Poptávám proložky a krabičky na vejce

Poptávám proložky a krabičky na vejce

Poptávám proložky a krabičky na vejce.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:33

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:29

Kontaktní osoba:
Dvorak

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Hledáte zkušeného a prověřeného výrobce obalových skládacích kartonových krabic? Potřebujete spolehlivého dodavatele krabic pro zabalení vašeho zboží? Máme pro Vás řešení! Obraťte se na společnost Karton plus spol. s.r.o. z Prostějova, která vyrábí skládací kartonové krabice v různých velikostech. Společnost Karton plus je všem výrobcům schopná zajistit skládací obalové krabice: - šité - lepené - tejpované páskou -vyráběné z třívrstvé, pětivrstvé a hladké lepenky Kartonové skládací krabice pro balení zboží jsme schopni dodat nejen pro výrobce z okolí Přerova a Olomouce, ale také z oblasti Blanska, Boskovic, Vyškova a Brna -venkov.


Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Naše velké pytle ze společnosti Segezha Packaging s.r.o. z Úvalna jsou ideální pro přepravu a skladování granulovaných a sypkých produktů. Jsou určeny pro manipulaci a skladování produktů určených k dalšímu zpracování ve firmě. Nabízíme Vám univerzální balící systém pro manipulaci s objemnými produkty. Velké pytle jsou skvělou alternativou k přepravním kontejnerům, protože náklady na čištění jediného kontejneru jsou mnohdy vyšší než naše cena velkého pytle. Naše velké pytle jsou vyrobeny z nejpevnějšího papíru na světě. Doporučujeme zkombinovat s naším vybavením pro plnění, vyprazdňování a paletování, protože tím Vám můžeme zaručit rychlý, výkonný a univerzální systém pro manipulaci s objemnými produkty. Pytle se pak plní mimořádně rychle. Nabízíme široké spektrum balicích systémů, díky kterým vyhovíme veškerým vašim požadavkům. V krátkém čase zabalíme malé i objemné množství vašeho výrobku od 1 kg až do 500 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Firma Karton plus s.r.o., která sídlí v Prostějově, je zkušeným výrobcema dodavatelem víkových kartonových krabic, které jsou určeny k balení a přepravě různorodého zboží. Veškerým výrobcům v různých výrobních odvětvích jsme schopni dodat takové víkové krabice, které budou vyhovat pro přepravu právě vašeho zboží. Kartonové víkové krabice vyráběné společností Karton plus: - potahované/nepotahované - krabice se sítotiskem - s tiskem (logem firmy) i bez tisku - vyráběné z vlnité nebo hladké lepenky Kartonové víkové krabice jsme schopni dodat všem výrobcům z okolí Přerova, Olomouce, Blansko, Boskovic, Vyškova a také Brna-venkov.


Obalový materiál - balící papír a alobal, kelímky, ubrousky

Obalový materiál - balící papír a alobal, kelímky, ubrousky

Sháníte velký výběr obalového materiálu? Navštivte naší firmu Chovancová Ilona, kde si určitě vyberete! Nabízíme vše od balícího papíru, přes alobal a kelímky, až po ubrousky a mikroténové sáčky. V sortimentu obalový materiál si můžete vybrat: - balící papír - alobal - tácy na grilování - polystyrénové kelímky a misky s víčkem - plastové kelímky - papírové tácky - mikroténové sáčky - ubrousky - potravinářský motouz - sáčky na výrobu ledu - hygienické papírové sáčky - sáčky na potraviny a svačiny Naše firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Krabice na výslužku, vánoční cukroví a dekorativní krabice – výroba a prodej

Krabice na výslužku, vánoční cukroví a dekorativní krabice – výroba a prodej

Nepřeberné množství druhů a typů jak papírových, tak kartónových krabic zakoupíte v Prostějově, a to v prodejně společnosti Karton Plus spol. s.r.o., prověřeného výrobce výrobků z kartónu. Jestli sháníte klasické krabice na uskladnění cukroví, ozdobné krabice na výslužku či originální krabice pro zabalení dárku pro vaše nejbližší, navštivte právě naši prodejnu. Na základě konzultace s našimi zaměstnanci jsme schopni pro naše zákazníky vyrobit i krabice v libovolném počtu, velikosti i barevném provedení tak, aby krabice odpovídaly představám a požadavkům zákazníka. V naší prodejně můžete zakoupit: - víkové, skládané krabice na výslužku v bílo-hnědém provedení - víkové, skládané krabice na výslužku v hnědo-hnědém provedení - krabice na cukroví víkové, skládané - potahované a barevné dekorativní krabice a kartonové obaly víkové, skládané a vysekávané


Balicí služby, návrh a výroba obalového materiálu, sáčků z plastových i papírových fólií

Balicí služby, návrh a výroba obalového materiálu, sáčků z plastových i papírových fólií

Obaly a sáčky přímo na míru Vašim potřebám Vám vyrobí společnost Balírna Balmex z obce Kropáčova Vrutice – Kojovice u Mladé Boleslavi. Jsme ryze česká firma, která se zabývá výrobou obalového materiálu, jako jsou sáčky, krabičky, lékové lahve, flakony a blistry. Vybrat si můžete z plochých, hadicových, flowpack a doypack sáčků, které mohou být jak z plastu, tak i z papíru a jiných materiálů. Vyrábíme sáčky pro sypké směsi, tekuté výrobky i kusové zboží. Neustále inovujeme naši výrobu a doplňujeme ji o moderní metody a postupy, které ještě více zvyšují kvalitu a odolnost našich produktů. Poskytujeme komplexní služby od grafického návrhu přes ruční balení až po kompletace.