Poptávám dodavatele přístrojů pro formování postavy a hubnutí

Poptávám dodavatele přístrojů pro formování postavy a hubnutí

Dobrý den, pro nově otevírané studio v Olomouci hledám dodavatele přístrojů: Lopolaser, hubnoucí kosmetická loď a potobné střístroje pro hubnutí a úpravu postavy. Nejlépe formou nájmu, operativního leasingu a pod. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
20.04.2015 09:05

Platnost poptávky:
20.05.2015 07:45

Kontaktní osoba:
M Vision Consulting s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 397 087

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Máte rádi sport a chcete se jím odreagovat od každodenních starostí? Navštivte naše sportovní centrum SBA Squash, které poskytuje celou řadu sportovního vyžití. Nyní jsme pro Vás připravili akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton a spinning. Při zakoupení permanentky v hodnotě 1.500,- Kč Vás zařadíme do slosování o atraktivní ceny - například badmintonové rakety, rakety na squash. Hlavní výhrou je 3 denní wellness pobyt v horském hotelu Excelsior v Horní Lomné. Proběhnou 2 kola slosování. Vylepšete si kondici i postavu a k tomu využijte šanci něco vyhrát!


Lekce spinningu pro tvarování postavy - permanentky za výhodnou cenu

Lekce spinningu pro tvarování postavy - permanentky za výhodnou cenu

Za asistence speciálních instruktorů se na 17 spinningových kolech můžete zúčastnit jednoho z nejmodernějších druhů aerobní zátěže, který je vhodný pro každého bez ohledu na výkonnost a věk. Pravidelní návštěvníci jistě ocení možnost zakoupení permanentek. Přijďte si užít pohybu na kole za doprovodu hudby na spinningových lekcích ve sportovním centru SBA SQUASH, s.r.o. v Ostravě Zábřehu. Těšíme se na Vás!


Cenově zvýhodněné vstupy do posilovny, fitness centra a permanentky pro studenty

Cenově zvýhodněné vstupy do posilovny, fitness centra a permanentky pro studenty

Studuješ v Olomouci a chceš chodit do fitka? Jsi studentkou a hledáš v Olomouci fitness centrum se širokou škálou skupinových cvičení, jako je jumping, pilates, tabata nebo kruhový trénink? FIT-KO Sport centrum BEST v Olomouci poskytuje cenově zvýhodněné vstupy pro všechny studenty do posilovny i na skupinová cvičení. S platným studentským průkazem u nás studenti obdrží slevy na vstup do posilovny, ale také na skupinová cvičení, která zahrnují jumping, kruháč, TRX, spinning, TABATU nebo pilates. Studenti také mohou využít cenově zvýhodněné vstupové nebo časové permanentky.


Permanentka na squash, spinning, do posilovny - příspěvek od zdravotní pojišťovny

Permanentka na squash, spinning, do posilovny - příspěvek od zdravotní pojišťovny

Chodíte pravidelně hrát squash nebo na spinning či do posilovny a rádi byste ušetřili nějakou tu korunu? Ve sportovním centru SBA Squash mají pro Vás permanentky za výhodné ceny, které čekají jenom na Vás. U nás naleznete tyto aktivity: - squash - 3 squashové kurty - badminton - 2 badmintonové kurty - spinning - za asistence zkušeného instruktora - fitness cvičení - posilovna - široká škála posilovacích strojů. Využijte příspěvek od své zdravotní pojišťovny k nákupy permanentky. Díky zakoupené permanentce navštěvujte naše centrum neomezeně!


Moderní posilovna, kvalitní posilovací stroje, osobní trenéři

Moderní posilovna, kvalitní posilovací stroje, osobní trenéři

Pokud hledáte posilovnu, která vám nabídne nejen kvalitní vybavení, ale také příjemnou atmosféru a profesionální poradenství, pak je Best Gym Horova tou pravou volbou pro vás. Jsme moderní posilovna s cvičební plochou 500m² a naleznete zde velký výběr kvalitních posilovacích strojů, jednoručky, nakládací tyče se závažím a mnoho dalších cvičebních pomůcek. Ať už chcete posílit své svaly, zlepšit svou kondici, zhubnout nebo jen zrelaxovat, u nás si určitě najdete to, co potřebujete. Součástí posilovny je kardio zóna vybavená běhacímí pásy, spinnery, steppery, alpinningy a veslovacím trenažerem. Ve funkční zóně se nachází kettlebelly, balanční pomůcky, závěsný TRX a mnoho dalšího. Můžete si domluvit individuální hodiny a sestavení tréninkového plánu s někým z našich osobních trenéru.


Výhodné permanentky - klubová posilovna, fitcentrum pro milovníky fitness

Výhodné permanentky - klubová posilovna, fitcentrum pro milovníky fitness

Chcete udělat něco pro zdraví, zdokonalit svoji postavu nebo jen protáhnout své tělo? Navštivte fitcentrum ve sportovním centru SBA Squash, kde je pro Vás ve třech místnostech připravena široká škála posilovacích strojů a činek. Abyste naši posilovnu mohli navštěvovat neomezeně, máte možnost zakoupit si měsíční nepřenosné permanentky. A je-li pro Vás cvičení ve fitness novinkou, která Vás láká k vyzkoušení, můžete využít jednotlivého vstupu. Na setkání s Vámi se těší fitness centrum sportovního areálu SBA Squash v Ostravě Zábřehu.