Dodávka stavebného materiálu

Dodávka stavebného materiálu

Obsahom predmetu zákazky je dodávka rôznych stavebných materiálov a stavebného vybavenia. Podrobná špecifikácia položiek predmetu zákazky je uvedená vo výkaze výmer.
Uchádzač je povinný zabezpečiť dodanie predmetu zákazky v súlade s návrhom zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2014 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.01.2015 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36382809

Zadavatel ulice:
Rínok sv. Michala Archanjela č. 537

Zadavatel PSČ:
023 04

Zadavatel obec:
Stará Bystrica

Kontaktní osoba:
Mgr. Ján Jarošík

Zadavatel telefon:
+421 907 777 596


Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Stavíte dům a potřebujete nakoupit kvalitní střešní krytinu s dlouhodobou životností? Kontaktujte nebo navštivte společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně, která nabízí k prodeji střešní krytiny vysoké kvality a poskytuje na ni až 50ti letou záruku. Poskytujeme 50ti-letou písemnou záruku na: -přesnost rozměrů -vodotěsnost -mrazuvzdornost. Jsme výhradní prodejce střešního systému TERRAN. Najdete u nás střešní krytinu: -střešní krytina Vlčanka -střešní krytina Danubia -střešní krytina Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Standard -střešní krytina Rundo -střešní krytina Rundo EVO -střešní krytina Zenit. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové - nejlepší kotvení plochých střech

Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové - nejlepší kotvení plochých střech

Milan Lichtenberg - Kotevní a upevňovací technika Hradec Králové Zabýváme se prodejem kotvící a upevňovací techniky pro různé účely. Nabízíme kvalitní kotevní materiál pro kotvení a upevňování na plochých střechách. Zpracujeme Vám individuální cenovou nabídku dle rozsahu akce Kompletní služby naší firmy zahrnují technické poradenství a dopravu. Působíme od roku 1998 v prodeji a dodávek kotevního materiálu. Zajišťujeme kotvení hydroizolaci plochých střech a opláštění objektů.


Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Kvalitní střecha chrání každý objekt před povětrnostními vlivy a brání úniku akumulovaného tepla. Každá střecha se skládá z konstrukce a tepelné izolace, popřípadě hydroinzolace a ochrana konstrukce má svá jasná pravidla. Konstrukce šikmé střechy – krovu se většinou skládá z několika typů dřevěných součástí (vazných trámů, pozednic, sloupků atd.), které se vyrábí z tříděného smrkového řeziva. Zde platí, že základem kvalitní střechy je bez výjimky kvalitní a dobře preventivně chráněné dřevo. V žádném případě nesmí na krovových konstrukcích zůstat zbytky kůry. Tříděné řezivo by při zabudování mělo mít maximální vlhkost do 20 %. Vlhkost na hranici 20 % je vstupní branou pro napadení dřevokaznou houbou. Je tedy důležité, aby materiály na krovy nepřicházely na stavbu s vyšší vlhkostí a aby mohly následně vysychat i po dokončení konstrukce. Ideálně díky stálému proudění vzduchu, které sníží vlhkost na 15 % a méně. Preventivě ošetřovat, chránit, impregnovat Samozřejmostí musí být ošeření veškerého do krovu použitého dřeva fungicidním a insekticidním nátěrem, postřikem, máčením nebo tlakovou impregnací. Jedině tak lze krov účinně chránit před dřevokazným hmyzem, houbami a plísněmi. K poškození dřeva v krovech dochází nejčastěji za zvýšené vlhkosti a největšími nepřáteli jsou biotičtí činitelé, tedy dřevokazný hmyz, houby a plísně. Je tedy bezesporu nutné sáhnout po preventivní chemické ochraně a počítat s ní nejlépe již ve fázi projektu. Kvalitní prostředky nabízí řešení na míru a jejich použití se vyplatí Top širokospektrálním produktem pro povrchovou impregnaci stavebního řeziva v interiérech i v exteriérech je BOCHEMIT® Opti F. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti dřevokazným houbám, plísním i dřevokaznému hmyzu. Současně má zvýšenou odolnost proti vymývání účinných látek ze dřeva působením povětrnostních podmínek. Aplikuje se nátěrem nebo postřikem, ale také máčením v máčecích vanách. Nejrozšířenějším produktem v profesionální sféře je BOCHEMIT® QB Profi, který je navíc vhodný i pro vakuo-tlakovou impregnaci. Barevné varianty prostředků umožňují jasné odlišení ošetřeného od neošetřeného dřeva, především při aplikaci nátěrem nebo postřikem. Životnost provedené ochrany prostředky značky BOCHEMIT® je pro dřevo použité v interiéru časově neomezená, u dřeva v exteriéru minimálně 10 let (s vhodným krycím nátěrem, např. produktem BOCHEMIT® Estetik), při použití BOCHEMITU Forte Profi určeného pro vakuo-tlakovou impregnaci a i pro dřevo přicházející do styku se zemí je to až 15 let. Poté se doporučuje provést kontrolu stavu ochrany (ideálně ve dvouletých intervalech). Kompletní škálu a detailní informace o přípravcích BOCHEMIT® naleznete na našich webových stránkách.


Spojovací materiál – maloobchodní a velkoobchodní prodej

Spojovací materiál – maloobchodní a velkoobchodní prodej

FACHMANcajky – maloobchodní a velkoobchodní prodejna se spojovacím materiálem a kotevní technikou v Dačicích– poskytuje široký sortiment spojovací materiálu, jako jsou šrouby, matky, hřebíky. Podložky, závitové tyče, hmoždinky nebo vrtáky. V prodejně FACHMANcajky můžete zakoupit: - spojovací materiál z oceli - spojovací materiál z nerezu - spojovací materiál z mosazi Dále si v prodejně FACHMAcajky můžete vybrat ze širokého sortimentu: - šroubů s vnitřním inbusem, stavěcí šrouby - šroubů se šestihrannou hlavou, půlkulatou hlavou, závrtné - matic pojistných, kloubových, korunkových, narážecích napínáků, karabin - podložek plochých, vějířových, pérových - pojistných kroužků, závitových tyčí - šroubů do plechu, samovrtných - šroubů nábytkářských, do plastu, okenních - kolíků, nýtů, pér, hmoždinek - hřebíků apod.


Stavební chemie Illbruck Příbram

Stavební chemie Illbruck Příbram

Nejen během stavby nebo rekonstrukce, ale i při běžné údržbě domácnosti nebo komerčních prostor je čas od času potřeba tmelů, lepidel nebo silikonů k větším i drobnějším opravám. Ve firmě pana Radka Kubery, v prodejně Vespos v Příbrami, naleznete kompletní sortiment kvalitní stavební chemie Illbruck. Stavební chemie Illbruck je prověřená a dobře se s ní pracuje. Součástí nabídky jsou také pistolové a montážní PU pěny Illbruck. Potřebujete kvalitní stavební chemii? Navštivte prodejnu Vespos.


Zakázková výroba barev Pardubice -  pro různé druhy podkladových materiálů

Zakázková výroba barev Pardubice - pro různé druhy podkladových materiálů

SYNPO, akciová společnost Pardubice - výroba barev na zakázku Společnost SYNPO, a.s. se zabývá výrobou barev na zakázku. Barvy tak nabízejí dlouhodobou stabilitu svých vlastnosti, jako je chemická a mechanická odolnost, vysoký lesk a barevná stálost. Navíc jsou vhodné pro různé druhy podkladových materiálů. Barvy vyrobené na zakázku naleznou skvělé uplatnění v průmyslu a všude tam, kde je zapotřebí antikorozní ochrana. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.