Dodávka stavebného materiálu

Dodávka stavebného materiálu

Obsahom predmetu zákazky je dodávka rôznych stavebných materiálov a stavebného vybavenia. Podrobná špecifikácia položiek predmetu zákazky je uvedená vo výkaze výmer.
Uchádzač je povinný zabezpečiť dodanie predmetu zákazky v súlade s návrhom zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2014 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.01.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecný podnik Stará Bystrica, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36382809

Zadavatel ulice:
Rínok sv. Michala Archanjela č. 537

Zadavatel PSČ:
023 04

Zadavatel obec:
Stará Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v okolí Zlína a Otrokovic. Hledáte líbivý posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem, je pro Vás tou vhodnou dekorační i funkční volbou. Zahradní kámen, zabraňuje prorůstání trávy a plevelů, a Vy si tak můžete častěji užít zaslouženou relaxaci v upraveném prostředí. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí naší firmy je zajištění dopravy kameniva v jakémkoliv množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 kč bez DPH.


Izolační, samosvorné podložky, plastový teleskop  - maloobchod

Izolační, samosvorné podložky, plastový teleskop - maloobchod

Chcete nakoupit plastové teleskopy? Pak vyzkoušejte naši firmu, u nás všechno seženete. Ať už se jedná o plastové teleskopy, nebo izolační či samosvorné podložky. Naše firma dodává a prodává veškerou kvalitní kotevní techniku a spojovací materiál, který se hodí pro různé druhy kotvení. Plastové teleskopy - šroub do plechu SKO, SSK, do betonu GBS, EFHD, do lehčených materiálů GBS, ITLW, IG. Podložky dodáváme - hydroizolační plastové, izolační oblé vyšší, ploché, s kuželem -izolační PI 70, podložky izolační ploché, podložky izolační s gumou. Terče - nastavitelný terč pro suché kladení dlažby, terč pro suché kladení dlažby. Samosvorná podložka PS. Více informací najdete na webových stránkách.


Kompletní stavební sortiment a materiál - velkoobchod stavebnin Bořetice

Kompletní stavební sortiment a materiál - velkoobchod stavebnin Bořetice

Potřebujete koupit kvalitní stavební materiál a hledáte stavebniny, které nabízí veškerý stavební sortiment? Pak navštivte Jihomoravskou firmu STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. se sídlem v Bořeticích, kde nabízí prodej, velkoobchod a maloobchod stavebnin a veškerého stavebního materiálu. Sortiment který nabízíme a který u nás naleznete: veškerý stavební materiál, stavební nářadí, stavební izolace, střesní krytiny, objednávka oken, dlažba, obklady, sádrokartony, komínové systémy, betonářská ocel, odvodňovací systémy, kanalizační systémy, zateplovací systémy, dřevarské výrobky, míchání barev, laky, barevné omítky, nátěry pro betony a podlahy, vnitřní nátěry, odborné poradenství, rozvoz zboží, výpočet potřeby množství materiálu, doplňkové služby.


Prodej mulčovací kůry, těžené, drcené kamenivo v pytlích

Prodej mulčovací kůry, těžené, drcené kamenivo v pytlích

Využijte možnost výhodně pořídit u společnosti Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o. těžené, drcené kamenivo v pytlích. Na prodej jsou i různé druhy mulčovací kůry, volně ložené nebo v pytlích - modřínová, smíšená kůra. Těžené a drcené kamenivo, oblázky a písek dostanete u nás v libovolném množství od pytlů, na vozík nebo nákladní auto za výhodnou cenu. Prodejní doba: - PO-PÁ 6:00 - 14:00 hod. Bližší informace na tel.:573503711, 602711162. Nabízíme také prodej: -sypkých hmot - sůl, drtě, písky -posypovou sůl -asfaltový a betonový recyklát -kamenivo žlutohnědého zabarvení - těžené a drcené.


Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

Voda je pro každý beton a betonovou plochu velkým nepřítelem, protože je původcem jeho pozdější destrukce. Pokud ale použijete k jeho ochraně speciální materiály XYPEX od společnosti NEKAP, spol. s r.o. se sídlem v Praze, nemusíte se ničeho obávat. Vodonepropustost betonu zajistí speciální směsi určené pro různá použití, které jsou trvanlivé, dobře přilnou k betonovému povrchu a rychle dosáhnou požadované pevnosti. Používají se jak k prevenci, tak k sanaci. Informace o materiálech XYPEX zajišťujících vodonepropustnost betonu Vám ochotně poskytnou ve společnosti NEKAP, spol. s r.o.


Podlahové samonivelační hmoty, jednosložkové a dvousložkové hydroizolační stěrky

Podlahové samonivelační hmoty, jednosložkové a dvousložkové hydroizolační stěrky

Společnost Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Jablonec nad Nisou je jedním z předních výrobců stavebních směsí, jako jsou stavební a speciální lepidla, pastovité,minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Hydroizolační stěrky Jednosložková nebo dvousložková profesionální hydroizoláční stěrky Vysoce elastické, flexibilní Vhodné pro sprchy, koupelny, automyčky, garáže, lázně, balkóny a terasy Překrývají trhliny v podkladech Hygienicky nezávadné