Poptávám přestěhování piana

Poptávám přestěhování piana

Dobrý den,
prosím o kalkulaci ceny za stěhování piana. S výtahem do 4. patra a bez výtahu do 4. patra. Nevíme totiž jestli do výtahu vleze. Nakládka je v přízemí a vzdálenost cca 1 km. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 07:55

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:53

Kontaktní osoba:
Prosková Jiřina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stěhování firem, domácností, těžkých břemen

Stěhování firem, domácností, těžkých břemen

Potřebujete přestěhovat umělecké dílo či zajistit komplexní stěhovací služby na klíč? Naše společnost Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. je jednou z největších stěhovacích společností v ČR, kde fungujeme již 30 let. Specializujeme se na stěhování knihových fondů, hudebních nástrojů, uměleckých předmětů i na přepravu těžkých předmětů nebo strojů. Zajišťujeme také komplexní stěhovací služby jak pro domácnosti, tak pro firmy či státní instituce. Stěhujeme nejen v rámci celé ČR, ale i do celého světa. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, u nás si můžete vybrat z široké nabídky poskytovaných služeb. Naše pobočky najdete v Praze, Týnci nedaleko Plzně a Janovicích nad Úhlavou u Klatov.


Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Pokud potřebujete pomoc při stěhování strojů, dílenské techniky, nespoléhejte na vlastní síly a oslovte firmu MODEKO - Radek Kocián. Na transport strojů se specializujeme, jsme tedy vybaveni těžkotonážními transportními podvozky. Postaráme se také o odbornou demontáž starších strojů a jejich přípravu pro transport. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj. Stěhování strojů, dílenské techniky: - odkotvení staršího stroje, jeho přesun a naložení na návěs - vyložení a přesun nového stroje či jiného těžkého nákladu z návěsu na plánované místo, včetně ukotvení - přesun strojů a zařízení do námořních kontejnerů, resp. jejich vystěhování.


Stěhování, přesun a převoz strojů a strojních zařízení včetně montáže a demontáže

Stěhování, přesun a převoz strojů a strojních zařízení včetně montáže a demontáže

Budete stěhovat stroje z výrobní linky? Nebo by jste potřebovali přesunout strojní zařízení i z těžko dostupných míst, kde není možné použít stěhovací techniku? Zaměstnanci ze společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. jsou odborníci na stěhování strojů malých i velkých rozměrů. Díky dlouholetým zkušenostem si poradí se stěhováním jakéhokoliv zařízení o maximální hmotnosti 50 000 kg. Služby spojené se stěhováním provádíme v celé České republice i v Evropě. Mimo stěhování zajišťujeme i přesun strojů po halách a průmyslových komplexech. Naší odborně proškolení pracovníci provádí stěhování pomocí přepravních vozíků a to i v těžko dostupných místech, kde nelze použít stěhovací techniku. Další služby spojené se stěhováním: - demontáž, montáž a usazení do van - elektroinstalace – odpojení a zpětné připojení - kalibrace, rozměření a kotvení strojů - úprava délek rozvodů po přestěhování, úprava příslušenství - vyčerpání kapalin a olejů - stěhování továren


Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Pro stěhování výrobních technologií, linek nebo velkých obráběcích strojů a center je nutné oslovit odbornou firmu, která je vybavena těžkotonážními transportními podvozky. Firma MODEKO - Radek Kocián vlastní potřebnou techniku pro transport strojů a výrobních linek. Působí po celé ČR. Stěhování výrobních technologií probíhá komplexně, s maximální pečlivostí - včetně odpojení od inženýrských sítí, demontáže, přípravy pro transport, až po vyložení stroje. Stěhování výrobních linek, obráběcích strojů: - odpojení staršího stroje, demontáž a naložení na návěs - vyložení a transport nové výrobní linky, stroje na plánované místo, včetně zapojení. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.


Stěhování, montáž, demontáž těžkých strojů, obráběcích center

Stěhování, montáž, demontáž těžkých strojů, obráběcích center

Firmy, které podnikají v oboru strojírenství potřebují čas od času vyřešit problém se stěhováním těžkých strojů. V rámci celé ČR se můžete obrátit na firmu MODEKO Hulín, která vyřeší stěhování, montáž i demontáž obráběcích center a jiných strojů. Pro stěhování jsme vybaveni speciálními transportními podvozky. Provádíme i odpojení starého stroje od elektrické sítě, případně připojení nového stroje k síti. Jsme schopni kompletně přestěhovat celý výrobní provoz. V případě potřeby zajistíme autojeřáb jakékoliv nosnosti, montážní plošinu, nákladní vozidla či jinou techniku. Veškeré naše práce jsou pojištěny u pojišťovny. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.


Spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem

Spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem

Starosti se stěhováním hoďte za hlavu! Od toho je tady naše firma Roman Košárek. Nabízíme Vám komplexní služby v oboru stěhování čehokoli a kamkoli si přejete. Poskytneme vám spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem. Naše firma vám poskytne kvalitní a spolehlivé stěhování, včetně zabalení, ustavení, vybalení a to včetně bez nutnosti Vaší přítomnosti: - stěhování 7 dní v týdnu za super ceny - šetrné zacházení s převáženými věcmi - balení do bublinkové a strečové folie - vyklízecí práce - půdy, sklepy Naše firma má k dispozici dvě vozové jednotky o rozměrech 4,1x2,2x2,2m a 4x2.2x2,2m, včetně polstrovaného stěhovacího speciálu a v případě potřeby s možnost připojení vleku. Samozřejmostí je také pojištění zdarma u společnosti Kooperativa s pojistným krytím do výše 500.000,-. Ať už se stěhujete v rámci ČR nebo do zahraničí, starosti nechte na nás. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny a pomoc našeho plně vyškoleného personálu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.