Poptávám garážová vrata, vč. montáže

Poptávám garážová vrata, vč. montáže

Poptávám dodávku, včetně montáže (do stávajícího otvoru garáže):

Garážová vrata výklopná, nezateplená, bez pohonu (mechanické ovládání), barva cca v odstínu hnědá.
Světlost stávajícího otvoru garáže: výška 1970 mm, šířka 2560 mm.

Děkuji, Pavel Stuchlík, Zlín
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:15

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:56

Kontaktní osoba:
StuchlíK Pavel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hliníkové, drátěné i mřížové ploty, balkonová zábradlí i branky, výroba pergol a teras

Hliníkové, drátěné i mřížové ploty, balkonová zábradlí i branky, výroba pergol a teras

Experty na výrobu plotů a vše s nimi spojené naleznete u neustále se rozrůstající společnosti Guardi CZ - Radek Holusek se sídlem v Olomouci. Patříme k předním výrobcům a dodavatelům hliníkových, drátěných i mřížových plotů různých typů. Již více jak dvacet let našim zákazníkům vyrábíme kvalitní hliníkové ploty, branky, balkóny i přístřešky pro auta. K dispozici máme bohatý sortiment balkónového zábradlí, terasových profilů a pergol, jež jsou vyrobeny z kvalitního hliníku s vysokou životností. Náš katalog dále obsahuje posuvné a křídlové brány, pochozí branky a další příslušenství. Pro milovníky zahradničení jsme navíc připravili bytelné truhlíky a květináče, odpadové boxy i pařeniště.


Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Pokud potřebujete oplocení pro váš dům, zahradu či jiný objekt, který chcete zabezpečit, pak se neváhejte obrátit na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zabýváme se prodejem oplocení a příslušenství a následnou montáží. Naše plotové panely jsou vyrobeny z ocelových drátů, které jsou výrazně pozinkované a umocňují elegantní vzhled oplocení. K našim plotovým panelům dodáváme také jeklové sloupky pro bezpečné přichycení panelů a systémové brány a branky v různém provedení a povrchové úpravě. Naše plotové systémy nacházejí využití hlavně v místech, kde je nutné vysoké zabezpečení objektů, tudíž u rodinných domů, parků, škol, u průmyslových a vojenských a sportovních areálů. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


Vrata a brány z ocelových polotovarů s kvalitní povrchovou úpravou

Vrata a brány z ocelových polotovarů s kvalitní povrchovou úpravou

V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s. Kolín Naše činnost je zaměřena na výrobu ocelových bran a vrat. Ocelové brány a vrata povrchově upravujeme nátěrovým systémem nebo metalizací. Případně se provádí žárové pozinkování a nebo kombinace těchto povrchových úprav. Vrata a brány vyrábíme v kvalitním provedení a nezapomínáme na funkčnost a moderní vzhled. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme - V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s. Kolín.


Plastové oplocení, lehká a elegantní zábrana, prodej Praha

Plastové oplocení, lehká a elegantní zábrana, prodej Praha

Pořádáte firemní, rodinnou či společenskou akci ve venkovních prostorách? Potřebujete ohraničit vstup či plochu? Tak si pronajměte či zakupte plastové mobilní oplocení od společnosti M.P.M., spol. s r.o., která sídlí v Praze. Nabízíme prodej lehkého, snadno smontovatelného oplocení. Délku zábradlí si zvolíte dle potřeby, a tak můžete ochránit malé i velké plochy. Zajišťujeme dva tipy zábran se svislou či vodorovnou výplní. Tento typ ohraničení je velmi elegantní, a tak originálně a prakticky doplní zahradu, zamezí pádu či vstupu na nepovolené plochy.


Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Chystáte se na stavbu plotu a sháníte pletivo s příslušenstvím? Navštivte ABC service s.r.o. - specialistu na dodávky plotů i plotových výplní. V našem sortimentu naleznete: - pletivo - poplastované, pozinkované - ozdobné pletivo - sloupky a vzpěry - dráty - poplastované, pozinkované - brány - branky - ocelové sloupky a vzpěry - svařované panely - pletivové rámky - ostnaté dráty - podhrabové desky - zemní vruty - příslušenství. Nejčastěji používaným pletivem je práve poplastované pletivo, které je vyrobené z pozinkovaného drátu a opatřené vrstvou z PVC. Využití nachází na zahradě, v sadařství, zemědělství apod. Zaručuje odolnost vůči korozi a životnost přes 20 let. Pokud chcete nakoupit s pohodlí doma, využijte náš internetový prodej.


Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Pokud potřebujete vyřešit pružně servis pro vrata či vjezdové brány, oslovte firmu AutoDOOR Uherský Brod která opravy řeší obratem, nejpozději do 24 hodin a službu poskytuje 7 dnů v týdnu. Zajistíme kompletní servisní služby pro všechny typy výrobků - privátní vrata a posuvné, křídlové brány i průmyslová vrata a brány. Působíme v okruhu 100 km Uherského Brodu - tedy Zlínský kraj i Brno, Vyškov, Hodonín, Břeclav, Přerov, Olomouc... Servisní služby: - fungujeme 7 dnů v týdnu - servisní technici řeší pouze servisní práce, díky tomu požadavky řešíme do druhého dne - k dispozici máme sklad náhradních dílů, běžné díly přímo v servisním voze - pro organizace i privátní zákazníky připravíme servisní smlouvu, dle sjednaných podmínek poskytujeme celoročně servis a revize dle BOZP.