní dopravou nejen po okolí Pardubic či Hradce králové, ale po celém území České republiky. Tak neváhejte a objednávejte.


E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

E-shop prodejny EQUICENTRUM Trutnov – potřeby pro koně a jezdce

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Zajímá Vás vše kolem koní a rádi si rozšiřujete obzor? Pak v našem E-shopu si vyberete zrovna to co Vás zajímá a mnohem víc. Jedná se o jezdecký sortiment, krmivo a vybavení pro Vaši stáj a jízdárnu. Nabízíme jen jezdecké zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Můžete také navštívit naši "kamennou" prodejnu v Choustníkově Hradišti.


E-shop chovatelské potřeby a krmiva - vše pro Vaše domácí i hospodářská zvířata

E-shop chovatelské potřeby a krmiva - vše pro Vaše domácí i hospodářská zvířata

Kvalitní chovatelské potřeby a granule nejenom pro psy a kočky jedině na e-shopu Canis Prosper s.r.o. Ať už jste z Jihlavy či Vysočiny zabrouzdejte na náš internetový obchod a vyberete si z široké nabídky chovatelských potřeb a krmiv pro psy, kočky, ptáky, rybičky, želvy, koně, ježky, fretky, hlodavce i terarijní zvířata. Vše pro vaše domácí mazlíčky i hospodářská zvířata: - špičková krmiva značky Josera, Best Choice nebo Dr.Clauder´s - pamlsky, konzervy - žrádlo, granule - mražené maso a uzeniny - vitamíny, minerály - nutriční doplňky - pelechy, polštáře, válendy - boudy, kotce, klece, přepravky, budky, hnízda - misky, napáječky, stojany - obojky, náhubky, vodítka, postroje - steliva, písky - akvaristické potřeby včetně přípravků na úpravu vody. Náš specializovaný velkoobchod Vám pro Vaší spokojenost zajistí také zajistíme rozvoz zboží naši vlastní dopravou nejen po okolí Jihlavy a Vysočiny, ale celém území České republiky


Kvalitní nástavkové úly a výroba včelařských potřeb a komponent

Kvalitní nástavkové úly a výroba včelařských potřeb a komponent

Zabýváte se včelařstvím? Zajisté ke své činnosti budete potřebovat kvalitní úly a speciální pomůcky. Ty Vám dodá společnost Jiřího Marka - Včelí úly, která se nachází v obci Ženklava v Beskydech. Zaměřujeme se na výrobu celodřevěných masivních úlů, nástavek, dna, vík, střech, rámků a mezistěn. Sestavy vyrábíme v různých rozměrech s možností výběru materiálu. Nástavkové úly mohou být nezateplené či zateplené polystyrenem. Dodáváme i kompletní sortiment pro práci s medem jako lis, stáčecí nádoby, cedník a nádoby. K samotné práci je dobré si opatřit i další komponenty jako včelařské kombinézy a klobouky, krmivo pro včely, mřížky na propolis a další.


Bravecto pipety pro psy, kočky - účinná antiparazitika proti klíšťatům, blechám

Bravecto pipety pro psy, kočky - účinná antiparazitika proti klíšťatům, blechám

Aplikovat pravidelně účinná antiparazitika proti klíšťatům a blechám je pro majitele psů a koček nutností. Doporučujeme Bravecto pipety pro psy a kočky, zajišťující ochranu 3 měsíce. Přípravek není volně prodejný, na prodej pouze u veterinárních lékařů. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště, zakoupit jej můžete na Veterinární klinice Mlejnský. Pro kočky jsou k dispozici pouze pipety nebo antiparazitní obojky, pro psy můžete pořídit i tablety Bravecto. Vzhledem k tomu, že klíšťata jsou aktivní téměř po celý rok, nákup vhodného antiparazitika neodkládejte. Bravecto pipety spot-on roztok pro nakapání na kůži. Dle váhy psa Obsah(ml) Fluralanerum(mg) 2-4,5 kg 0,4 112,5 4,5-10 kg 0,89 250 10-20 kg 1,79 500 20-40 kg 3,57 1000 40-56 kg 5,0 1400


Technologie pro ustájení koní Chlumec nad Cidlinou - koňské boxy, mobilní, turnajové boxy EURO

Technologie pro ustájení koní Chlumec nad Cidlinou - koňské boxy, mobilní, turnajové boxy EURO

Výroba naší firmy TEROM s.r.o. Chlumec nad Cidlinou je zaměřena na mobilní, turnajové boxy EURO, které jsou především vhodné pro výstavy, soutěže a jako sanitární boxy. Technologie pro ustájení koní využívají kvalitní kovové konstrukce, spolehlivé spojovací prvky a výplně stěn. Mobilní, turnajové boxy EURO tvoří kovový rám, žárově zinkované prvky, výplně stěn z vodovzdorné finské překližky o síle 15 mm a polykarbonátová střecha. Firma TEROM s.r.o. je dále schopna navrhnout vzhled a rozmístění vnitřních boxů podle možností daného prostoru a Vašeho přání, zajistíme projekci návrhu ve 3D. Neváhejte nás kontaktovat, naši vyškolení pracovníci Vám zodpoví vše kolem technologií pro ustájení koní. Zanedlouho se i vy budete pyšnit novými mobilními boxy EURO.