Měniče napětí, Polsko

Měniče napětí, Polsko

Prosím zaslat cenový katalog panelů a měničů.
S pozdravem
Jerzy

Původní znění:
Popyt
Witam Proszę przesłać katalog cenowy paneli oraz inwerterów.
Pozdrawiam
Jerzy
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 14:59

Platnost poptávky:
05.04.2016 14:45

Kontaktní osoba:
davis

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a dodávka desek tištěných plošných spojů

Výroba a dodávka desek tištěných plošných spojů

Firma PROMESA s.r.o. se zabývá výrobou, dodávkami a návrhy desek s tištěnými a plošnými spoji. Jsme specialisty v tomto oboru. Plošné spoje jinak nazývané jako deska plošných spojů ve zkratce DPS, se v elektronice používají pro mechanické připevnění a zároveň pro elektrické propojení elektronických součástek. Desky plošných spojů jsou dnes již tak dokonalé, že umožňují výrobu levných a přitom dostatečně velkých elektronických zařízení. K jejich dokonalosti přispívá i fakt, že byly vyvinuty oboustranné DPS, které se vyznačují, tím, že mají vodivý obrazec z obou stran a následně vícevrstvé DPS (vytvářené slepením několika tenkých oboustranných DPS). Ve výrobě plošných spojů nám pomáhají šikovní vývojáři, kteří nejprve vytvoří schéma zapojení, ze kterého se pak vygeneruje seznam spojů – tzv. netlist a dokáží tak vyhovět přání našich zákazníků. V našem sortimentu naleznete: - jednostranné plošné spoje s jednou vrstvou špičkového vodivého materiálu jsou určeny pro jednodušší aplikace - dvoustranné plošné spoje se dvěma vodivými vrstvami vyrábíme pro elektrická zařízení se zvýšenou složitostí - vícevrstvé plošné spoje, speciální spoje s více než dvěma vrstvami propojovaných spojů zalisovaných v samotné desce vytvářené i pro velmi složité a sofistikované aplikace - zajistíme plošné spoje v rozměrech i na přání zákazníka Máte-li zájem o spolehlivé plošné spoje, neváhejte nás kontaktovat!


Kabelové svazky Plzeň

Kabelové svazky Plzeň

Společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně nabízí výrobu kabelových svazků libovolných délek a průměrů na zakázku. Kabelové svazky na zakázku vyrábíme i v omezených sériích, problém není ani výroba jediného unikátního kabelu. Zvládneme však vyrobit i zakázky o několika tisících kusech. Jsme vybavení potřebným technickým zázemím pro střih, odizolování a krimpování a výrobu našich kabelových svazků oceňují zákazníci z různých odvětví výroby. Můžete si být jisti stoprocentním výsledkem i díky elektrickému testování námi vyrobených kabelů pře předáním hotové objednávky.


Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Je pro vás bezpečnost na prvním místě? Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro vrata a brány, obraťte se na společnost Teprostroj s.r.o. Mezi naším sortimentem naleznete: - ovládací prvky pro vrata a brány - optické senzory a jejich příslušenství - gumové profily - propojovací krabičky - světelnou mříž - reflexní a světelné závory - světelná signalizace - další ochranné prvky Z naší široké nabídky si jistě vyberete. Pro více informací o jednotlivých bezpečnostních komponentech pro vrata a brány navštivte naše webové stránky či se na nás obraťte prostřednictvím emailu.


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Výroba elektroniky na zakázku Plzeň - od jediného kusu po tisícové série

Výroba elektroniky na zakázku Plzeň - od jediného kusu po tisícové série

V oblasti zakázkové výrovy elektroniky se společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně pohybuje již od roku 1994. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele kabelových svazků, tištěných spojů nebo vybraných součástek pro zdravotní techniku, můžete se na naše odborníky zcela spolehnout. Vyrobíme na zakázku výrobek od jediného unikátního kusu až po několikatisícové série. Máte neobvyklé požadavky? Nezalekneme se ani tohoto a vyrobíme prototyp podle Vašeho návrhu. Ať už se jedná o výrobu kabelových svazků či osazování plochých spojů, můžete si být jisti kvalitou odvedené práce.


Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Společnost TRESTON přijímá online objednávky na průmyslové snímače tlaku - tlakové spínače precizní, inteligentní, digitální, elektronické tlakové spínače, ponorné či vestavné sondy pro měření výšky hladiny. Dodá i další prvky pro měření a regulaci, snímače teplot, převodníky průmyslových signálů, napájecí zdroje. Elektronické tlakové spínače: - pro pneumatiku, vakuovou techniku - pro hydrauliku. Snímače tlaku: - standardní - precizní inteligentní - digitální manometry - OEM tlakové snímače - snímače tlaku pro potravinářství a medicínskou techniku - snímače tlakové diference - procesní snímače tlaku. Ponorné sondy pro měření výšky hladiny: - s nerezovou oddělovací membránou - typ LMP 305, 307, 308, 808. - s keramickou oddělovací membránou - typ LMK 358, 382, 457, 858 Vestavné sondy. Příslušenství: - mechanické - elektronické.