Dodávka stavebného materiálu

Dodávka stavebného materiálu

Obsahom predmetu zákazky je dodávka rôznych stavebných materiálov a stavebného vybavenia. Podrobná špecifikácia položiek predmetu zákazky je uvedená vo výkaze výmer.
Uchádzač je povinný zabezpečiť dodanie predmetu zákazky v súlade s návrhom zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2014 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.01.2015 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36382809

Zadavatel ulice:
Rínok sv. Michala Archanjela č. 537

Zadavatel PSČ:
023 04

Zadavatel obec:
Stará Bystrica

Kontaktní osoba:
Mgr. Ján Jarošík

Zadavatel telefon:
+421 907 777 596


Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aplikace litých směsí CEMEX – pro podlahy a ploché střechy

Aplikace litých směsí CEMEX – pro podlahy a ploché střechy

Společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o. nabízí lité směsi CEMEX určené k aplikaci litých podlah a plochých střech. Pro zaručení nejvyšší kvality jsou směsi dopravovány přímo na stavbu pomocí autodomíchávačů. Své uplatnění naleznou lité směsi CEMEX při realizaci podlah ve zdravotnictví, kde zaručí snadnou údržbu a dodržení veškerých hygienických norem, v administrativních prostorách s vysokým zatížením, v rezidenčních projektech s individuálními požadavky například na podlahové vytápění nebo v maloobchodních prostorách, nákupních centrech či v prostorách vyžadujících speciální úpravu litých směsí. Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se o výhodách litých směsí CEMEX dozvědět více, neváhejte kontaktovat společnost CEMEX Czech Republic s.r.o.


Prodej barev, laků, lazur, emailů a malířských potřeb pro různé druhy povrchů

Prodej barev, laků, lazur, emailů a malířských potřeb pro různé druhy povrchů

Potřebujete doma vymalovat pokoje? Potřebujete starému povrchu vdechnout nový vzhled a hledáte vhodnou barvu pro nátěr různých porvrchů? Vyzkoušejte kamenný obchod či e-shop Haus Spezi market. Mezi naším sortimentem naleznete: - malířské barvy - penetrační prostředky - tekuté tónovací barvy - barvy, laky, lazury a oleje na dřevo - barvy a emaily na kov - nátěry na beton - malířské potřeby Pokud s výběrem vhodných nátěrů tápete, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme!


Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Firma Mediterran Vám nabízí prodej betonových střešních krytin s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost tašek, stálobarevnost, odolnost proti přírodnímm vlivům, mrazuvzdornost, vodotěsnost, vysokou mechanickou odolnost. Nabízíme několik základních typů střešních krytin: -Vlčanka -Coppo -Zenit -Rundo -Rundo Evo -Zenit -Danubia -Danubia Evo Různá barevná provedení a povrchové úpravy. -naše výrobky jsou vodotěsné, mrazuvzdorné -třicetiletá záruka na všechny naše krytiny -doprava zdarma po celé ČR -palety neúčtujeme Těšíme se na Váš nákup. Více informací a ceníky o nás naleznete na webových stránkách. www.mediterrancz.cz


Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Bojujete neúspěšně s negativními projevy vlhkosti na zdech nebo v základech domů či jiných staveb? Pokud nepostupujete systémově, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku. Pouze systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva dle WTA Vás zbaví problému. Produkty k tomu určené prodává společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy. Produkty systémového řešení pro sanaci vlhkého zdiva v sobě spojují dva základní cíle. Prvním je obnovit nedostatečnou nebo založit zcela chybějící hydroizolační vrstvu, druhým krokem je odstranění negativních projevů vlhkosti. Postupujte při sanaci vlhkého zdiva efektivně a žádejte produkty od společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.


Prodej spojovacích materiálů - šrouby, matice, vruty, hmoždinky

Prodej spojovacích materiálů - šrouby, matice, vruty, hmoždinky

Spojovací materiál všeho druhu zakoupíte za velkoobchodní ceny na prodejně spojovacích materiálů HPmetal Zlín. Máme velké skladové zásoby, přijďte k nám nakoupit šrouby, matice, vruty, hmoždinky i kotevní techniku či brusivo nebo ruční nářadí. Naši klientelu tvoří převážně drobní živnostníci a kutilové z regionu Zlínský kraj. Stálým zákazníkům vyjdeme vstříc se splatností. V oboru působíme již více než 15 let. Všechny nové produkty testujeme, abychom mohli poskytnout kvalitní poradenství. Prodejní sklad - Zlín-Prštné, ul. Jateční 169. Sortiment: - šrouby, matice, vruty, podložky, závitové tyče, hřebíky, talířové hmoždinky, nýty, spony - kotevní technika, kotvy - ocelové, chemické, lešenářské - ruční nářadí - vrtáky, šroubováky, kleště, hasáky, sikokleště, segerovky, štípačky, kombinačky, vykružováky, diamantové korunky, rašple, dláta, nože, nůžky, nýtovačky, vytlačovací pistole, pistole na pěny, sponkovačky, pilky, pily - brusivo, brusné nástroje - vrtací nástroje - stavební chemie - dílenské, stavební nářadí a měřidla - tesařské kování - lepící pásky.


Dr. Schutz PU-Anticolor, speciální lak pro krásnou a hygienicky čistou podlahu

Dr. Schutz PU-Anticolor, speciální lak pro krásnou a hygienicky čistou podlahu

Potřebujete udržet maximální hygienu podlah ve Vaší firmě? Vhodným řešením je Dr. Schutz PU-Anticolor, speciální lak pro silně chemicky zatěžované objekty, který je vyvinutý a prodáváný společnosti DEMA DEKOR CZ. Své uplatnění najde všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu, čistotu a estetiku. Je vhodný pro zdravotnické provozy, kadeřnické salony, autosalony, prodejny a kancelářské prostory. Ochrání podlahy před otisky pneumatik, koleček i zabarvením způsobeným chemikáliemi. Tento speciální lak je vhodný pro širokou škálu podlahovin, jako jsou PVC, CV, linolea, kaučuky, minerální cementové, epoxidové i polyuretanové lité podlahy. Výhody PU-Antikolor: - zvýšená hygieničnost podlah - chrání před mechanickým i chemickým poškozením a zabarvením - prodlužuje životnost podlah - snižuje náklady na čištění - propůjčuje podlaze krásný vzhled - nezatěžuje životní prostředí - snadná a rychlá aplikace Pokud mátě nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.