Měniče napětí, Polsko

Měniče napětí, Polsko

Prosím zaslat cenový katalog panelů a měničů.
S pozdravem
Jerzy

Původní znění:
Popyt
Witam Proszę przesłać katalog cenowy paneli oraz inwerterów.
Pozdrawiam
Jerzy
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 14:59

Platnost poptávky:
05.04.2016 14:45

Kontaktní osoba:
davis

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Je pro vás bezpečnost na prvním místě? Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro vrata a brány, obraťte se na společnost Teprostroj s.r.o. Mezi naším sortimentem naleznete: - ovládací prvky pro vrata a brány - optické senzory a jejich příslušenství - gumové profily - propojovací krabičky - světelnou mříž - reflexní a světelné závory - světelná signalizace - další ochranné prvky Z naší široké nabídky si jistě vyberete. Pro více informací o jednotlivých bezpečnostních komponentech pro vrata a brány navštivte naše webové stránky či se na nás obraťte prostřednictvím emailu.


Výroba DC/DC měničů

Výroba DC/DC měničů

DC/DC měniče ve standardních i zákaznicky modifikovaných variantách vyrábí společnost ALLTRONIC sídlící nedaleko Plzně. Měniče DC/DC jsou až na výjimky schváleny pro použití v drážních aplikacích dle norem DIN a DB a v nabídce jsou v rozsahu výkonů 10-200W v provedení s galvanickým oddělením i bez galvanického oddělení. Kompletní nabídku a technické parametry DC/DC měničů naleznete na webových stránkách společnosti ALLTRONIC.


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Společnost TRESTON přijímá online objednávky na průmyslové snímače tlaku - tlakové spínače precizní, inteligentní, digitální, elektronické tlakové spínače, ponorné či vestavné sondy pro měření výšky hladiny. Dodá i další prvky pro měření a regulaci, snímače teplot, převodníky průmyslových signálů, napájecí zdroje. Elektronické tlakové spínače: - pro pneumatiku, vakuovou techniku - pro hydrauliku. Snímače tlaku: - standardní - precizní inteligentní - digitální manometry - OEM tlakové snímače - snímače tlaku pro potravinářství a medicínskou techniku - snímače tlakové diference - procesní snímače tlaku. Ponorné sondy pro měření výšky hladiny: - s nerezovou oddělovací membránou - typ LMP 305, 307, 308, 808. - s keramickou oddělovací membránou - typ LMK 358, 382, 457, 858 Vestavné sondy. Příslušenství: - mechanické - elektronické.


Montáže, konfekce Trutnov - Výroba, opracování, kontrola dílů

Montáže, konfekce Trutnov - Výroba, opracování, kontrola dílů

Strunk Connect CZ s.r.o. Trutnov Naše firma se zabývá výrobou, kvalitním opracováním a následně výstupní kontrolou dílů. Kontrolní pracoviště disponuje 16 zkušených českých pracovníků a pracovnic. K dispozici máme pracoviště kamerových kontrol dílů. Ty jsou převážně modifikované vždy pro daný díl zákazníka. Výroba, opracování, kontrola: Bandážovací stroje ONDAL / KABATEC / STUNK Pájecí stanice ruční / poloautomatické, automatické – robotické Odporové svářecí zařízení STRUNK Elektrické modulární testery funkce, vodivosti a HV – až 2.500V Krimpovací zařízení…


Navíjení cívek transformátorů Písek

Navíjení cívek transformátorů Písek

Výrobou a navíjením cívek a transformátorů se zabývá výrobní družstvo Otava v Písku. Cívky a transformátory nalézají svá využití ve zdravotnictví, výzkumu i v běžném životě. V našem závodě navíjíme pomocí programovatelného postupného navíjení různé druhy solenoidních cívek a transformátorů s využitím drátu o průměru 0,03 mm až 1,8 mm nebo toroidních cívek drátem o průměru 0,06 mm až 1,4 mm. Při plnění zakázek dbáme na kvalitu, vysoký podíl ruční práce i kontrolu kvality finálních výrobků. Více informací o navíjení cívek a transformátorů a technických možnostech zakázek na míru Vám sdělí odborníci z výrobního družstva Otava v Písku.