Poptávám proložky a krabičky na vejce

Poptávám proložky a krabičky na vejce

Poptávám proložky a krabičky na vejce.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:33

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:29

Kontaktní osoba:
Dvorak

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Výroba krabiček, obalový materiál - obaly na balení kosmetiky

Nejrůznější krabičky a jiné papírové obaly pro kosmetiku pro Vás vyrobí společnost Wéčko, s.r.o. Zajišťujeme výrobu krabiček a jiný obalový materiál na balení kosmetiky. Vyrábíme papírové a kartonové obaly pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výseky, lepení a mnoho dalšího. Vyrábíme: - obalový materiál, obaly na balení kosmetiky - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - provádíme výsekové práce na B2 cylindrickém automatu a B2+ příklopovém lisu. V dohledné době plánujeme i v této oblasti přejít do formátu B1 - lepení výseků - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky. Máte-li zájem o další informace ohledně našich služeb, obraťte se na nás, jsme Vám k dispozici.


Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Protikorozní ochrana - výroba LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek

Pokud potřebujete přepravit či skladovat kovové výrobky a zajistit jejich ochranu před korozí, oslovte firmu EXCOR - ZERUST z regionu Zlín, která vyrábí LD-PE antikorozní fólie různých tlouštěk a šířek, které slouží jako dočasná protikorozní ochrana. Firma má v oblasti antikorozního balení mnohaletou praxi, z antikorozní fólie se vyrábí sáčky, pytle, 3D obaly atd. Z našich antikorozních materiálů se odpařují inhibitory koroze, ty vytváří na povrchu kovu tenkou plynnou vrstvu, která zabraňuje korozi. Garantujeme tak dodání kovových výrobků v bezvadném stavu. Naše antikorozní produkty jsou již úspěšné po celém světě. Antikorozní fólie: - VCI fólie Zerust® VALENO® kombinuje osvědčenou kvalitu protikorozní ochrany produktů Zerust®Excor® s užitnými vlastnostmi polyetylenových fólií - fólie se vyrábí v různých tloušťkách a rozměrech, díky tomu je antikorozní fólie univerzálním a oblíbeným obalovým materiálem - po odstranění VCI obalu se ochranný film z povrchu kovu během jedné hodiny beze zbytku odpaří a zboží se může ihned bez dalších procesních kroků dále použít.


Velkoobchod s obalovým materiálem

Velkoobchod s obalovým materiálem

Sháníte spolehlivého dodavatele jednorázového nádobí pro Vaši restauraci nebo hygienických pomůcek do ordinace? Spolehněte se na velkoobchod s obalovým materiálem Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO z Březnice. Nabízíme široký sortiment obalového materiálu za velkoobchodní ceny, naleznete u nás kelímky a termokelímky u PP a PS, papírové talíře, špejle, bambusové bodce, nádobí z hliníku, misky, dortové krabice, krabice na pizzu, papír na pečení, papíry pro květinářství a pro lahůdky, pokladní role, potravinové a alu fólie, tašky – košilky, pytle na odpadky, lékárenské papírové sáčky a mnoho dalšího. Prohlédněte si kompletní nabídku obalů a obalového materiálu z nabídky velkoobchod s obalovým materiálem Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO.


Obaly pro potraviny - nepropustný, laminovaný papír krabičky

Obaly pro potraviny - nepropustný, laminovaný papír krabičky

Sháníte-li společnost, která se zabývá výrobou obalů na potraviny z nepropustného laminovaného papíru? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost Wéčko, s.r.o. se sídlem v Brně, která Vám přesně takovou krabičku vyrobí! Zabýváme se automatických lepením krabiček a obalů pro potraviny a léky a laminováním. Výsekové práce formátu B2 provádíme na cylindrickém automatu a příklopovém lisu. Výrobu jsme rozšířili o nový B1 laminovací stroj a tím se nám výrobní kapacita navýšila o více jak dvojnásobek. Spolupracujeme s tiskárnami z Jihomoravského kraje. Disponujeme novou lepičkou krabiček. Provádíme také ruční dokončující zpracování tiskovin. Pokud máte zájem o více informací či cení, neváhejte nás kontaktovat!


Krabice s potiskem, potištěné obaly, reklamní obalové produkty - výroba, prodej

Krabice s potiskem, potištěné obaly, reklamní obalové produkty - výroba, prodej

Potřebujete formou kvalitního vícebarevného potisku vytvořit reprezentativní vzhled obalových produktů či krabic? Pak společnost Akart CZ spol. s r.o. bude pro Vás ideální volba. Akart CZ spol. s r.o. Vám poskytne vždy nejlepší řešení pro potisk Vámi požadovaných obalů, kdy pro ideální výsledek zvolí technologii tisku v závislosti na ploše tisku, počtu barev, kvalitě, množství atd. - vícebarevný flexotisk - digitální tisk - ofsetový tisk - kašírování - zušlechťování povrchu Výroba, prodej: - krabice s potiskem - potištěné obaly - reklamní obalové produkty - potisk průmyslové kartonáže - krabice s reklamními značkami, firemním logem nebo jinými údaji. Přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků společnosti Akart CZ spol. s r.o., jejíž cílem je poskytovat zákazníkovi co nejvýhodnější podmínky spolupráce.


Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů, krabiček pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, lepení a mnoho dalšího. Provádíme: - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - lékovky, obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky, reklamních stojánků a mnoho dalšího - zušlechťování laminací K práci používáme lepící automat ZH880-PFT, který má jednobodové lepení a předohyb rylů, pro jednodušší skládání krabiček i v plnících automatech a s odfrézováním povrchu v místě lepení. Výsekové práce děláme na příklopovém lisu a cylindrickém automatu. Těšíme se na spolupráci, spolupráce s námi se Vám vyplatí.